0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Bu sabah tuvalet egitimine basladim 25 aylik dakika basi isiyo sabah dan beri 17 tane don degistim dakika basi soruyorum kaciyo altina isiyo bilerek tuvalette oturuyo kalkinca isiyo yaptikdan sonra tuvaletin onune geliyo napiyim kizlar pes etmek istemiyorum bu yaz öğrensin aslinda hazırdı bezi istemiyodu buyuk tuvaletini yaptimi iyy diyodu tuvalete yapmak istiyodu of :( inanin hic sinirlenmiyorum bizde annemizin karninda ogrenmedik ama hic ogrenemicek gibi geliyo

5 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından
Postum yikari cikiverrr
(812 puan) tarafından
Buna güldüm annelik çok zor canım Rabb'im kolaylıkla öğrenmeyi nasip etsin kolaylık versin benim küçüğüm 6 aylık daha ama annelerimizin nerler çektiğini görüyoruz çok zor Allah size kolaylık versin canım iyi olur inşallah biraz sabır
-Reklam-
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Bugünü atlat yarın daha az kaçıracak öbür gün daha da az benimde 3. Günüm ilk gün aynı böyleydi  bugün daha kaçırmadı 
(572 puan) tarafından
Ay hadi insallah kiz inan sormaya vakit kalmiyo her baktığımda işiyor kirlensin her yer sorun yokda yeterki ogrensin yavrum
(12,492 puan) tarafından
Biliyorum ben deli oldum ilk gün neredeyse geri bağlayacaktım sonra vazgeçtim Allahtan sende sabırlı ol canım illaki öğrenecek kirlilerini hemen kısa programa at çabuk kursunlar
0 oy
(272 puan) tarafından
Baslamisken birakma bence o hatayi ben yaptim yapmaz olaydim. Tuvalete oturuyoduk yapmiyodu kalkinca 1 dakika sonra hep altina yapiyodu calisan biriyim yetisemiyodum artik tekrar bezliyodum ama anladimki hata yapmisim ben öyle yaptikca aynisini yapmaya devam etti ama sonraki denememde pes etmedim sonunda alistik ogündür kendi gider yapar tuvalette kloset üstü kendi oturagi var taburesiyle. Sadece kakasini yapinca cagirir silmem icin
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Öğrencek biraz zor olacak ama öğrencek 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 253 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 522 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.