0 oy
1,714 göst.
Diğer kategorisinde (334 puan) tarafından

Eşim bana üç kere evlenme teklif etti ama ben begenmedigim için sürekli diyorum ki bana teklif etmedin diye oda üzülüyor garibim bende yani etti ama özel birşey yoktu yüzük vardı ama romantik bir şekilde olmadığı için öyle diyorum ikimizin de içinde ukte kaldı ya sizin nasıl oldu veya olmadı 

37 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sana ,3 kere etmiş bana onuda yapmadı şükret haline :D

(531 puan) tarafından
Aynen katiliyorm
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Ben evlilik teklifi aldm hemde maneviyati ck guzel olan bi yerde esimle namaz kilmak icn camiye gtmistk namazmz btnce esim diz çökup yuzugmzu ckartmsti helalm olurmusun dye hc unutamiorum o animizi cok şukur oldumda btaneck karisı:)♥️♥️♥️

+1 oy
(2,266 puan) tarafından

Ay yok ne teklifi nikah olana kadar hatırlattım yapcm düşünüyorum  dedi sonrada evlendik artık teklifi napcn dedi :)) 

tarafından
Adam dusunuyor hala:)
(5 puan) tarafından
+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Bİz eşimle tatilw cikMistik 2 günlüğüne Ağva ya sevgiliyken tatil dönüşü bilen Şile ve Ağva yollarını bilir ne kadar kötü olduğunu trafik kazası geçirdik  araba uçurumda kaldı eğer arabayi eşim direksiyonu kirmasa  uçurumdan düşmüş ve bizim parcalarimizi  toplarlardi  herhalde o paramparça arabadan sadece eşimin  başı yarilarak  çıktık arabanın kapıları kilitlndi ben artık araba patlicak  olucez  diye bekliodum eşim beni cami kırarak çıkardı ikimiz camdan çıktık o an eşim benim birşeyim var mı diye vücudumu kontrol ediyor bende onu kontrol ediyorum tisortumu  başına koymaya çalışıyorum kanayan yere eşim bana o sırada benimle evlenirmisin  diyor bende ona Hayır şimdi sırası değil basın kanıyor suan iyi değilsin bunu sonra konuşalım dedim ama o kadar ısrar ettiki  eminim falan diye kabul ettim bende Birde yurtdışı dönüşü Atatürk havalimaninda inanılmaz bir teklif aldım hiç birşey den haberim yoktu ve ben şok oldum   

+1 oy
(247 puan) tarafından

Sevgiliydik zaten gece mesajlasıyorduk Bi anda evlen benimle dedi bnde saka yapıyor sandım hayır ciddiyim evlenelim artık dedi ve ikinci gunu annesi babasını getirdi tanısmk için 

+1 oy
(154 puan) tarafından

Restorantta yemek yerken sıradan bir evlilik teklifi aldim

+1 oy
tarafından

Almadık bacım istemeye geldik  ya yeter dedi :D 

+1 oy
(107 puan) tarafından

Nerdeee:-))  bi sevgililer gunu kutlayamadik 10 yil olucak nisan da kaldiki evlenme teklifi hic isi degil tam bir kereste benimki

+1 oy
(929 puan) tarafından

Almadım canım . Zaten öyle büyük organizasyonlardan hazetmem. Eşimlede 4 sene çıktık ayrıldık 3 sene ayrı kaldık sonra tekrar konuşmaya başladık dedi evlenelim dedim tamam :D öyle oldu yani 

0 oy
(395 puan) tarafından

Teklif etmezsen evlenmem dedim. Etmedi evlendim :) sadece herkesin icinde bana sarki acmisti iste sevdigim bizim evin gelini olurmusun? Diye o kadar. Ne yuzume birsey dedi nede sarkiyi acip yanima geldi. Sorsan o evlenme teklifiymis:)))))

0 oy
(67 puan) tarafından

Sürekli söyledim teklif teklif diye nisanliydik bu gün bize geldi bı tektaş almış bide bileklik yaz olunca balkonda oturuyoruz kutuyu dolabın üstüne koydu ben hiç tinlamiyom belki bişey der diye yemeğini yedi çayını içti gideceği zaman su kutuyu getir senin o dedi getirdim koydum önüne aç diyor bana açtım neşe yüzük bileklik bişey demeden gitti sozde etti iste

0 oy
tarafından

biz kaçarak evlendk evlilik teklifi olmadı haliyle kinam dugnm oldu şükür ama:) evlndkden snra çok soledm evlilik teklifi diye diye yapmayck biri dgldi allah var ama benim eşim bisi görmemiş etmemiş hic sevgilisi olmams kadnlrla isi olmama sürpriz vs nasl yapılır fln blmez yoksa ypmayack biri dgl ve okdr bilmemesine rgmn hic suproz yapmams biri dgl :) maaşı durum el vermiyor iyi bisiler yapmasına ona da hak veriyorum en azndn aksam isden gelirken sevdigm abur cburlardn alıyor bazen:) ama evlilik teklifi ukte kalmadı değil hani iicmde :( ama benim TK bir şekilde evlilik hayalim var oda kumsalda 

tarafından
aslında benim içimde herşey ama herşey ukte kalickdi ama Rabbim şükür nasip etmedi ailem saolsin yaptılar bir oturuckdm köyde eşimin ailesiyle ama şükür olmadı kendi yuvamızi kurdk ailemn destgyle cook şey var eksik olan ama olsun yasamkdn kurtldgm kotu olan bir çok şeyin üstüne sukrediorm sdce :) allah bana esime aileme artik bir kızımız da oldu ona sağlıklı uzun ömür versin yeter bana :) kutlauamiorz bizde hem maadi yok diye hem de esmin sürpriz fln yapma blgiszlgnden:) ama yinede seviorm onu ev islerinde yardim eder kendi sevmez ztn dagnkligi vs bir kabahati olunca bana klk bile demeden bzn klkr tmzlk yapar veya BN iyuyacgm derdm kendi klkr tmzlk yapar kahvaltı hzrlardi ne yalan diyim BN çok yuz verdm tebeme çıktı artik vermemeye clsiorm yapsın isi ne veya sen erkeksn otur demem yapiorken yapsın baktm sesi yukselior Bnm daha da çıkar hatalı dglsm geri adim atmiom kolay kolay artik suçunu özür dilemesini bilck en çok da özür dilerim diyip bir daha yapmamasını :) sanada tavsiyim cnm erkeklere çok yüz vermeye gelmez her zaman o mesafeyi iyi ayarla. ve düğün vs olmamasına çok üzüldüm canım ama eşinin de bu duruma senin gibi üzülüyor olusu iyi en azndn esin de seni mutluluğunu düşünüyor:) inş küçük bir şey de olsa yapablrsnz içinde klmz:)
tarafından
Sagol canim  bizden gecti artik maddi olarak da yapamayiz zaten ama inşallah oğlumuza guzel bir sünnet düğünü yaparız
tarafından
Ayrıca eşini taktir ettim benim eşim çok dağınık temizlik yapmasını geçtim  dağıtmasın yeter benim için  çok büyük bisey:)))
tarafından
çok şükür o yönü iyi temizliği sever yemek yapmasını mutfkda vakit gcrmesni sever ben yapmasm o yapar yapamadgm zmnlar vs mesela ailemn ynndym şuan o tek hafta sonları tmzlgni yapıp oturur mtfk tmz toplu blrm gelince eve dagankda dgldr bana kızar bazen yada solenr bazen dagangm biraz diye:))
tarafından
inşallah yapabilirsnz cnm
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Şükret sen o kadarını almışsın ben ne tektas ne evlilik teklifi almadim

(334 puan) tarafından
Tektaş ta gitti borca canım oda kalmadı bir gün olacak inanıyorum
(2,849 puan) tarafından
Bnde inanıyorum ama kim bilir ne zaman
0 oy
(107 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim. Eşime yeri geldiği zaman söylerim . Oda ısrarla ben sana evlilik teklifini anami sana gondererek yaptım yavrum  der .. :/

Ama dürüst olmak gerekirse 7 senede 5 kere filan teklif etti :p .d  çok şükür         :)
(334 puan) tarafından
Maasallah canım en azından içinde kalmamıştır kocan anlayışlı teklif etmiş
(107 puan) tarafından
Aynen çok şükür anlayışlı rabbim başımdan almasın =)
0 oy
tarafından

Maalesef ben evlenme teklifi almadım. Biz eşimle tanıştığımız da ztn ciddi olarak başladık ilişkinize 1 ay içinde nişanlandık 2. Ayimizda da evlendik :) 

(334 puan) tarafından
Maasallah canım çok hızlı siniz
tarafından
Hayat şartları onu gerektirdi canm gelin ata binmiş ya nasip demiş. İnsanlar kaç yıl birlikte oluyorlar evleniyorlar hiç tabimamisim diyorlar hemen ayrılıyorlar çok şükür ben evleneli 1.5 yıl oluyor hiç bı yanlışını görmedim oyle çok kavgalarımizda yok benim takintilarimin dışında hayatımdan gayet memnunum yani :) rabbim herkese benim eşim gibi iyi bı eş nasip etsin
0 oy
tarafından

Bizim evlenme teklifi olmadı kaçtık :))

(4,756 puan) tarafından
Kız sen kaçarak mı evlendi hacoş ❤️❤️
tarafından
Evet canım  :))
(4,756 puan) tarafından
Çok iyi ya maşallah o zaman mutluluğunuz daim olsun inşallah canım benim
tarafından
Aminnnnn canimmm
0 oy
(432 puan) tarafından

Bizim görücü usulü oldu söz kesildi kayınvalidem tektaş taktı bana :D yani kocam değil kayınvalidem etti evlilik teklifi :D başına kalkarım hala teklif etmedin diye :) 

0 oy
(382 puan) tarafından

Tam aileler tanisdi babası vefat etti o sıralar hazirliyomus evlilik teklifi için yüzük felan herşey hazırmış ama edemedi vefatından 1 ay sonra felan ben ev oturmasına gittim onlara annesi kardeşi felan evdeydi birden onlar mutfağa gitti biz yanliz kaldık anlamadım bişi geldi ben otururken eğildi önümde yüzüğü çıkarttı daha güzeli olsun bende isterdim ama benimle evlenir misin dedi bende kabul ettim öyle oldu zaten doğum günümde 5 taş almisdi evlilik teklifinde de tektaş taktı düşünmesi yeter böyle şeyi ama arada derim sakasina etmedin ki diye hala doğru zamanı kolluyorum diye 1 senedir evliyim 55 günlük oğlum var bakalım beklemediğimiz:D:D

0 oy
(90 puan) tarafından

İstanbul'a gezmeye gitmiştik. Meğerse her şeyi önceden planlamış haberim yoktu. Eyüp Sultanın önündeki havuzun orada ellerimi tuttu bütün milletin içinde şiir okudu ve evlenme teklifi etti... Şok geçirmiştim ve utancımdan ne yapacağımı şaşırmıştım. 

Siz istemişsiniz,  ben ise hep baş başayken sessiz sedasız yapsın istiyordum ama bütün turistlere duyurdu :D Sağ olsun can eşim kırmadık birbirimizi elhamdülillah :)

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Ben çorumda yaşırum eşim istanbulda istanbulla çotumun futbol maçı oldu eşimde hem bni görmek için hmde takım için maça geldi.. Tabi eşimle ben istanbulun taraftarlarının yanında oturuyoduk dediler ki yengeye ayıp olmasın küfür falan ederiz siz çorum tarafına oturun dediler bşzde karşı takıma geçmek için kalktık gidiyoruz eşim bni sahaya doğru sürüklüyo bnde gel kenardan gidelim sahadan geçmek yasaktır diyorum oda gel bişey olmaz diye çekti elimden tutarak sonra bi baktım foroğrafımızın olduğu güzel söz yazılı bi pankart açıldı bi yandan çiçek geldi eşim diz çöktü ama tabi bn utanmaktan ne dediğini bile dinlemedim :) sonra taraftrlar romantik bi şarkı falan söylediler. Ay anlatınca gözümde canlandı o an :) eşim çok romnatiktir ama çokda utangaçtır ondan beklemezdim böyle bişey şok olmuştum :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 383 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Samsun Evlilik (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 448 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 427 göst.
6 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Gknrzgms (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.