0 oy
729 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadasımla beraber üniversite okuduk aynı odada 2yıl gecirdik 6yıldır Arkadaşız düğünüme geldi çeyizimde her anımda yanımdaydı sonra ikinci evliliğimi yaptım kayseriye tasındım o diyarbakırda ortak gurubumuz var watsapta Bi saat önce bir foto attı düğün karesinden şoktayım hala evlendiği güne kdr kimseye söylememiş düğün gecesi atıyo nazardan korktugum için paylaşmadım sizinle diyo çok kırıldım tebrik ettim ayrıldım guruptan hiçmi tanıyamamışım bu zamana kdr sözde kardesiz en yakın arkadasıZ ama hersey sözdeymiş 

21 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Sktr et bosver 
tarafından
Daha kimler hakkında yanılıcam hayatımda bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın sizin nazarinizdan mi korkmus onca insan bilirken bişe yok siz bilince nazar yurusun gitsin
tarafından
Onca insanı düğüne nişana çagırmıs düğün gecesi atıyo siZ millet değilsiniz tabi ama korktum nazardan sadece tebrik etmeniz yeterli diyo şakamısın dedim
tarafından
Boşver ya bu devirde herkes yanar döner olmuş sakın barışma şal ipini gitsin
0 oy
(3,326 puan) tarafından

Üzgünüm ama kendisinin en yakın arkadaşı değilmişsin tatlım boşver mutlu olsun yeter üzme tatlı canını <3

tarafından
Aynn insanların ikinci yüzünü göre göre hiç şaşırmıyorum artık
(3,326 puan) tarafından
Boşver canım ☺️
0 oy
(8,581 puan) tarafından
O en yakın arkadaşın degilmis.  Salla gitsin 
tarafından
Aynn öyle
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ayıp etmiş ne nazarı Allah aşkına 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Ya böyle antin kuntin arkadaşlar herkeste oluyor takılma bence uuzulmeye değmez beya 
tarafından
Keşke onu bu kadar önemsemeseymişim evimde agırladım çekimim çeyizim herseyim onunla yaptım kendime dost edindim sanmıştım
(2,688 puan) tarafından
İşte böyle böyle öğreniyoruz ben artık çok az insanın samimiyetine inanıyorum değer vermeyene değer verecek halim yok zamanla öğreniyor insan.
tarafından
Giden gittiği yerde mutlu olsun
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Aman Ferhat ile Şirin, Leyla ile Mecnun aşkı mi bunlarinkide  bu kdr nazar olcak die en yakin arkadaşlarından bile saklamış bosver böyle arkadaş olmaz olsun
tarafından
Kendisi bilir Allah bahtını açık etsin benden uzak olsun artk
(1,634 puan) tarafından
Hiç üzülme valla böyle böyle insanlari tanıyorsun işte
0 oy
tarafından
Demek ki gerçek dost değilmiş 
tarafından
Aynn bunuda öğrendik
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Sen yine tebrik etmişsin ben direkt aman nazarımız değmesin deyip çıkardım
tarafından
Belkide öyle demeliydim
0 oy
(119,238 puan) tarafından
kiz en yakin arkadasin olsa zaten bilirdin onceden
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Demekki yakin arkadaşın değilmiş 
0 oy
(811 puan) tarafından
En yakın arkadaşın değilmiş demek ki 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Buna benzerini kuzenimde yasadm her animda yanimdaydi biten her iliskisinde yaninda oldum 7 8 ay once aksam sozunun olcagini milletten duydum ve direk iliskimi kestim ama basimdan kaynar sular geldi o derece dokundu 
tarafından
Çok dokundu ama alıştım artık tanıyorum sandıklarımın hiç tanıyamamış oldugumu farkettiğime
(1,018 puan) tarafından
Ilk duydugumda cok agladim ama ona dgl verdigim sevgiye emege ona ayirdigim zamana.. Kendimi enayi gbi hissettim ama iyi bi akilda oldu bana kimseye guvenmemeyi ogrenmis oldum.. Kimseye artik icimi acmiyorum.
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Zıkkım olsn amaaaan neyin nazarı değecek anlamiyrm altı üstü en fazla 6 ay sonra kavga gürültü pehhh 
(4,426 puan) tarafından
Merve neyin var senin kuzum
0 oy
(116 puan) tarafından
Yani benim en çok takukdigim şey nazar değer diye söylemedim diyor ömrümde duyduğum en ama en sacmaaaa laffd karı koca tek başına gizli gizli evlenselerdi o zaman ne diye düğün yapıyorlar .... Nazar degdirevek.kisi siz missiniz o zaman  saçmalamış iyice kimsede mi koca yok tek onda mi var nazar değecek tövbe yarabbim 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Çok takmayın insanların ne yaptığını 

0 oy
(802 puan) tarafından
Kendisiyle kocasini muzeye  kapatsin
0 oy
(15,151 puan) tarafından
Hiç böyle bişey ne gördüm ne duydum . Düğününü nazar olur diye saklamak . Hastalıklı bir zihniyeti var bence
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Numarasını engelle sonra da sil bide. Vallaha hak ediyor. Çok yakın gördüklerimiz demekki bizi yakın görmüyor. Elbet insan üzülüyor ama senin onun için üzülmeni hak bile etmiyor. 
0 oy
tarafından
Sen o kazigi gec yemissin genelde son sene dokulur boyle arkadasliklar bizim oyle olmustu amaan bosver cok ayip yaptiig

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 578 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 420 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 743 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasemindyh (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 674 göst.