0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (1,081 puan) tarafından
Ne var bu kadar diretti de gecelere kadar kendine de bize de acımiyor ek is için. Bu durum yüzünden ve baska sebepler yüzünden  aramız kötü .Cocuklar babalarını sorup duruyor .Ben desem ayrı .Haftaici zaten yogun calisan birisi kendisi.Bugünde bütün gün ne aradı ne sordu whatsabina falan girmemis hic cocukları da mı merak etmez insan .Bende bir sey oldu diye endiseleniyrm ***** gibi .Mesaj attm aradm neymis yogun gecmismis. Yazık ya bana vallaha kendimi uzdugüme yazık. 

6 Cevaplar

0 oy
(119,577 puan) tarafından
ekmek parasi kazanmak zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eve para getrmek  için  cabaliyirsa bnce anlayışla karşıla ama senide anlıyorum tabi  zor bi duru.
0 oy
tarafından
Adam sabah ayrı akşam ayrı çalışıyor, size mi yazık? 
(1,081 puan) tarafından
Haftasonu tatillerinde calisiyor yalniz ve calisiyor diye arayip sormama hakki var mi
tarafından
Belli ki siz çalışmıyorsunuz. Çalışmak, özellikle iki işte birden çalışmak zor biliyor musunuz. İnsan bazen kendini dahi unutuyor. Anlayış gösterip sırtını sıvazlamak yerine bu tavır çok yanlış.
(1,081 puan) tarafından
Ben cok calismak istedim cocuklarm oldu onlari büyütmek icin calssmdm yoksa hâlâ istiyrm destek olmak ama cok zor benim acımdan da cok yalnizim iki cocuk gecinmek zor biliyrm anliyrm ama böyle de zor birlikte vakit ayiramdiktan sonra ne anlamı var
0 oy
tarafından
Canım ailesi için calisiyosa o adamada hak ver sizi belki daha rahat yaşamanız için gecinmeniz için çalışıyorsa bu devirde geçinmek çok zor tek maaşla sen dahada yardımcı olmaya çalış ona destek ver yanında dur ekmek parası kolay kazanılmıyor benim eşimde ek iş yapıyor ama hepsi bizim için ben o yüzden üstüne gitmiyorum 
(1,081 puan) tarafından
Ya yapsın canm ek is ben ona bir sey demiyrm ama taksi isine gidiyor sabhtan cıkip gece kaclara kadar kendisinin de canı cıkiyor yani bugün varız yarin yokuz birbirimize cocuklarina vakit ayıramadktan sonra ne anlami var o aldigi paranın
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yetmiyor ki ek iş yapıyor kuzu üstüne gitme yazık. Tamma sen de haklısın zor durum ama gezmeye tozmaya gitmemiş sonuçta 
0 oy
tarafından
Bu devirde herkez ek iş arıyor canım geçim zor herşey çok pahalı çok görme eşine sen ara onu biraz rahatlat yazık günah adama 
(1,081 puan) tarafından
Ya biliyrm canım  hayat sartlari cok zorlasti evet ek is yapmasina bir sey demiyrm ki sabahtan cıkıyor gecenin 3 4 ünü buluyor gelmesi taksi isine girdi ek is diye kendi canı çıkıyor ben burada ayrı iki cocukla ve yalnızım .Ustelik birde böyle ihmal edince arayip.sormayinca kendimi yedim yıprattm
tarafından
Sende haklısın kuzum ama bı erkege en zor gelen durum ailesine yetemedigini hissettiği zamandır inşallah düzene girersiniz sende iki çocukla bunaliyirsun sende haklısın aslında

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 536 göst.
+1 oy
4 cevap 371 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 575 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 271 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...