0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

dün sanırım yanlış anlaşıldım,

Ben çiçeği arkaşımdan istedim sevgilisinden değil 

Ve tamamen şaka yoluyla çiçek almasini söyledim ki zaten arkadaşımda beni dikkate almayıp whatsap yoluyla istediğin çiçek geliyor dedi bende gülerek en sevdiğim çiçek dedim.

Bu durumda arkadaşımın sevgilisin bana çiçek almasında niye suçlu ben oldum :(

ve arkadaşım bana darilmasinda haklı olabilir ama bu kadar üstüme gelmesine gerek yoktu diye düşünüyorum. 

Ayrıca arkadaşıma daha önce çiçek almadiysa ben ne yapabilirim ki, zaten çiçek almasa bile her dediğini yapıyor

arkadaşıma mesaj attım ama konuşmuyor benimle, sevgilisiyle konuşmaya devam ediyor. Bu durumda niye ben suçlu oldum 

11 Cevaplar

0 oy
(2,499 puan) tarafından
Arkadaşın bence sana tavır yapması saçma olmuş sonuçta çiçek al diye adama sen kendin söylemedin ki dimi ? Kendisi tatlı alalım giderken diyebilirdi karşısında ki adamda ince ruhlu belli ki olgun arkadaşına fazla gelir o adam çocukça tavırlara gerek yok diye düşünüyorum 
tarafından
hayır söylemedim, arkadaşımla aramızda konuştuk ve teşekkürler
(2,499 puan) tarafından
İşte arkadasın da adama çiçek alalım diye demeseydi madem zoruna gidicek kıskançlık yapıcaksa
tarafından
evet demeyebilirdi, şaka olan bir konuşma zaten, ya da kıskanacak çiçek sevmez arkadaşım da diyebilirdi istese o çiçeği aldirtmayabilirdi
(2,499 puan) tarafından
Aynen öyle canım o yüzden saçmalamış baya
-Reklam-
0 oy
(164 puan) tarafından
Burası da iyice ergenlerin sevgili muhabbetiyle doldu 
tarafından
Muhabet benimde hoşuma gitmiyor, hatalı olduğumu düşünmüyorum ama arkadaşım böyle yapınca yazmak istedim, kusura bakmayın
0 oy
(2,972 puan) tarafından

Ooofffffff...:angel:

0 oy
(2,699 puan) tarafından
Arkadaşin ahmak. 
tarafından
öyle demek istemiyorum ama kıskançlık herşeyi bozuyor galiba
(2,699 puan) tarafından
Bidaha konuşma onunla sevgili için arkadaş satıyorlr ya böyle insanların yüzüne tükürmem....
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Ben anlamadım çiçek istediğini adam nasıl öğrendi kızdan mı
tarafından
büyük ihtimalle öyledir diye düşünüyorum
(5,252 puan) tarafından
Ha o öylesine adama anlattı o da gtti sana çiçek aldı. Kızda kıskandı mı bunu
tarafından
sevgilisi yabancı Türkçe bilmiyor bizim konuşmaları anlayamaz, dediğin gibi oldu arkadaşım olayı  anlattı o da çiçek aldı, ve evet arkadaşımda kıskandı
(5,252 puan) tarafından
Ben öyle arkadası şutlardım
0 oy
tarafından
Kız neolmus Aylin  anlamadm
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Yillanmis bir post gibi gelior eski konular:)
tarafından
Evet dün bahsetmistim bu konudan
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Senin hiç bi suçun yok kendini kötü hissetme. Arkadaşına ister gerçekten istersen şakasına çiçek istediğini söyleyebilirsin bunda absürt bir şey göremiyorum. Kız da o kadar kıskançsa sevgilisine duyurmasaydı eli boş gelmek istemiyosa da başka bişey alsaydı. O sana küsmek için bahane arıyomuş bu da üstüne gelmiş bence
tarafından
teşekkür ederim, bazıları ben sucluymusum hatalı gibi davranıyorum gibi konuşmuş yani evet istemiyorsa ve sorun olacaksa çiçek mevsuzu çiçeği aldirtmayabilir ya da başka bir şey alabilirdi
0 oy
tarafından
Sevgilisinin sana çiçek alması da saçma kim olsa kıskanır sende nazikçe geri çevir bence 
tarafından
evet hoş değil ama bizde çiçek ya da başka bir şey alırız. başkası onu aldığım bir şeyi geri çevirse ben üzülürdüm bu yüzden çiçeği aldım ama şöyle bir durum var, sevgilisi yabancı Türkçe bilmiyor konuşmalarımızı anlayamaz arkadaşım çiçek alacağını düşünüyor ya da kıskanacaksa sevgilisini soylemeyedebilirdi
(250 puan) tarafından
Bende bu yoruma katılıyorum bu zamana kadar hicbi arkadaşımın sevgilisi bana çiçek almadı istemem zaten
tarafından
evet ama ben istemedim aldıysa ben ne yapabilirim niye aldın diye kavga çıkartmam hoş olmaz
tarafından
Seninde alasın varmış sonuçta arkadaşım benim hiç hoş değil geri çevirmek tabirse herşeyi kabul etmek
de normal değil  sevgilisi sonuçta alan
tarafından
Evet normal değil, ama beraber eve geldiklerinde çiçeği arkadaşım uzattı sevgilisi değil ben başta ortak aldıklarını düşündüm, sevgilisinin alacağı aklıma gelmedi, öğrendikten sonra da yani çiçeği sevgilisi verse gene alırdım, kibarlık yapmış art niyet yok çünkü
0 oy
(145 puan) tarafından
Lütfen ellerinizi arkadaşlarınızın uzerinden çekin .diğer sorularınıza da baktimda hep gözleriniz başkalarının hayatlarında .önünüze bakmazsaniz ayağınız yakında taşa çarpar .tehlikeli sular bunlar 
tarafından
ben bir şey yapmadım ki ilişki konusunda onun üzülmesini istemedim çünkü yaş farkı fazlaydı, zaten bir şey de demedim, çiçek mevsuna da gelecek olursam sevgilisi yabancı Türkçe bilmiyor bizim konusmalari anlayamaz, bundan dolayı arkadaşım sevgilisine anlatıp sevgilisi de çiçek aldıysa ben niye suçlu oldum da
Bu arada baktiğiniz diğer postta ki bahsettiğim kisiyle çiçek mevsuzu olan aynı arkadaşım
Ve düşünceniz içinde teşekkür ederim
(250 puan) tarafından
Zeyno diğer sorulara nerden bakiliyo kiz
tarafından
kullanıcı kısmına girersen tüm sorular var oradan bakabilirsin
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kıskansamda asla karşıdakine belli etmezdim ben. Tabi şaka da olsa sana alınan çiçeği  hoş karşılamaması da gayet normal. Sonrasında gösterdiği tutum yanlış
tarafından
insan kıskanır ama çiçeği ben zorla aldirmisim gibi davranması beni kırdı arkadaşım istemiyorsa sevgilisine bahsetmeyebilirdi zaten sevgilisi yabancı bizim konusmalari anlamaz istese söylemeyebilirdi ayrıca sevgilisi varken birşey demedi o gittikten sonra neden sana alıyor vb cümle kurup gitti

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 575 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 726 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 740 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasemindyh (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 671 göst.