+1 oy
1,616 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar eşimle ayrıldık ama daha bosanmadik benim takıntı olmamdan geçmeyen sinir öfkemi kontrol edemiyom birseye kızınca hemen kendime gelemiyorum 2 tane kızım var biri 4 biri 2 yaşında eşimle aramızda zamanla soğuma oldu çocukları da birakcam zaten alma gibi şansım hiç yok eşimde vermeden yana değil hiç daha öncede çocukları bırakıp gittim 2 gün sonra geri geldim ve çocuklara karşı da soğudum onlara dokunusum bile değişti onlarda bunu fark ediyolar gorumcem kaynanam baktılar çocuklara ve şuan bu 2ci oldu yine bırakıp gittim bir yanım buruk bi yanımda dönmek istemiyor eşimde bende mutsuz yasiyoz cocuklarada yansidi ve ben ofkelenince cocuklarada vuruyorum ağır şekilde değil büyüye fazla bağırıp çağırıyorum çocuklarla evde zaman geçiremiyorum sıkılıyorum nasıl ilgilenemiyorum tam olarak sanki onlar benim gözüme batıyor gibi kendime bende şaşıyorum eşimin ailesi ilede sorun olunca eşimle sorunlar yaşadık çocuklara düşkünler eşimin ailesi hasta oldum resmen yok diyorum sen analık yapamiyosun çocukların psikolojisi daha da bozulmasın diye ve ben şuan çocuklarımın yanında değilim onlarda kaynanamda yada görümcem de kaynanam bakacak kapasitede değil tam görümcem güzel ilgileniyor ama oda evli çocuğuda olacak eşim annem bakamaz diyo çocuklara gel diyo ben gitmek istemiyorum çocuklarım onlarında yanında huzurlu iyi yetissinler istiyorum eşimin ailesi iyi bir ailede normalde bizimkiler öyle değil fark var benimde hiç kimsem yok hep kendi halime eşimin ailesi ile görüşmüyorum zaten büyük kızın benden soğudu soğuk bakışları oluyor benimde ona fark ediyo bunu beni sevmedini söylüyor bazen ama benden sanki bir yani nefret ediyor benim içimde çocuklarıma karşı vicdan kalmamis geri dönmem doğru olurmu sizce ne yapmalıyım geri dönersem yine aynı şeyleri yaşayacağız çocuklara soğuk davranıyorum diyede zoruma gidiyor benim hastane gittim bir kaç kere oda ilaçlarda yan etki oldumu kullanmadım fazla benim çocuklara şuan onlar bakıyor bunu düşününce yine zoruma gidiyor elle artık kalsınlar orda diyorum 

62 Cevaplar

0 oy
(2,712 puan) tarafından

Sanki başkasının çocuğu bence bir anne bunları hissedemez sen en iyisi güzel bi pskologa git düzel sonra çocuklarına bakarsın bence onlarda babalarında kalsın öyle daha mutlular sende kendi hayatına bak şaşırdım gerçekten onlara sevgi göstermediğin için çocuklar da seni sevmiyor malesef önce kendini düzelt,.

ANNELİK BU DEGİL BİZİMLE DALGA GEÇMİYORSUNDUR İNŞALLAH ONLARI CAN CEKİŞE CEKİŞE DOĞURAN BİZLERİZ UNUTTUNMU? 
(830 puan) tarafından
Yaa benimde içim gitti yeminle ben oğlum yürüyemedi diye günlerdir sabah akşam hastanelerden gelemedim hamdolsun iyi çok şükür oğlum yatarken kahroldum açıyor dedikçe ağladım yürüdüğü videolarda ağladım nasıl bir bosvermisliktir bu hastaysa git defol tedavi ol hanimefendi gitmiyorda sen böyle sorunluyum vs.diyerek özgürleşme amacında falanmisn anlayamadım ya gerçekten şok içinde okudum birde utanmadan eşimin ailesi bakıyor diyorsun onun annesi sensin tabi hak etmiyorsun orası ayrı hiç bir anne ne olursa olsun yatalak olur benim gibi ağrıdan geberecek olsada kendini bırakır kuvezde diye çocuğu için ağlar ne ağrısı ne hastalığı anne bu değil
(2,712 puan) tarafından
Allah akıl versin cnm benim burda bir tanıdığım var özgür olmak istiyor nereye gitse karişilmasını istemiyor çocuğuna düzgün bakmıyor çocuk çok zayıf kalmış boşver miş yani madem bukadar salacaksınız bukadar g. Ötünüze düşkün sünüz yapmayın kardeşim çocuk mocuk o adamın yerinde olsam asla bu kadına çocuklarını göstermem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin analına eşek s.csin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 368 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 380 göst.