0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar  gurbette degilim ama cevrem hic yok annemle kaynanama gidip gelirim bi baskada gidecek kimsem yok hani carsya cikarim arayp gel beraber gidelim diycek kimsem yok benim gibi olan varmi

41 Cevaplar

0 oy
(795 puan) tarafından
Bende gurbetteyim arkadaş diyemem  ama konuştuğum kişiler var yinede samimi okuduklarım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oooo aha geliyor desem bir sürü kapım var gelir gelmez arkadaş yaptım kendime hahaha ruhuma zarar vereni eledim şimdi 10 tane vardır gel kahve içelim diyecek çok vefalı arkadaşım başka bir yere gitsem yapamam sanırım böyle cevre
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Arkadaşsız yapamam ben 

Allah korjsun☺️☺️
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Gidecek yerlerim var ama bi samimiyet kurabildigim arkadaşım yok
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben gurbetteyim sadece 1 tane arkadaşım var onunla da evlerimiz uzak bitanede yeni tanistigim komşum var gerçekten o kadar bunaliyorum ki bazen 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Olmali bence helede aksamlari cikabilcen arkadaslarin olmali insan bunaliyor. 
0 oy
(1,752 puan) tarafından

En iyi arkadaşım esim:D

tarafından
+++++++ ☺
0 oy
(752 puan) tarafından
Bende sen gibiyim bacım evde dura dura duvarlar üstüne ustune geliyor bı kaynanama bı annemgile gidiyom köyde yaşıyoruz gezilecek hiç yer yok eşimde buranın insanları ni sevmiyor yiyecek gibi bakıyor kadınlara çıkmama pek gönlü olmuykr yada yanimda biri olursa izin veriyor yanimada arkadaşım yok gidemiyorum hiç bı yere çok bunaldım bende
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Okul arkadaşların falan yok mu :(
0 oy
tarafından
2 tane var biri eski komşum diğerşde üst komşum 
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Benimde hic yok ☹️☹️ Instagram da ekli olan kizlara bakıyorum ne güzel arkadaşlarına gidiyorlar, oturuyorlar, geziyorlar. Ben tek takiliyorum oğlumda olmasa kafayi yerdim herhalde. 
0 oy
(91 puan) tarafından
Bende öyleyim cnm aileler desen onlrda huzur bozuyor gitmym mesaflym arkadaş desen güven kalmms ki kimseye hangi ildesin
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim hiç arkadasim ne bir gelenim gidenim yok 
0 oy
tarafından
Bende çok var arkadaş ama çok sevdiğim güvendiğim 3 kişi var hep konuştuğum yanımda olan onun dışında kuzenlerim var gidip geldiğim 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Böyle yazılsr görünce çok üzülüyom. arkadsşın olayım dicem ama kim bilir hangi şehirdesindir:(
0 oy
(396 puan) tarafından
Benim de yok pek aramam da gerek de yok bence. Eski arkadaşlarımla da telefon da görüşürüz oda çok sık değil. Çok anlatmam da kendimi dertlerimi. 

Çünkü bu devirde herkesin yükü kendine ağır 
0 oy
(962 puan) tarafından
Arkadaşsız olmaz yaa ben yalnızlıktan nefret ederim
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Aynen bende oyleyim arkadasim olmadigi icinde evin icindeyim hep
0 oy
tarafından
Olmasın kafam rahat 
0 oy
tarafından
En iyisi esinle gez boşver başkasını 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 462 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu

380,178 soru

11,381,306 cevap

34,874 kullanıcı