0 oy
591 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Bugün k.validem gildeydik onlara giderken yüzleri bi karış her neyse geçen ayda midesine boru atmış attığı günün akşamında hemen onlara gittim nasilsin iymisin çok geçmiş olsun diye 

Oda iyim çok şükür midem rahatsızdı hortum attılar hortum attıkları için de tahlilmi almişlar ne midesine hortum attıkları gün sordum ne tahlili anne diye doktor midesine hortum atilan herkesten alinan bir tahlil endişelenmeye gerek yok demiş neyse dünde gittim bana bi çıkıştı benim sonuçlarım çıktı beni neden arayıp öğrenmedin annen olsa 10 defa ararsın şok oldum anne geçen ay sen demedinmi herkesten alınan bir testmiş ben ne biliyim bu kadar önemli olduğunu fln neyse bir sekilde o konu kapandı dedim yarın annem gile gidicem nevar annengilde dedim nasıl ne var annem gitmiyimmi 
Oda diyo gitmeeee otur evinde bende dedim hele bak 
Ama içim içimi yiyor nerde ne yanlış ettim diye bayramdada anneme gideceğimi duydu o zamanda gitme fln ne yapmam gerekiyor bu gidişle annemgile bile koymayacak

31 Cevaplar

0 oy
(437 puan) tarafından
Neden bu kadar korkuyorsun kaynanandan seni mi kesecek anan o senin ister gidersin ister gitmezsin senin bileceğin bişey eşinle kötü olma yeter saman altından su yürüt herseyi anlatma git nerden haberi olcak
-Reklam-
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ona mi kalmis annen gile gitmeye izin vermek 
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Hoooooşt köpek sen kimsiin o benim anam diyecektin hele zilliye 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bencil sanırım senin kaynanan hep ona gidilsin  annene gidilmesin istiyor
0 oy
(6,995 puan) tarafından
O an susmayacaktın anneme giderken kimseden izin alacak değilim diyeyecektin canım. 
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Eğer eşin izin veriyorsa kaynana istediğini söylesin çokta tın anneme gitmek için kimseden izin almam sadece eşime haber veririm 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kayanana sorman hata zaten eşine haber ver git
0 oy
(482 puan) tarafından
Agzini yirtarim bir daha da evine gitmem oglu da agzini acip bisey diyosa  alsin  annesini otursun
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kızın da sana gelmesin o zaman de .. 
0 oy
tarafından
Anne kızın arasına kimse giremez kim ki bukadar cesaret alıp sana gitme diyo deli bu karı
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Mesafe koymanın zamanı gelmişte geçmiş bile çok yakınlık göstermişsin haddi olmayan şeylere burnunu sokmaya başlamış 

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 611 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,074 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 252 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (311 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 432 göst.