0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
İyi günler kızlar bazi sebeplerden öturu bir türlü üniveristeyi bitiremedim en son kazandm gittim bıraktm vs.Evlendim acıktan bitirmeye calistm uzun yıllar sonra nasip olursa bu sefer mezun olacgm .Universite okumak en büyuk hayallerimdendi .Kapisina gidip okumak nasip olmasada bir sekilde okudum.Simdi mezuniyet töreni falan var ama baska ilde oraya katılamyacgm ama bir yandan da o kepi kiyafeti giyinmek de istiyrm icimde kalmasn istiyrm sizce abest mi olur ya da fotografcilarda falan mi giyinip foto cekimi yapaym ne yapaym ani olarak kalmasi ve icimde kalmamasi icin 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence git, içinde kalmasın 
(1,075 puan) tarafından
Kendim gidemem sanrm esimde gerek yok gibi bor eey dedi ne bilim geriye fotograf cektirmek kaliyor
tarafından
Kep kiralayıp bir güzel süslenin ve güzel açık alan bir yerde çekim yapın derim. Fotoğraflar anı olarak kalır
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bence çektir, bi anı olsun içinde kalmasın
0 oy
(3,903 puan) tarafından
O kadar emek verip hayal etmişsin  kız bence gitmeye çalış  en son ihtimal git kendin çekin  foto.
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Bence fotoğrafcida kepi giyinip çektir canim açık alanda da cekim yapıyorlar sanırım hatira kalir senin icin.
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Bulunduğun yerde bir fotoğrafçıya git çek canım 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
kiz neyi abes olsun ahanda esiminde kep toreni var bende gidip altin takcam ☺️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
git fotocularda kep ve cuppe var giy cek tabi ki :) 
0 oy
tarafından
Tabi kide en büyük hakkın o senin yerinde olssm alır evde giyerim gün boyu hemde hahaha sonra gider foto cektirirm 
0 oy
(48,693 puan) tarafından
fotografcida cekil canim bjz lisede de universitede oyle çektirdik. lise kep torenine gittim univdekine gitmedim resim cektirmistim onceden 
0 oy
(415 puan) tarafından
Anadolu üniversitesi mi canim bende mezun oldum ama foto çekimi yapamadım üniversite içimde ukte kaldı ya 
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Annem 53 yaşında kep atacak abes mi ? :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 160 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı