0 oy
298 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Ben kaynanamla oturuyorum pekte iyi sayilmayiz yemek hazirlarim begenmez isimi begenmez cocuklara karisir ama sorsaniz herkes oyleymis bir tek annesi oyle degilmis basit konularmis ben yemek hazirlarim esim annesini bekler gelmezse yemek yemez annesi zaten yemek te ac degilim der 10 dk sonra karpuz ekmek yer cok bunaliyorum ailemde idare et yasli diyor ben ne yapayim nasil tavir koymaliyim 

6 Cevaplar

+1 oy
(6,234 puan) tarafından
YEMEK YAPMA!
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ayrı eve çıkma imkanın var mı 
(53 puan) tarafından
Ne yazikki canim en basta evlenmeden ben surekli aileme bakicam demedi ben saniyirdum ben iyi olursam kaynanamda olur ama kadin cok degisik herseye laf ediyor en basta boyle oldugunu bilsem evlenmezdim
(1,024 puan) tarafından
Anladım Allah yardım etsin yaşlı insanlarla yaşamak zor,onları anlamak imkansız malesef
0 oy
(320 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım büyüklerok değişik hele yaşlanınca bi bebek gibi oluyorlar hiç bir hareketleri mantıklı olmuyor kaynananın yüzüne desen anne niye böylesin diye ona da alınır kocana bişey der iki türlü de olmuyor en iyisi takmadan yaşamaya çalışmak
0 oy
(38 puan) tarafından
Gayet basit,yemek yapma.
(53 puan) tarafından
Kavga ediyor sonra huzurum bozuluyor
0 oy
tarafından
Neden ayrı evde degilsiniz
(53 puan) tarafından
Esim istemiyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Takmıycan canm yaslı cocuk ıste duymıycan görmıycen
(1,307 puan) tarafından
Yaşlı ama baya boşver
(53 puan) tarafından
Insallah iyi olur
(1,307 puan) tarafından
İnşaallah canım benim kini görsen boğasın gelr betern betri var bacım
(53 puan) tarafından
Ya o ne yapiyor
(1,307 puan) tarafından
Ooo sana anlatsam toplaşp dövmeye gidersnz benm kaynnm tam bi şeytan o kadar ahlakszki ayrlırz yani eşimlw başka bi çözüm olamz  mahalle de kiler anneme babam gidp siz oraya niye verdnz kzı niye yaktnz ddiler ah ah anlatcak o kadar şey var sığmaz sadece şunu söylüm tam bir şeytan çok bencil herkezi yönetmeyw alşmş herşeye burnunu sokan biri eşimde anne kuzusu anası ne dese doğru olr onn gözünde eşimde ayrı bi slk zaten

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 885 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pnr1341 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 856 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde sevgimg (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 483 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 374 göst.