0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından

Bugün k.validem gildeydik onlara giderken yüzleri bi karış her neyse geçen ayda midesine boru atmış attığı günün akşamında hemen onlara gittim nasilsin iymisin çok geçmiş olsun diye 

Oda iyim çok şükür midem rahatsızdı hortum attılar hortum attıkları için de tahlilmi almişlar ne midesine hortum attıkları gün sordum ne tahlili anne diye doktor midesine hortum atilan herkesten alinan bir tahlil endişelenmeye gerek yok demiş neyse dünde gittim bana bi çıkıştı benim sonuçlarım çıktı beni neden arayıp öğrenmedin annen olsa 10 defa ararsın şok oldum anne geçen ay sen demedinmi herkesten alınan bir testmiş ben ne biliyim bu kadar önemli olduğunu fln neyse bir sekilde o konu kapandı dedim yarın annem gile gidicem nevar annengilde dedim nasıl ne var annem gitmiyimmi 
Oda diyo gitmeeee otur evinde bende dedim hele bak 
Ama içim içimi yiyor nerde ne yanlış ettim diye bayramdada anneme gideceğimi duydu o zamanda gitme fln ne yapmam gerekiyor bu gidişle annemgile bile koymayacak

31 Cevaplar

+1 oy
(1,343 puan) tarafından
Annen uzakta mı? Niye annene gideceğini soyluyorsun? Cok kıskanıyor herhalde vallah zor durum. Demek ki senden daha fazla ilgi bekliyor canım. 
(1 puan) tarafından
Yok cnm uzakta dgl 25 dk yol otobüsle bide benim çocuğumu benden kıskanıyor dün ordayken bebeğim ağlıyor bana
K.validem de diyo birgin benimle kalsa sana daha bakmaz cinlerim tepeme çıktı
(1,343 puan) tarafından
Hey Allah im var oyle kaynanalar canım seni kızdırmatı kendine gorev edinmiş Allah sabır ve kolaylık versin tatlım
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Ee ona söylemeden gideceksin tabii ki. Ne münasebet. 
(1 puan) tarafından
Normalde söylemem ztn dün öylesine söyledim sinir etti diyelim annemle birlikte aynı ortama gelseler bebeğimi benden bile alıyor zorla kendinde tutmaya çalışıyor tek annem almasın diye
+1 oy
tarafından
Eşin izin veriyorsa onun gitme demesinin bir önemi yok eşin ne diyor 
(1 puan) tarafından
Eşim annesine saygıda kusur fln etmez ama böyle konularda annesinide takmaz annem desin annem dedi diye ben onun agzina mi bakicam diyor boşver diyor ama kafama takılıyor
tarafından
İyimiş o zaman annesinin lafına göre hareket ermiyorsa çok iyi git kaynanan da catlasın
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ne hakla?   
(1 puan) tarafından
Bilmiyorumki cnm 10 günde bir k.validem gile gidiyorum bir ton laf işitiyorum neden hergün gelmiyorsun diye annemgile 1 ayda belki 2 3 ayda gidiyorum onada sinir oluyorlar 25 dklik yol ztn ya
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Direkt git neden kayınvalidene gidecem diye söylüyorsun ki söyleyerek müdahale hakkını kendin ona vermiş oluyorsun
(1 puan) tarafından
Normalde söylemem ztn dün öylesine söyledim sinir etti diyelim annemle birlikte aynı ortama gelseler bebeğimi benden bile alıyor zorla kendinde tutmaya çalışıyor tek annem almasın diye
(2,795 puan) tarafından
Kendisi babaanneyse senin annen de anneanne hareketlere bak çok sinir bozucu
0 oy
(4,391 puan) tarafından
böyle bir hakki yok. keşke herkes haddini bilse
(1 puan) tarafından
Keşke
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ne haddine yaa gitme demek ayy cok sinirlendim 
(1 puan) tarafından
Bilmiyorumki cnm 10 günde bir k.validem gile gidiyorum bir ton laf işitiyorum neden hergün gelmiyorsun diye annemgile 1 ayda belki 2 3 ayda gidiyorum onada sinir oluyorlar 25 dklik yol ztn ya
(1,284 puan) tarafından
Ay bosver senin evin esin var napacan hergun kaynana da
(1 puan) tarafından
Keşke diyebilsem ya:(
Ruh hastası edecekler sonunda beni
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kalkıyor sun gidiyorsun canım onu dinlemiyorsun artı cok yuz wermısin canım 
(1 puan) tarafından
Ztn onu takmıyorum ama annemle resmen gorüşmemi istemiyor
(1,629 puan) tarafından
Benjm kıde oyle kımse benım ewıme benım aılem gelıp gıtcem esın akrabam ayrı otuyoruz bıde sen dusun hıc soylemem gideceğimi falan muhatap olmuyorum nbr nbr ewde kalınca da normal hıc muhabbet etmem
0 oy
tarafından
Neden ağzının payını vermedin ki ? Okurken sinir krizi geçirdim resmen hangi cesaretle sana bunu diyor.  İstesem Allah'ın her günü anneme giderim kimsede ağzını açıp tek kelime edemez 
(1 puan) tarafından
Birşey dedigimdede kötü gelin muamelesi ediyolar heme
tarafından
Etsinler.  Bu kadar kendinden taviz verme.  Kaç yaşındasın merak ettim
(1 puan) tarafından
20 yaşındayım
0 oy
tarafından
Pardon da kaynanan kim ki annene gitmene izin vermeyecek !! Ya ben böyle kaynanalardan nefret ediyorum öz annene giderken kimseden izin almana gerek yok 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kim oluyor ki annene gitme diyor neren buluyor bu hadsizliği. Çocuk içinse bir daha derse sen mi doğurdun de. Müsaade etmeden kimse benim çocuğumu alamaz sevemez de. Ay ne biliyim ver kız işte lafının cevabını. Sinirler ya
0 oy
(12,688 puan) tarafından
Bu kadar yakınlığı bile su istimal ediyorsa o kaynana siz eninde sonunda küs olursunuz sen yedi kat yabanciyken senin tahlilini merak edip arayacağım ama beni doğurup bu yaşa getiren kadını arayıp sormayacağım görmeye gitmeyeceğim oldu canım başka isteyi varmı 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Tamamen kendi fikrim ama neden insanlarin sizi hu kadar yonlendirmesine izin veriyorsunuz iyi de olsa hos da olsa kimse aileme gitmeme engel olamaz annem ya ailem ne demek beni anneme koymayacak blmyrm.ben mi boyleyim ailem benim cizgimdir otesi yok
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Bu hakkı kim veriyor ona ne hakla karışabilir . Tavrını koymalısın 
0 oy
(4,920 puan) tarafından
O kim de annene gitmene karışıyor. Kessin sesini otursun. Yüz verdikçe daha çok kuduruyor bunlar
0 oy
(48,482 puan) tarafından
soyleme sende niye soyluyosun git
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Aynı evde mi yasiyonuz
(1 puan) tarafından
Ayrı cnm
(7,839 puan) tarafından
Karışmaya hakkı yok onane
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Onlara sorman bile gerekmez eşin izin verdimi bitmiştir 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
gidiceni soyleme karismaya hakki yok
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Deseydinya sen kaynanamsın o annem tabiki arıycam bıktım bu kıskançlık ve hasedlikten biz annemin yanındayız iki sene eşim çalışmadı buraya gelmeden ve hem eşime hem anasına baktım şimdi ben bebeğim için çalışmıyorum annemde artık yoruldu işten ayrıldı yinede kadın kiramızın yarısını öder gel biraz burda kal dedi eşim anasına dediği laf senin başında iki tane var birde benmi yük olayım boğacaktım sinirden sustum ama yeri gelincede  lafımı soktum annelere asla saygısızlık etmem ama anneme gitmeme karışamaz 

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 606 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,936 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,936 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 251 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 428 göst.