0 oy
1,273 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
Olayı en başından anlatıyorum kızlar. Biz eşimle uzaktan akrabayiz sözlendik sonra düğün tarihinde anlaşmazlıklar oldu kaçarak evlendik. Kayınvalide ve kayinpederle oturduk bir sene sonrasında kendi evimize çıktık ama o süre içinde çok kavga ettik eşimle ve ailesiyle. Kayınvalidem eşime çok hatta çok aşırı düşkün eşimde annesine çok düşkün çoğu zmaan bunu kıskanıyorum ama kayınvalidem herşeyi ben bilirim ben ederim o en çok beni sever havalarında buna da gıcık oluyorum eşim onu kiskandigimin farkında bana söylemese de farkında olduğunu biliyorum eskisi kadar benim yanımda sevgi göstermiyor çünkü. Anneme bile kalmaya gitmek istemiyorum evlerimiz yakın kayinvalidemle annemle biraz mesafemiz var gidince kalıyorum bazen kayınvalidem benim yokluğumu fırsat biliyor hemen eşimi alıp dışarı çıkıyor oraya buraya gidiyor tamam annesidir gitsin ama sorun şu kayınvalidem çalışıyor ben çağırınca çok yorgunum gelemem edemem diyor ama oğlunu yakalayınca hemen çıkıyor ve sürekli dolduruyor eşimi biz onlar her yanlız kaldığında kavga ediyoruz maalesef. Bazılarına belki saçma gelecektir ama sizlerde de kıskanan var mı 

22 Cevaplar

+1 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben annesiyle arasının iyi olmasını isterim kıskanmam. Yani annesi sonuçta ben de evlat yetiştiriyorum benim de evladimla olan anne oğul iliskimin kiskanilmasini istemem o yüzden ben de esimi annesinden kıskanmam 
(7,722 puan) tarafından
Hak ettin bir artıyı ;)
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Klasik kaynana
(57 puan) tarafından
Sinirleniyorum ister istemez onlar ikisi bir yere gidince kendi kendimi yiyorum
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Noooooo..,...
(57 puan) tarafından
Neye noo kız
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Yok valla esim bana benden cok oğluna düşkün annesini 1 ay eve gelmese gittiği yer belli olsa yani kizi yada bi akrabası olsa aramaz sormaz 
(57 puan) tarafından
Öyle olmuyor işte durup durup arıyor çağırıyor benim kayinpederim çok laf sokar bende gitmek istemiyorum ama kaynanam durmuyor arıyor habire
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Sen şükret analarıyla uyuyanlar  bile varmış hala
(872 puan) tarafından
Valla mi
(5,492 puan) tarafından
Esra ezmecinin soru cevaplarında görmüştüm, eşim annesiyle yatmak istiyor ne yapayım diye
(872 puan) tarafından
Yok yaaaaa. Deli deli sorular var bu konuyla ilgili. Ama neyse. Enteresan.
(57 puan) tarafından
o zaman anasının evine gitsin
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ay yok ya anası sonuçta düşkün olsa kıskanmamda değil zaten. En çok oğlumuza düşkün bana bile o kadar düşkün değildir aşık resmen adam oğlumuza
(57 puan) tarafından
Benim de oğluma çok düşkün inanılmaz gözü başkasını görmez ama annesine de çok düşkün ben olmadığım zaman orda hep
(1,371 puan) tarafından
Boşver canım annesine düşkün olsun tek zarar gelmez ya annesi sonuçta
0 oy
(192 puan) tarafından
Tüm kaynanalar böyle galiba tabi iyiler de vardır 
(57 puan) tarafından
İyisi varsa bize denk gelmiyor demek ki
(1,048 puan) tarafından
Benim  kaynanam 7 çocuğu var en kucuk kizi 18 yasinda o ne derse onu yapar o yuzden diğerlerini pek sevmez ama içlerinde hic sevmediği esim diyebilirim hep ayırır benide eşimide bizde farkındayız aman sevmezse sevmesin biz bize yeteriz deriz hep
(192 puan) tarafından
Aynen zaten cok da lazım değil hatta dha iyi böyle boşver
(192 puan) tarafından
Maalesef yaa :(
0 oy
(917 puan) tarafından
Eşim annesine düşkün değil,düşkün olsada kıskanmam annesi sonucta el değil 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kiz adi ustunde de sevmemek icin bahabeye kiskancliga gerek yok bunlar olmasada sevmezdin zaten : D
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Biz farkli sehirlerdeyiz ama ben kaynanami severim izine gttgimizde de askim.napysun der annesine benimki☺hic kiskanmadim bu zamana kdr ama smdi seninki art niyet var diyosun kiskanmak degil se huyunj bildiginden boylesin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani ne bileyim sende sorun vr gibi hissettim
0 oy
tarafından
Yani o evladı o doğurdu evlenince yok mu sayacak veya oğluyla vakit geçirmek onun hakkı değil mi yani benimde bir oğlum var şuan okuldan gelesiye özlüyorum.ne yapcaz evlenince hiç mi aramicax 
0 oy
(182 puan) tarafından
Muhtemelen kaynanan sana nispet yaptığı ve oğlunu doldurduğu için sen de ona gıcık olmuşsun o yüzden kıskanıyorsun sana da iyi davransa eşinle arasının iyi olması gözüne gelmezdi bence. Haklılık payın var ne diyeyim.
0 oy
(912 puan) tarafından
Uyarı saki not ne kadar da gereksiz puanı yüksek diye saçmalamak serbest olmamalı 
0 oy
(684 puan) tarafından
Kendime dert ararken ben bacım ANASI ANASI neyin kafasını yaşıyorsun kaç yaşında insanlarız gezebilirde ne var bunda bence boşuna kıskanıyorsun
0 oy
tarafından
sana karsi bi art niyet gormedigin surece kiskanmazsin heralde biseyler gormussun ki rahatsiz oluyorsun.bizimkiler de hemen çağırır nefes almadan konusur gorumce ve kaynana.bence anneler evlendikten sonra karismamali karisiyorsa da yardimci olmak icin karışmalı cunku o evde ne yaşanıyor kimse bilemez.yuva yıkmak ara bozmak buyuk gunah
0 oy
tarafından
Hicde saçma değil vala doğru diyorsun kız bnde eşimi kıskanma değil bnimki anasının hersozunu yapmasına karşıyım  arar su raya gidyoz buraya gidyoz anne derdi tabi bn hemen dedim bidaha anneninaryp demiycksn herşeyi ondan sonra daha hiç bişey demez  sende bityor herşey güzel dille şöyle bnce eşine
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende anneme düşkünüm aslırı derecede hemde
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Asla kıskanmam. Senin kıskanman kusura bakma ama boş iş. Sen evladının üstüne düşmeyecek misin ybi kenara mı Atacan. Rabbim evladımızı annesine karşı kıskanan damat ve gelinlerden uzak tutsun 
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Ben eşimi her şeyden herkesten kıskanıyorum :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 802 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 834 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,193 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 595 göst.