0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar siyah ferace aldım ama şimdide diyorum bu sıcaklarda siyah renk güneşi çeker acaba başka renk mi alsam değiştirip sizce?

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla cehennem daha sıcak bacım o yüzden koyu renk olmalı dikkat cekmemeli 
(7,228 puan) tarafından
Carsafliyim bu güne kadar hiç bi erkek dikkatli bakmadı hatta genelde örtümüze saygıdan önümüzden çekilirler yol verirler yakın durmazlar. Kadinlarin dikkatini cektigimiz doğrudur niye bilmiyorum bazilarinin bi kinleri öfkeleri var  bize :)))
tarafından
Ne güzel iyi insanlara denk gelmişsin demek ki. Açık ya da kapalı kimse taciz edilmemeli zaten. Başkasına sebepsiz öfke duyanin kendiyle problemi vardır boşver .
(7,228 puan) tarafından
Öyle..
tarafından
2 gün once bile aynı şeyi söyledi. Güzel giyinmeyi bas örtüsü takıp kısa pantolon ve dar giyinme sananlar var. Esim giyimime karışmıyor ben kendi isteğimle boyle giyiniyorum carflı degilim ama uzun heryerim kapalıdır ten rengi corap giymiyorum bu halimden memnunum ama bazilarinin gözüne batiyor iste :)
Herkes oyle degil tabi canim
(48,615 puan) tarafından
bilmiyodum ama kötü anlamda demedim dikkat cekiyor diye dedim canim benim
-Reklam-
+1 oy
(3,231 puan) tarafından
Ferace dediğin bol gösterişsiz ve siyah olur diğerleri modaya uyma uydurma sözde feraceler. 
(467 puan) tarafından
Canim yazın dışarı çıkarken giyecek bişeyim yok diye aldım kisin nasıl kaban giyiyorsak yazında onun yerine ferace aldım ama renkte karasız kaldim
0 oy
(119,225 puan) tarafından
ne renkler vardi
(467 puan) tarafından
Mürdüm lila petrol mavisi haki
0 oy
tarafından
Dikkat çekmeyecek başka bir renk alabilirsin canım taş rengi antrasit haki mürdüm kiremit gibi ben bu renkleri kullandım ama artık hep siyah giyiyorum
(467 puan) tarafından
Ben esmerim birde ne bileyim ya kararsız kaldım yaz boyu giyecem sonuçta
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım bende ferace severim ve çok sayıda feracem var bak renklerini yazayım sana fikir olsun: siyah, lacivert,mor,bej,krem,taba,gri benim bu renklerde var
(467 puan) tarafından
Ben yeni aldım ve şimdi baktım mürdüm petrol mavisi haki lila var bu renkleride sevmem ya krem tonları olsaydı keske
(917 puan) tarafından
Krem ve açık bej sıcağı çekmiyor canım ve serin oluyor bidaha alırsan aklında bulunsun
0 oy
tarafından
Ben her renk giyorum indigo mavisi lacivert yesil patlican moru simdi lila aldim giyiyorum her renkk seviyorum sorun yok benim icin bol giyiyorum 39/yaşındayim bide düşün yanii
(48,615 puan) tarafından
yasinda bisey yok gencsin ☺️❤️
(48,615 puan) tarafından
oglun nasil oldu canim
tarafından
Genç sin diyosun xnbxbcb oglum hastalığını mi kolundan aldigi yara icinmi sorsun canım iyi şükür elhamdülillah teşekkür ederim canim
(48,615 puan) tarafından
gencsin tabi burdakiler küçük sadece ☺️☺️ hastaligi unutmuştum yarasını sormustum
tarafından
İyi Canim çok sağol Allah razi olsun dikiş var işte pansuman oyle bakalım
0 oy
tarafından

Siyah guzel gibi

Kullanmdgmdn tam bisy diyemcm .ama krem tonlrnda da cok guzelleri var 

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Siyah dışında bordo görüyorum başka renkleri var mı ki sen bilirsin yani tercih senin ama dediğin gibi yazın siyah güneşi ceker
0 oy
tarafından

Hayatimda bikere ferace aldim siyah renk oda bursaya esimin asker arkadasina gidiyoduk tatile muhafazakar bi aileydi peceli carsafliydi esi ayak uydurmak gerek diye dusundum dahada giymedim Allah affetsin onlar gelirse belki giyerim gene :D

0 oy
(196 puan) tarafından
Ferace tarzım değil onun yerine kimono, bol elbise, bol trench kot kullanabilirsin. 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ferace giymenin anlamı dikkat çekmemek hatları kapatmak canım zaten o yüzden siyah iyidir tebrik ederim ne güzel ferace giyiyorsun darısı bize ins ❤️
0 oy
tarafından
Bende de siyah var vizon ve bej taba renklerine bakıyorum canım şuan 
0 oy
tarafından
Koyu renk tercihimdir siyah Lacivert 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ferace zaten siyah olur 
0 oy
(48,615 puan) tarafından
ben açığım ferace dede siyah asil duruyo
0 oy
(7,705 puan) tarafından

Dinimiz tüm renkleri uygun görmüştür. Önemli olan sadece vücut hatlarını belli etmesin, dikkatleri üstüne çekmesin (abartı bir renk olmasın). Bazı yerlerde siyah gerçekten çok dikkat çekiyor. Bazı yerlerde de renkli. Ben de ikisinden de var ama eşim istiyor ki hep siyah ferace giyeyim. Siyah kolları boncuklu çok şık bir feracem var. Hele onu her yere giymemi istiyor :D 

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Siyaha aşığım. Benim için sıyah bi yaşam tarzı. Moda ne der bilmem ille de siyah. Antalya'da yaşamam dışında hiç sorun yok
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Antalyadayım geniş bol ferecam vst ve renk olarakda petrol mavisi  kahve rengi 2 tane
0 oy
(686 puan) tarafından
Bence ferace ise kesinlikle siyah olmalı pardusu gibi başka uzun modeller tercih edebilirsiniz kot mesela ince hemde şık 
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Benim kuzenim yazın mürdüm kışın siyah giyer içine genelde renkli etekler ile kombin eder

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 280 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sunshine (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 950 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Fatmazehraasci (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 357 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde mlodi (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.