0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Güzel anneler şuan 12 haftalik olduk ve hala tatlıdan tiksiniyorum ve tatlı olan şekerli ne varsa tiksiniyorum sizde böyle olunca cinsiyetini ne oldu merak ediyorum çayı yıllarca şekersiz içmeye çalışıyordum ve başaramadım bu hamileligimdr şekerli icemiyorum çok tuhaf hissediyorum kendimi :)))))

16 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ben inanmıyorum oyle şeylere cinsiyetin onlarla kanıtlanmış durumu yok canım ekşi ye tuzluya agirlik verdim tatlici olarak tatlidan uzak kaldim istemedi canım oğlum oldu canım
tarafından
Her hamilelik farklı hormon meselesi :))
(5,954 puan) tarafından
Kesinlikle canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi ben hamile olduğumu öğrendiğim günden beri sürekli tatlı aşerdim kızım olacak kısmet olursa 20 haftalık gebeyim ama ilk kızımda da tatlidan tiksindim yine kızım oldu ben inanmam böyle şeylere bence birşeyleri canımızın istemesi hormonlardan
tarafından
Bende kızımda tatli bağımlısı olmuştum doğumdan sonra daha da bi çok yerdim ama şimdi ismini bile yazınca tiksiniyorum o derece hormonlardan kaynaklı biliyorum da merak işte rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin jnsallah ♥️
0 oy
tarafından

Ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur Ayşeyi çok mantıksız :D 

Hem ekşi hem tatlı yedim 2 çocuğum da erkek 

tarafından
Aynen mantıksız işte kimisi tutar kimisi tam tersi olur rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize jnsallah ♥️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Asermeyle alakası varmı bilmem ama ekşi istedim kız oldu
0 oy
tarafından
Deli gibi erik turşu yediim bir o kadarda psta ve tatlı yedim alakası yok 

Oğlum var
0 oy
tarafından

Tatlıdan ilk başlarda tiksiniyodm kızım oldu , son aylardada sürekli tatlı yedim ama :)

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla ben tatlıda yedim sma tatlının yanında baya ekşi limonata içerdim yengem birinde ekşi birinde tatlı yedi ikiside erkek ama bende baya çikolata falan hiç yiyemedim ve kızım galdi şükürler olsun;)rabbim gönlünüze göre versin inşallah 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kızımda hep eksi yedim deli gibi oglumdada hep şerbetli şeyler canım istedi yaş pasta felan 
0 oy
(119,168 puan) tarafından
oyle pek alakasi yok kiz
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hamileliğim boyunca  full salatalık yiyen gariban ben ahsjsjdjd :D kızım oldu bu arada 
0 oy
(362 puan) tarafından
Cinsiyet babadan gelen x ve y gen ile belirlenir yiyecek içeceğin hiçbir etkeni olmaz anne hisseder ilk evladimda başından beri kız dedim bunda da erkek senin içinde kesinlikle hissettiğin doğrudur karın yuvarlak ise kız oluyor sivri ise erkek bu ne derece doğru bilmiyorum ama bende doğru çıktı 
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben öyle şeylere inanmam. Tatlıyı zaten pek sevmem. Rusiya bayılıyorum. Ama eksiyi midem 9 ay yendiği için tuketemedim. Hatta hiçbişey yiyemedim. Midem ya bulanıyordu veya yanıyordu. Kız annesi oldum. Yeterki sağlıklı olsunlar. 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası yok canım ben tatlı normalde de yemem hamileligim boyunca da yemedim yani tadımlık yerdim hep ekşi yerdim son haftalarda ise tam tersine döndü eksi turşuyu bıraktım tatlı yemeye  başladım kızım oldu bu arada
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Alakası var mıdır bilmiyorum 

Çikolataya aşırı düşkünümdür normalde ama yemedim baya hamileliğimde 

Erik sevmeyen ben deli gibi erik aşerdim 

Sürekli ekşi şeyler yedim 

Bir aylık kızım var ☺️☺️
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Şeker komasına girecek kadar şekerli şeyler istiyordum ama doyamiyordum hiç ve şeker gibi bı oğlum oldu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 199 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 178 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Paticik (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Havva42 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.