0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Boyum 165 kilom 80 olmuştur hamileyim 10 haftalik 2 yasindada oglum var

Kilomdan dolayi cok mutsuzum giydiklerim yakismiyo evden cikmak istemiyorum evdede mutsuzum bilmiyorum hormonlardanmi iştahimda çok acik

Eşime yanaşmiyorum beni begenmez diye

Cunku ben en fazla 70e kadar cikardim evlendigimde 63  65 arasi gidip gelirdim 

Ilk gebeligimde cok dikkat ettim 10 kilo aldim kisa zamandada verdim 10 kiloyu ama bunda hic dikkat etmiyorum

Yuzum gulmuyor kimse bana dokunsun kimse evime gelsin istemiyorum

Eşimle surekli tartşiyorum o anlayişli birisi ama bana kızıyo bu huyuma

Nasil degscem nasil sevcem kendimi ben

7 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Klasik hormonlar yapacak birşey yok bir süre böyle oluyor.
(2,972 puan) tarafından
Eşin gerçekten anlayışlı ise şuan durumunu anlayışla karşılaması lazım canım
tarafından
Anlayişli ama işe giderken bu huyun canimi skmaya başladi diyor
(2,972 puan) tarafından
O zaman sen farkında isen bu durumun biraz da sen anlayışlı olmyaa çalis canım
tarafından
Farkindayim ama bu kez birlikte oluncada bana fizigime laf ediyor şişko kadjn falan diyor
(2,972 puan) tarafından
Ayy ne kadar ayıp afdersin ama fiziğine laf ediyorsa bir taraflarina sahip çıkacaklar çocuk yapmayacaklar
-Reklam-
0 oy
(735 puan) tarafından
Kilo dediğin nedirki canım hamileymissin doğumdan sonra azim edersen verirsin inşallah bol bol emzir çokça kilo gidiyor zaten sonuçta senin degistirebilecegin birşey bu sana yapışıp kalacak bir durum değilki bende çok şişmiştim doğumdan sonra azim ettim 20 kiloya yakın verdim sende basarirsin emin ol
tarafından
Ben daha öncede verdim azimle oluyo gercekten ama şuan kendime dur demem lazim ve az yiycem artik
(735 puan) tarafından
Ekmeği kes mesela canım zaten bir vitamini yok ne sana nede çocuğa dikkat edersen çok fazla almazsin Allah'ın izniyle ne olursa olsun kendini sevmekten asla vaz geçme eşinde anlayisliysa bence takıntıni hiç dile bile getirme kendinle barışık ol sonuçta bir evlat getiriyorsun dünyaya
tarafından
Esim anlayisli ama arada bana kalın kadın şişko kadin falan diyor
(735 puan) tarafından
Evet hamile ve şişko bir kadınım ve kendimi çok seviyorum de geç canım asla kafana taktığını belli etme belli ettiğin için ordan vurur işte
tarafından
Dedim begenmiyosan dogumdan sonra diytsyene yolla dedim
0 oy
(175 puan) tarafından
Kuaföre gıt 
tarafından
Kiz para yok bide ben kapalym
0 oy
(104 puan) tarafından
Kuzuummm kendini sev lütfen öyle şey olur mu ya , inanın eşler kiloya biz kadar takılmıyor ya biz evlendiğimizde 62 kiloydum sonra 74 ile hamile kaldım şuan 86 oldum pazartesi doğumum var ama yine de bu hayatta hiç cbirsey bizden değerli değil diye düşünüyorum. Sabah uyanır eşimi ise geçiririm güzelce calisiyordum doğum iznindeyim sonra kahvaltımı yemeğimi yaparım bir güzel dusumu alırım kendimi nasıl guzel hissediyorsan giyinir makyajımı yaparim bunu bir gün yap bak psikolojik olarak nasıl farkediyor göreceksin , sen kendini nasıl.guzel hissediyorsan öyle güzelsin ve eşin de kolona hiç takilmiyordur buna eminim.cunku onlara olan güzel davraniismiz tatlı dilimiz bakımlı temiz olmamız daha önemli yani en azından benim eşim ve etrafındaki arkadaşlarımın anlattıklari öyle 
tarafından
Cok saol kuzum :)
0 oy
(179 puan) tarafından
Sanki beni anlatmissiniz ....
(179 puan) tarafından
Sürekli spor yap diyor , ne zaman sofraya otursak yeme diyor. Canım bir şey çekiyor şunu alsak diyorum boşver yeme diyor gerçekten çok bunaldım bu durumdan. Karşılıklı oturup defalarca konuştum yaptığı şeyi kabul etmiyor :(
tarafından
Kac kilosun sen boyun kac
(179 puan) tarafından
1.55 73-74 arasiydim en sin
tarafından
Ayni sayiliriz eşinin hamile bi kadina davranmasi çok saygisizca ve buyuk gunaha giriyor
(179 puan) tarafından
Maalesef:(
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım dogumdan sonra bol bol emzir kilo verirsin bol su ic süt yapar doktorum demişti sadece cok su ic demişti sütün olması için diyetisyene gidersin kontrollü bir şekilde diyet yaparsın emzirdigin icin sütten kestigin zaman maydonoz suyu ic yada yeşil cay ödemini atarsın 
tarafından
Haklsin cnm
0 oy
tarafından
Asko yedigine dikkat et inan bana bu yediklerin bebeğe şuan fayda vermiyor sonra vermek çok zor olur
tarafından
Kac aydan sonra fayfda veriyo
tarafından
7. Aydan itibaren tamamiyle dikkatli yersen kilo alır

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 105 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Artemis (54 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 180 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Gizem Nurbanu (55 puan) tarafından soruldu
0 oy