+1 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
Ben clipsolu kullanıyordum ancak son zamanlarda yanlardan su akıtmaya ve havalandırma kısmından basınçlı su fışkırtmaya başladı şimdi normal annelerimizin kullandığından almayı düşünüyorum pişirme süresi kullanımı nasıl bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla cnm bende bitane otomatik doye geciyo bende nedense kullanamıyorum düdüklü aşırı korkarım
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lastiğinde sorun olabilir mi kuzum benimkisi karacanın üstünde burgu var free yaZıor birde sebze ve et resmi var modelini bilmiyorum memnunum
(90 puan) tarafından
Şuan zar zor gönderdim servise mallarına sahip  çıkmıyorlar garanti bitince 1 ayda sürer 5 ayda diyor beklerken yine de bakınayım dedim nohut vs hızlıca oluyor en azından bilemedim
(7,768 puan) tarafından
Doğru diyosn kuzu hem yedek olur anneminki düdüklü ben ondan lorkuyorum öğrensek belki o daha iyidir
(90 puan) tarafından
Aynen valla kararsız kaldım bakalım artık
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Kullanmamak :))) 2 çeşit var ama asla kullanmam 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Korkmaz kullanıyorum bende otomatik ama çok korkuyordum her kullanımda istemsizce çok kullanmam o yüzden 
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Valla ben duduklu tercih etmiyom
(90 puan) tarafından
Nohut et haşlama vs yemeklerde çok kolaylık oluyor ama
Daha dun burda biri post acmisti patlamis duduklu yanmisti vicudu
(90 puan) tarafından
Nasıl olmuş acaba kullanım hatası mı
Patlamis yaa
0 oy
(592 puan) tarafından
Karaca violet var ayni senin dedigin gibi oluyor bendede bi tane anne duduklusu var hem pisirmesi cok guzel hemde hic oyle sıkıntı yasamadim en iyisi o aslında kullanmamak en hayirlisı da iste bazen mecbur kaliyorum gecen bi arkadas post acmisti nasil yanmıstı cok uzuldum ve etkilendim
(90 puan) tarafından
Ben de çok korkuyorum ama dediğin gibi zorunluluk oluyor bazen
0 oy
tarafından
Ben kullanmıyorum fakat ablamda gördüm fisler  diye marka bence tefal o bu hepsinden iyi
(90 puan) tarafından
Fissler de çok pahalı
tarafından
Ama enniyisi o bende alsam.onu alirim
(90 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim tercihim düdüksüz olanlardan  kac tane  haber  izledim düdüklü patlayıp  hastanelik  olan  o yüzden korkuyorum   ben 
(90 puan) tarafından
Bende korkuyorum ama bazen pratik oluyor
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benim ki bundan 7 yıl oldu çokk memmunum 

image

(90 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Karaca vitacook Düdüklü tencere kullanıyorum 

Memnunum canim
(90 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(86 puan) tarafından
Canim benim duduklum eski duduklulerden aluminyumlar var ya onlardan cok guzel her seyi pisiriyo ama buyuk sadece 7 8 litrelik almistim ama kemik haslamaya falan cok iyi oluyo kucuk de lazim oldugu icin ben bime geliyo ya ikili berlindi galiba adi ondan aldim o da cok iyi ikisinden de memnunum
(90 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
8 cevap 213 göst.
0 oy
14 cevap 104 göst.
5 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.