0 oy
1,275 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Olayı en başından anlatıyorum kızlar. Biz eşimle uzaktan akrabayiz sözlendik sonra düğün tarihinde anlaşmazlıklar oldu kaçarak evlendik. Kayınvalide ve kayinpederle oturduk bir sene sonrasında kendi evimize çıktık ama o süre içinde çok kavga ettik eşimle ve ailesiyle. Kayınvalidem eşime çok hatta çok aşırı düşkün eşimde annesine çok düşkün çoğu zmaan bunu kıskanıyorum ama kayınvalidem herşeyi ben bilirim ben ederim o en çok beni sever havalarında buna da gıcık oluyorum eşim onu kiskandigimin farkında bana söylemese de farkında olduğunu biliyorum eskisi kadar benim yanımda sevgi göstermiyor çünkü. Anneme bile kalmaya gitmek istemiyorum evlerimiz yakın kayinvalidemle annemle biraz mesafemiz var gidince kalıyorum bazen kayınvalidem benim yokluğumu fırsat biliyor hemen eşimi alıp dışarı çıkıyor oraya buraya gidiyor tamam annesidir gitsin ama sorun şu kayınvalidem çalışıyor ben çağırınca çok yorgunum gelemem edemem diyor ama oğlunu yakalayınca hemen çıkıyor ve sürekli dolduruyor eşimi biz onlar her yanlız kaldığında kavga ediyoruz maalesef. Bazılarına belki saçma gelecektir ama sizlerde de kıskanan var mı 

22 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
Annesiyle kendini nasil bir tutarsin ki. Tabi ki sevgiler farklidir seni ya da annesini daha cok seviyor diye bsey var mi.. kaynananinnsen soyleyince gelmemesi oglu soyleyince gelmeside cok normal degil mi. Sen annen cagirirsa mi gidersin kaynanan cagirsa mi mesela. Dolduruyor diyosun o konuda rahatsz olsan tamam ama sen aralarinda ki baga karisiyosun ne guzel iste annesini seven deger veren adam karisini guzel sever. Bence bunun icin sevin
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Senin ki cok da kıskançlık değil fırsatçılıga tahammül edemiyorsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 804 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 834 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy