0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar öncelikle çok teşekkür ederim sayenizde destek buldum mesajlarınıza gelişen olaylardan dolayı cevap veremedim ama siz mesaj yazdikca içime su serpti Allah razı olsun babama herşeyi anlattım dün akşam sabaha kadar konuştuk babam beni haklı buldu eşinin sana attığı mesajı bana at dedi attım bana dedi ya senin evini ayıracam yada seni ondan ayıracam ben senin babanım seni ezdirmek için mi gönderdim dedi sabah olunca kayınpederimle konusmus kayınpederim annemi suçladı babam izin vermedi suç senin oğlunda dedi oğlun adam gibi ya evini ayırsin yada şuana kadar ben yapıcıydim şu saaten sonra herşey benden bozulur dedi ha kızım kimseye bakmak zorunda da degil dedi ne annesine ne babasına kendi evine gitsin kendi hayatını kursun ben bu kızı okuldan çıkarıp size verdim ona yüklediğiniz sorumluluğu adam halimle ne ben sen yapabiliriz kızımın evi olmayana kadar da göndermiyorum dedi biraz olsun mutlu oldum çok üzüldüm diye herhalde dünden beri sırtım ağrıyor sabahın dördünde belki kendimr gelirim diye dus aldım gözüme uyku girmemiş kayınpederim bizi haklı bulmuş güya boş bir ağızla ama herşey eşimde bitiyor onda da tık yok  :( 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Daha 19 yaşında hayatın başındasın ailende arkanda, ilk fırsatta seni silen yok sayan bir adamla işin olmasın . Küfür ve hakaret var böyle insanların düzeleceğine inanmıyorum ben 1 ken 2 olmasın çocuk sayısı yoluna bak derim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
geçmiş olsun canım . Babanın yanında olması güzel
(77 puan) tarafından
Aynen öyle oyl olmasaydı zaten bişey yapamazdim rabbim benim kadar sanslı olmayanların da yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Eski postlarini gormemistim şimdi okudum sana tek diyeceğim sakın aileni o adam için ezme pislik hamile halinde bile seni dövmüş 
(77 puan) tarafından
Ailemi asla ezmem zaten ama yinede bişeyleri yıkma değil onarma peşindeyim eğer ki bı adam atmasa bende çocuğuma hem annelik hem babalık yaparım yoluma bakarım
0 oy
(154 puan) tarafından
Canm öncelikle geçmiş olsun benim babam hayatta değil ama benim başıma böyle bisey gelseydi oda beni koca evine gondermzdi eminim:(( çok şanslısın baban ailen arkanda her zaman yanlarında ol ve kesinlike kocan evi ayırmadan gitme bırak burnu surtulsun bakalim sonra nasıl kıymete biniceksin allahim eşine vicdan merhamet versin ne diyim ki
(77 puan) tarafından
Amin sağol canım dua edin lütfen
0 oy
(48,392 puan) tarafından
hakkında hayırlısı olsun babanda ne guzel konusmus
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Senin yerin eben olsam belki uzaktan konuşmadı kolay geliyor bilmiyorum ama bana böyle değersiz davranıp hakaretler eden üstüne döven bi herifin yanında değil ömür tozunu bırakmadan kaçarım boşarım onu ev ayrılınca da düzelmez o eşşek kadar adam daha gençsin çalışır çocuğuna bakarsın etme kızım hayatını kendi elinle zindan etme çocuğun annesinin dövüldüğünü hakarer edildiğini morluklarını fondötenle kapatıldığını göre göre büyüyeceğine bırak babasız büyüsün emin ol sen ona daha çok baba da olursun evet çocuk çok önemli onu düşünüyorsun ama onun mutluluğu sağlığı huzuru için önce kendi mutluluğunu düşünmek zorundasın sen mutlu olursan o çocuk mutlu olur. Yoksa yarın öbür gün evlendiğinde ve aynı şeye maruz kalırsa ki allahım korusun e anneme de babam yapıyordu bu normal diye anlamasın. 
(77 puan) tarafından
Hayır şon bir rest çektik bakalım ne olacak bekliyorum bende

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 2,695 göst.
15 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 3,051 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu