0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
35 haftalık oldum da kızlar elbiseleri hazır utuledim hazırladım da çantaya koyayım diyom nolur nolmaz tozlqnmasin diye poşetlere mi koydunuz neye koydunuz kilitli poşet baktım marketlere bulamadım A101 de küçük boy vardı başka nerde bulabilirim ki

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hurç varsa oda olur onada koyabilirsiniz 
(204 puan) tarafından
Malesef hurç yok cnm ya neye koyabilirim baska
tarafından
Temiz valiz çanta vs varsa olur herhalde ya
-Reklam-
0 oy
(118,488 puan) tarafından
ikeadan kilitli poset aldim ona koydum ben
(204 puan) tarafından
Ikea nerde oluyo cnm
(118,488 puan) tarafından
her ilde var kiz
(204 puan) tarafından
Ne bilim kız Ikeayi senden duyuyom görmedim ben:) benim gittiklerim A101 bim:))
0 oy
tarafından
6li organizer almıştım onlara koymuştum canım. Biran önce çantaya koy ne olur ne olmaz hazır olsun. Ben 32 de hazırlamıştım.

Sağlıcakla gelsin inşallah ❤️
(204 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim  evet çok doğru diyon bende ondan korkuyom benim oğlan erken gelmeye calsiiyo arada sancılarım oluyo korkmaya başladım bende;)
tarafından
Allahım korktuğuna ugratmasin canım. Ama kilosu falan iyide 35 ten sonra artık normal karşılıyor doktor lar. Sen yinede tedbirli ol. Ben hiç hesapta yokken 38+3 te sezaryen oldum. Allah'tan çantam hazırdı o an ki şeyle hazirlayamazdim galiba
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Büyük boy buz dolabı poşeti de olur ağzını bantla
(204 puan) tarafından
Tm cnm olmasa öyle yaparım evde var buzdolabı poşeti
0 oy
(118 puan) tarafından
Canım şokta görmüştüm kilitli poşet küçükte olsa bebeğin eşyaları sigar içine ben herşeyi kilitli posete koydum bir kendime bir bebeğe çanta yaptım birde atıştırmalık poşeti hazırladım Nescafe bitter çikolata yulaflı bar hurma incir gibi şeyler kahve sezeryan olursa anestezi etkisini azaltmak için diğerleride süt yapiyor atıştırmalıkta eklemeni öneririm 
(204 puan) tarafından
Tm canım şoka bakayım birde oraya bakmadım . Atıştırmalık unutmasam onu da koyayım hastanede pahalı oluyo hersey
(118 puan) tarafından
Evet canim hem pahali hemde odada olması iyi oluyor refakatçin içinde iyi oluyor yemek aralarında atistirir bulamazsa da kilitli poşet normal mağaza posetlerine katla koy üzerine yazarsın Bebek zıbın bebek battaniye gibi gibi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 50 göst.
0 oy
10 cevap 232 göst.
0 oy
12 cevap 412 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,716 soru

11,208,562 cevap

34,515 kullanıcı

...