0 oy
81 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından

Merhaba kızlar :) 

Çok şükür bebeğimin tatlı hazırlıkları bitti hastane çantası için herseyini hazırladım <3  şimdi sıra kendimin eşyalarında pijama takımı gecelik vs koydum ama hastane sonrası çıkış için kıyafet koyacağım ama yine hamilelik elbisesi mi koysam yoksa artık normale dönebilir miyim fikirlerinizi paylaşır mısınız? Göbeğimden kilo aldım sadece hamilelik öncesi çok zayıftım kıyafetlerinde de hep dar giydiğim için normal kıyafetlerimi 3.aydan sonra giyemedim göbeğimi sıktığı için.. evde olduğum için de çok fazla hamiş kıyafeti almadım şimdi yeni biseyler almak istiyorum ama hamile kıyafeti almak sizcede saçma olur değil mi ? Doğumdan 10 gün sonra eşimin doğum günü ve evli iken birlikte geçireceğimiz ilk doğum günü, hastanede bebisimizle cekilip onu fotoğrafla pasta yaptırmayı düşünüyorum, kısacası biraz özenmek istiyorum kıyafet olarak ama dediğim gibi yeni alacağım, doğum sonrası için aldığım kıyafet nasıl olmalı, şuan ki göbeğim ortalama ne kadar gider ?  Doğum bittiği an kaçar kilo verdiniz ? Bana biraz yardımcı olur musunuz? Bu arada çok şükür şimdilik normal doğum gözüküyor eğer son anda aksilik çıkmazsa

Haftam: 34+6

1 cevap

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Tesettürlü isen bol gömlekler var salaş onlardan almanı tavsiye ederim. Ben hiç hamile kıyafeti almadım pantolon dışında. Hep salaş gömleklerim vardı yine salas aldım sadcee . Hala da giyiyorum
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 647 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sinembolat (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
0 oy
7 cevap 161 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu