0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 12+5 haftalık hamileyim 2 kızım var yarın randevu aldım aşırı heycan oluştu hayırlısı ile birde erkek olsun istiyorum tabi rabbim ne nasip etmişse sağlıklı olması önceliğimiz varmı heycan yaşayanlar iptal bile edebilirm biraz baskı oluştu eşimde erkek istiyor çok belli etmiyor bak kizlarimda var çok seviyorum kız olsada onuda böyle sevecem diyor ama insan olmayanida arzular ya öyle bir durumda var bakalım hayırlısı inşallah 

10 Cevaplar

0 oy
(2,870 puan) tarafından
E tabi normal canım 2 oğlun olsa kız istersin kızın olunca da erkek ama Allah ne verdiyse artık bide cinsiyet için erken de yanılma payı da olabiliyor
(301 puan) tarafından
Tabiki canım iyiki öncelikle kızım olmuş annelr için erkek olmasada olur ama kız rabbim herkese nasip etsin İki kızımda bu haftalarda bilmişti doktor ondan bilir diye düşünüyorum tabi pozisyonuda önemli
-Reklam-
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Aynen bende çok merak ediyorum önceliğim kesinlikle sağlık bir kızım var bir de oğlum olsun isterim tabiki. 12+1 benim de salı randevum var bakalım bişey der mi hayırlısı olsun herşeyin :)
(301 puan) tarafından
Hayırlısı canım rabbim gönlüne göre versin Doktorun tecrübesi çok önemli ortalama bu haftalarda belli ama pozisyon vs yaniltada biliyor
(1,296 puan) tarafından
Öyle canım Çarşamba gitmiştim pozisyon uygun değildi belki tahmin yapardı haftaya gelmeden çikolata ye öyle gel bakalım dedi inşallah gösterir
(301 puan) tarafından
Aynn canım bende çikolata yiyip gitmeyi düşünüyorum
(1,296 puan) tarafından
Allah gönlümüze göre versin hayırlısıyla canım
(301 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benimde iki oğlum var şuan hamileyim kız istiyorduk rabim gönlümüze göre verdi kız dedi doktorlar artık doğunca değişmezse bilemiyorum 
(301 puan) tarafından
İnşallah değişmez sağlıkla kucağınıza alırsınız farklı olunca güzel oluyor gerçekten
(1,189 puan) tarafından
Aynn cnm insan kendinde olmayanı istiyor rabim sanada sağlıklı bı erkek çocuk nasip etsin ben şuan 25 haftaligim cnm
(301 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun sağlıcakla kucağına al
(1,189 puan) tarafından
Amin sende cnm
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Erkek istemek aşırı normal bir durum eşin de haklı iki kız var sonuçta inşallah sağlıklı bir oğlunuz olur ama kızların yanında erkek istiyoruz demeyin kız olmak kötü bir şey sanıp erkek olursa kardeşlerini aşırı kiskanabilirler 
(301 puan) tarafından
Anlıyorum sizi onlarda istiyor aslında biz senin takimındayiz babam günah onunda takımından olsun diyorlar :)
(1,763 puan) tarafından
Ha ha haaa çok komik ya dünya cocuklarin düşünceleriyle güzelleşiyor
(301 puan) tarafından
Kesinlikle :)
0 oy
(7,906 puan) tarafından

Sanırım en çok ben merak ediyorum 25+1 olduk hala cinsiyet belli değil :) bir kızım var buda kız olsun istiyoruz sağlıklı olması en önemlisi tabiki

Ama sizinde 2 kızdan sonra insan ister istemez bir erkek bekler <3

(301 puan) tarafından
Evet aslında kız çocuk daha kendini sevdirir çok güzel giyimi vs ama dediğiniz gibi bu sonuncu olsun istiyorum rabbim nasip etse güzel olur
Herşey gönlünüzce olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah
0 oy
(967 puan) tarafından
Tabiki istenir canım ya eşim 10 tane de olsa kızım olsun derdi şimdi 1 kızımız var hamileyim bu da oğlan şimdi içi kıpır kıpır oğlum geliyor diye dedim noldu hepsi kız olsun diyordun onun da hevesi başka oluyor diyor :)
(301 puan) tarafından
Öyle gerçekten sağlıkla kucağınıza alın inşallah
(967 puan) tarafından
Sizde canım benim ❤️
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim de iki kızım var 12 nci haftada erkeğe benzetti 14 de kesin erkek dedi çok sevindik ama tarama testi yüksek riskli çıktı biraz hevesimiz kursağımızda kaldı ama takdiri ilahi artık inşallah sağ salim alırız kucağımıza 
(301 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağınızda almayı nasip etsin hiç kafaya takmayin yakınlarımn testide sürekli sorunlu çıktı halamın oğlunu aldirmasini bile istediler halam istemeyince engelli bebekmi dogurcaksiniz diye kizmislardi halam doğurdu hiç bir sorun yok çocuğunda çok oldu bu şekil sorunlu olupta sağlıklı olan o yüzden ben tarama yapmadım yapmayi hiç düşünmüyorum hep stres oluyor inşallah sizde de hiç bir sıkıntı olmaz
(192 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağ olun rabbim size de gönlünüzden geçeni hayırlısıyla nasip etsin
(301 puan) tarafından
Allah razı olsun cümlemize inşallah
0 oy
(1,540 puan) tarafından

• <3Umarım gösterir cnım benimde bir oğlum bir kızım var onları erkenden öğrendim ama şuanki göstermiyor 23 haftalık haftaya cuma randevum var umarım şimdi görürüm eşim erkek istiyor ben kız kız evlat bi ayrı bal kaymak oluyo merhametli oluyo ufacık ama üzülsem anlayıp sarılıyo bana öpğyo felan çok mutlu oluyorum erkek evlat ver eline tablet telefon ne ana kalıyo ne baba:D
(301 puan) tarafından
Aynn oyledir rabbim gönlünüze göre versin :⁠-⁠)
(1,540 puan) tarafından
Amin canım cümlepmizin
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Erkeğin yaramazı da var cnm iyi düşün:) Her şeyin hayırlısını istemek gerekiyor kız erkek ikisinden de tecrübeliyim benim eğer üçüncü olursa kız oğlan değilde hayırlısıyla gelmesini ömrü boyunca hasta olmamasını isteyeceğim çünkü kızım oğlum hastalanıyor beni korkutuyorlar bu sebepten sağlıklı bir bebek olmasını temenni edeceğim. ❤️❤️

(301 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kolaylıklar dilerim evet erkek çocuk yaramaz oluyor genelde ama oda kısmet aslında çok yakın arkadaşın var onunda 7 yaşında oğlu var inanki oğlum okadar akıllı merhametli diyor 5 yaşında kızım bana illalah ettiriyor diyor hakettende görüşüyoruz öyle benim kızlarda çok şükür çok akıllı uslular inşallah kız veya erkek hangisi olsa aynı ahlakta yapıda olsunlar
(3,895 puan) tarafından
Amin.
0 oy
tarafından
Ne gibi belirtilerin var mesela gebeliğin ilk zamanları batmalar oluyo muydu bebek aşağıda mi yukarda mi falan afaln
(301 puan) tarafından
Ben aslında pek belirtilere takilmam her hamilelik bir olmaz diye ama bu gebelik bana çok zor geliyor yerleşme olduğu gibi sanırım 10 güne kadar sağda batmalar çok oldu anlıyordum bebek yerleşiyor misal kızlarda sabah safra kusardim bunda gün boyu mide bulantısı devam ediyor akşamları kussam kusuyorum bazı günde rahat oluyorm sabah kusması daha yaşamadım diğer gebeliklerde göğüs büyümesi hassasiyet hiç olmazdı bunda oldu aksine kızda göğüs büyümesi derler mesela böyle :⁠-⁠):⁠-⁠)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 188 göst.
0 oy
5 cevap 225 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Havva42 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Haticekhy (13 puan) tarafından soruldu