0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Kizlar hicmi disari cikmicak bu cocuk ya illaki isicek :D nasil yapicam ki bugun ilk gunum baya kaçırdı altina 

13 Cevaplar

0 oy
(9,572 puan) tarafından

İlk iki hafta falan çıkmasan iyi olur senin hayrına :D

(572 puan) tarafından
Jskshsjs aman ya tamam isime gelir :D
(9,572 puan) tarafından
Kaç yaşında
(572 puan) tarafından
25 aylik kuzum
(93 puan) tarafından
Canim ben oglumda kucuk pet şise tasiyodum yaninda erkek cocuklarinda rahat oluyo
-Reklam-
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Bugün 9.gun çişini yapmadan çıkarmıyorum valla :D zaman geçtikçe çiş yapma araları uzamaya başlıyor ama yine de çok uzağa gitmiyoruz eve yakınız hep :D 
(572 puan) tarafından
Kiz yetisemiyorum dakika basi isiyo sormaya firsat kalmiyo beygir gibi
(14,027 puan) tarafından
Oğlumda öyleydi şimdi 1 1bucuk saat arayla yapıyor. Yine altına yapıyor ama olsun :D ne kadarlık senin ki
(572 puan) tarafından
25 aylik kuzum seninkisi
(14,027 puan) tarafından
Benim oğlumda 25 aylik
0 oy
(8,317 puan) tarafından
Yanına tasınır lazımlık var ondan al posetli ona yapsın dısarda da kuytuya cekersın 
(572 puan) tarafından
Soylemiyoki daha cisini saliverir oglum
0 oy
(997 puan) tarafından
Ay bende başlamıştım kızıma hamileyim doğum yapmadn deneyim dedm o kadr yoruldum ki 3 günde lekelnmem olmaya başladı doktorum dogmdan sonra ya. Bırak dedi kaldı öyle :(. 

Soruna gelince bence çocuk biraz ogreneseye kadr çıkma ben büyük kızımda öyle yapmstm
(572 puan) tarafından
Sagol kuzum gecmis olsun sanada
0 oy
(13,844 puan) tarafından
Ben ilk günden çikardim daha iyi adapte oluyor ve dişarda tutmayi öğreniyor. Bahçedeyken anne eve koşalim çisim geldi dedi. Eve girene kadar tuttu. Hiç korkma çikar dişari.
(572 puan) tarafından
Kac ayliktiki cocugun kuzum
(13,844 puan) tarafından
28 aylikti canim.
(572 puan) tarafından
Benimki 25 suan soylemiyo cisini sjus
0 oy
(11,217 puan) tarafından
potasinida kendinle tasiyacaksin canim :) biz lokantaya bile kndimizle tasioduk dusun : D
(572 puan) tarafından
Demiyoki tasisam nolur sjsusj
(11,217 puan) tarafından
ha derse tasi yani inan disarda iki ayagin bir pabuca girer bi kez kizim dedi ay goturduk yapamio illa potasini istio
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bezi bıraktırdığım ilk hafta gün içinde nasıl oyun için çıkıyorsak aynı çıkmaya devam ettik. Bi gezme oturma değil ama parka sokağa çıktık. Çıkmadan önce tuvalete götürüp bezi olmadığını ve üstüne yapmaması gerektiğini anlattım. Tabi ilk bikaç gün kaçırdı. Çıkıp üst değiştik. Sonra çişi geldikçe gözümün içine bakmaya başladı :) genel hayatınızdan pek bişey silmeyin bezi bıraktık diye. Onlara da alışması lazım. Ve dışarı çıkan çocuk zmnla her istediğinde tuvalete gidemeyeceğini gerektiği yerde bir süre tutması gerektiğini öğrenmiş oluyor. 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Evde yaptır dışarı çıkarken de pet şişe al yanına
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Dün 2. Gündü çıktık kapının önüne 1.5 saat kadar kaldık yapmadı altına bugün de 1 de çıktık 3 de geldik yapmadı ama işin tuhafı hala çiş yapmadı niye yapmıyor onu anlamadım ben de
(572 puan) tarafından
Yaptimi simdi
(12,489 puan) tarafından
5 dakika önce yaptı ama az yaptı ya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bez baglican ne yapacanda asko :D
(572 puan) tarafından
Kiz sacmalama sjsh olmaz akli karisir
0 oy
(119,251 puan) tarafından
disari cikmiycan kardes
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tuvaletini yaptıktan sonra çık 1 saat falan en fazla altına kaçırır eve gelirsin bişey olmaz 
0 oy
tarafından
Çıkarma cnm dışarı ya da yarım saat kapının önünde oynat ara da sır çiş var mı diye

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
18 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Manas (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
15 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.