0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Merhaba. Esimin bir arkadasi var ve bu adamla gorusmesini hic istemiyorum ne zaman gorusse alkol alsa biz en buyuk kavgalari ediyoruz cunku. Eve gece 2-3te gelmeler, aradigimda acmamalar vs vs. Tabiki disari cikicak ama suyunu cikariyo her seferinde. Bana yalanlar soyluyo, hafta sonu bile bizi birakip o adamla takiliyo. Ani degisken ruh halleri var. Bana yalan soylemeyen onceden gitmemek icin bahaneler bulan adam simdi her cagirmasina kosarak gidiyo. Benimde bi ailrm karim kizim var demiyo. Gece yarilarinda gelmeler aradigimda acmamalar, ulasilamamalar yalanlar. Biraz sonra eve gelicem yaziyo 1 saat oluyo gelmiyo falan. Cok degisti kocam. Cok mutsuzum. Her gun agliyorum. Ne yapabilirim yardimci olur musunuz o arkadasindan nefret ediyorum asla arasin istemiyorum kocami. Bizden uzaklastiriyor çünkü 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
hergun gitmiyorsa sorun degil 2 hafya da bir falan olsa neyse.. bence sorun arkadasinda degil esinle konus o yolunu bulmak zorunda
(65 puan) tarafından
Konusuyorum surekli anlatiyorum tamam diyo yine aynisi. Bana surekli yalanlar soyluyo. O adam da hata görüyorum cunku arayip o aklina sokuyo. Hafta sonu ailecek vakit geçirirken ariyo vaktin varsa gel cikalim diye benimki kosarak gidiyo ardina bile bakmadan. Cok degisti artık büyüden falan supheleniyorum.
tarafından
yok cnm adam ne buyusu yapicak bulmus gezeni ariyor. belki de onu somuruyordur belli olmaz. yalan soylemesi hos dil. insallah duzeltebilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım burda bir suru farklı yorum alırsın .... Bence önce konuş anlaat ki anlamazlar aşla sonra öyle yaptığında eve alma bırak dışarda yatsın ... Yapamam dersen devam edecek çizgi çekmen gerek .. başıma geleni anlatmak istiyorum benim eşim kolay kolay içmez çok kızarım çünkü 1 ay konuşmam yemek yapmam rahatsız olur  yapmaz ... Bir gün kör kütük içmiş ama nasıl ayakta duramiyor icmjssjn igrencsin diyorum bana bakıp içmedim diyor kış di bide açtım cami yattı bu yatağa pantol çorap öyle duruyor nasıl geldin cevap yok sızmış ... Sabah donmus tabi üstünü falan ortmedim neyse duş falan aldı ... Haklısın bilmem ne desen sesim çıkmaz ... Nasıl geldin hatirlamiyorum dedi ... Yani sen kendinde degildin Yolda gelirken bir bayanla beraber olmuşsanda bunu bilemezsin adam öldürmüş sende bilemezsin dedim .. saçmalama yapmam dedi ... Hatırlıyor musun .. yooook ... Eee ... Herşey olmuş olabilir o yüzden bu son du asla seni eve almam dışarda geberirsin sahip cikmam dedim ... Daha o oldu bin şükür yaparsa biliyor ne yapacağımı sende kararlı olup önce konuş sonra tavır köy 
(65 puan) tarafından
Daha gecen pazar ayni konu yüzünden kapistik. 2 gun once baristik bugun yine aynisi. Surekli yalan yalan. Goz gore gore ***** yerine konuluyorum. Keske bende en basindan tavir koyabilseydim ama aman uzulmiyim sesimi cikartmiyim diye diye Allahin her gunu aglar oldum. Hep korktum hesap sorarsam cizgi cizersem beni birakir gider diye. 12 yilligiz cunku. Universiteye basladigmda tanistik ve kör kütük asiktim. Her dedigine tamam nolur beni birakma ayrilmayalim diye diye benim dusuncelerimin isteklerimin degerimin bi önemi kalmadi degersiz oldum ciktim. Keske o zamanlar ayriliktan uzulmekten korkmasaydim bu kadar. Bunlari da yasamazdim belki. Ama sinir koyabilen bi kadin olamadim hic. 1 ay küs kalmak mii bizde hic olmadi hemen gidip ozur diledim barışmaya calistim hep. Sirf uzamasin mutlu olalim diye.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 374 göst.
28 Kasım 2022 Aile kategorisinde Berna_06 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 299 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 320 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 657 göst.