0 oy
983 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kardeşim sözlendi bugün sözlüsü ile elbise bakmaya gittiler yüzük almaya gittiler görümceleri de çok gelmek istiyordu ama kardeşim biz sözümüz de gidelim diye düşünmüş bunu da sözlüsü ablalarına iletmiş ablaları da iyi gruba at ne alırsanız diye mesaj atmışlar kardeşim elbise denemiş çok beğenmiş ikisi bu damadımız olacak kişi de gitmiş ablaların elbiseye atmış babaanne elbisesi gibi bu ne böyle demiş en büyük ablası sinirlerim tepeme çıktı bu kadar usulsüz olunur mu olgun göstermiş seni daha düzgün bir şeye bakabilirsin diyebilirdi kardeşimle konuştum oradan oğlan bağırıyor ***** geri zekalı diyor kardeşime herkes senin beğendiğini beğenmek zorunda mı diyor e beğenmek zorunda değil ama sizce böyle söylenir mi benim görümcem benden küçük ben onun bir şeyini görmedim ama gelin görümce ilişkilerine görümcesi olanlar daha iyi bilir yani doğru bir şey mi sizce bu dediği iyi niyetli bir şey mi

45 Cevaplar

+11 oy
(1,856 puan) tarafından
Sözlüsü daha köprüyü geçmeden gerizekali mi diyor kardeşin yol yakınken bıraksın bence
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle derhal aileniz bu duruma el atsın kardesinizle konuşun. Bunlar bu kızı yer
tarafından
Ailemle konuşmadı babam mı konuşmadı ben mi konuşmadım hiçbir şekilde laf anlamıyor çok konuştum mutsuz olursun bak ayrılırsın ileride oğlanın işi de kuaförlük bayan kuaförü kardeşim de çok kıskanç birisi çok sorun yaşadılar bununla ilgili Ama yok bir türlü bırakmıyor bu çocuğu hatta bana dedi ki ben senin gibi mutsuz olacağım zannetme dedi Çok zoruma gitmişti çok uyardım laf anlamıyor Bir de 4 tane görümcesi çıktı başıma fırfır konuşup her şeyi eleştiri yapıyorlar iğneleyici iğneleyici laflar sokuyorlar sözde bile saçma sapan davranışları oldu elimden geleni yapıyorum ama hiçbir şekilde olmuyor nasıl ikna edeceğimi de bilmiyorum şimdi gene konuştuk yüzükleri aldık beni işe bırakıyor diyor yani ***** geri zekalı diye O çocuk oradan bağırıyor numarası olsa ben de arayıp ağzına sıçacağım ama ben karışınca da karışma benim ilişkime uzak dur benim ilişkimden sana ne falan filan diyor Ben ne yapayım yani şimdi anlayamadım ya
(108 puan) tarafından
Karışma diyorsa bosver ne hali varsa görsün
(6,047 puan) tarafından
O zaman bırakın sürünsün
-Reklam-
+8 oy
(1,964 puan) tarafından
Yol yakınken kardeşin bu çocuktan ayrılsın daha şimdiden geri zekalı falan diyorsa evlenince çok çektirir. Görümceden ziyade damat adayı daha fena 
+2 oy
(4,977 puan) tarafından
Bn olsam yol yakınken ya agzlarina ....... Yada dönerdim bu işten hadi bozmak olmasada terslerdim gerçi adam gerizkli gbi biseyde kullanmış şimdiden boylese ilerisi görünüyor zaten
+1 oy
(369 puan) tarafından
Saygı daha başından beri yok bence hala çok geç değil geline saygı göstermeleri gerekiyor 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kardeşine mi hakaret ediyor 
tarafından
Damat adayo evet kardeşime salakk gerizekalii diye bağırıyordu duydum kardeism telefonu kapattı yoksa o cocuga da bı vift lafım vardı
(11,505 puan) tarafından
Bu işi bitirsin bence kardeşin yoksa çok üzülür ileride saygısız insan neler yapar
(9,247 puan) tarafından
İlk günden he vaybbe
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Her b*ka karismasalar olmaz şu gorumceler. Bende yeni görümce oldum yemin ederim bana bişey sorulmadigi sürece hiçbir şeye karismadim ya banane benden akıl istemiyorsa benim ne haddime düşmüş
0 oy
tarafından
Doğru diyil canım . Tabi sözlenmişse giyim tarzı değişe bilir. Ama birine sen giyinmeyi bilmiyorsun demek karşındakıne saygısızlık.
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Benim görümcemgilde nişan elbisemi begenmemislerdi sonra birlikte baktık o an güzel gelen şey sonra itici geldi iyiki almamışım dedim onlarla birlikte baktım güzel bitane seçmiştim 
0 oy
(1,754 puan) tarafından
Ne bicim iş bu daha başında böyle yapıyorsa kardeşine aman uzak dursun şimdiden böyle yapan ilerde neler yapar yol yakınken dönsün kardeşin görümcelerde kıskançlıktan kudurmuş bence bende tek gittim hep nişan dügün herşeye attık hiç böyle uslu görmedim 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Sözlüsü şimdiden gerizekalı mı diyor? Ben olsam yol yakınken yallah.
0 oy
tarafından
Balık baştan kokar demişler kardeşin bir kez daha düşünsün canım şimdiden en ufak bir şeye sözlüsü olacak böyle yapıyorsa kardeşin çok pişman olur sonradan 
0 oy
tarafından
Kardeşin inşallah yol yakınken vazgeçer bu işten adam resmen hakaret etmiş bir *** olmaz ondan sende konuş bence kardeşinle 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ablalarının ağzına bakıyor belliki ne diye fotograf atıyor ne diye gelmek istiyorlar hayret kaldı ki dediğin doğru onlardan yorum istendiyse daha dikkatli konuşmaları lazım birde ***** gerizekalı neymiş Allah askına şimdiden saygı yok yol yakınken uzaklassın bence geçim kolay değil 
0 oy
tarafından
Saygı olmayan bir ilişki yürümez kardeşine söyle 
0 oy
tarafından
Bunlardan aile olmaz şimdiden böyleyse 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kardeşinin aklı varsa yol yakınken dönsün bence yoksa daha çok başı ağrır onun o damatla da kardeşleriyle de bende gorumceyim ve benimde gorumcelerim var daha ne böyle bişi yaptım nede gördüm ayıp etmişler hemde fazlasıyla herşeyi bir sınırı var bugün elbiseyle başlar yarın evin içindeki sırlara kadar gider bu olay 
0 oy
tarafından
Canım o damat bozuntusu şimdiden ***** gerizekalı diyorsa ailesini savunuyosa üzgünüm ama mutluluk vermez söylem çok yanlış atmak zorunda da değil ben hiç kimseye gostermedim
0 oy
(183 puan) tarafından
Damat daha sözlüyken hakaret ediyor. Bu çok ciddi bir işaret. Evlilikte şiddete dönen hareketler bunlar.  
0 oy
(408 puan) tarafından
Damat daha söz alışverişinde bunları söylüyorsa ilerisini düşünmek istemiyorum, sorun görümceden çok damatta
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Gerizeka diyen adamla evlenmesin. Görümce bişey değil siz asil meseleyi kaçırmışsınız. Çok yanlış yöne gidiyosunuz dönün acilen. 
tarafından
Asıl mesele zaten damat sadece gorumceler de sorunlu onların ağzına bakıyor ayrıl diyorum laf anlamıyor bu kız daha önce bunlailgili post açmıştım çok konuştum ama karışma dedi
(3,491 puan) tarafından
Kendi düşen ağlamaz diyeceğim ama tam aksine kendi düşen daha çok ağlıyor.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 479 göst.
14 Mart 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 563 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tugcaam (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 810 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,011 göst.