0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar hamileyim ve çok halsizligim oluyor esimin teyzesi başka sehirde yaşıyor burda hastaneye gelecekmiş kayinvalideme söylemiş oda bizden için onlarda kalın demiş teyze de sen de gel yoksa kalamam filan demiş gelirlerse teyze damadi kızı kac çocuğu var bilmiyorum kızının ve kayinvalidem gelecekler en fazla iki gün kalırlar ama eve iyi bı temizlik yapmam lazim yemek hazirlamam lazım ben kendi islerimi zor yapıyorum eşim yardim ediyor. Eşim de bana söyledi bende yorum yapmadim ben gelsinler demeden gelmezler zaten. Bi yandan iyi bı kadın cagirasim var ama hasta gibiyim malum sizce be yapmalıyım bu arada kayinvalidem de baska sehirde

3 Cevaplar

0 oy
(6,209 puan) tarafından
Cagir bir kadın yardım etsin 

Kaynanani da çağır yemeğe yardım etsin tamamdır 
(913 puan) tarafından
Şu dönemde o kadar çok masraf olduki kadin çağıracak lüksüm yok maalesef kayinvalidem de onlarla gelecek başka şehirde oda yani onlar gelmeye herşeyi hazır etmem gerekecek yine hastaneye gidip geldiklerinde bana kalacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanan yardım etsin 
(913 puan) tarafından
Oda başka sehirde
0 oy
tarafından
Kayınvalidem bana misafir getirdiğinde hep gelir kendi yapar. 33 haftalık hamileyim şu ana kadar hiç halsizliğim olmadı, ağırlaşmadım da ben hallederim anne dedikçe o da yok seni merak etmişler o yüzden ben çağırdım gelir ben yaparım dedi hep. O gelmese bile görümcelerim var iki tane onları gönderir. Evi süpürür ikramlıkları hazırlarlar. Bana da hep sen otur derler sağolsunlar. Ama zaten senin durumunu biliyorlar canım ona göre gelirler zaten kimse senden 4 4lük hizmet beklemez, temizlik beklemez yani. Hem gelenlerde yardımcı olur. 
(913 puan) tarafından
Kuzum saolsun kayinvalidem o konuda yardim eder ama maalesef açık arama huyu vardir evime ilk geldigi zaman kanepelerin altina kadar eğilip bakiyordu hiç hoslanmam o teyzeyi de bi kere gördüm iyi bi kadin di ama o da açık ararsa bide farkli sehirdeyiz önceden gelip yardim etme imkanlari yok ancak güç bulabilirsem zorlayacam kendimi eşimle temizlik yaparsam yemegi bi sekilde hallederim. Ayni sehirde olsak gelir yapar isten kacmaz da dedigim gibi işte

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 468 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Melek8663 (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
19 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 717 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Meryemserap (967 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı