0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Vucudu sicak gibi biraz üstünü ortsem mi acaba bir burnu tikali ne yapsam :( istahi da inanilmaz az ne versem ne yese duzelir 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fizyolojik ile aç 
(223 puan) tarafından
Su an evde yok maalesef
-Reklam-
0 oy
tarafından

Serum suyu , serum fizyolojik hiç farketmez ikiside aynı şey muhakkak burnunu ac canım. Eğer uyutacaksan yada uyuyorsa bezinin arasından fitil salla bir tane. Benimde oğlumun bu gece biraz teni sıcak geldi hemen popodan fitil verdim. Gece uykusunda fark etmem ateslenir diye. Ama burnunu muhakkak aç 

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Rabbim şifa versin Ateşi nasıl? Hastayken benim bebegiminde iştahı gitti hep çorba içirdim. Tavuk çorbası yayla çorbası kahvaltıda bile çorba verdim. Ateşde vardı bizde. Doktor ilaçları verdi öyle 3 gün ateşten sonra bir haftdan sonra topladık. Çok zor anlıyorum seni inşallah tez zamanda geçsin ateşi varsa kesinlikle üstünü örtmeyin benmart ayında ılık suya sokup hep yıkadım. Tshirtle yatırdım. 
0 oy
tarafından
Ayy salgin varmis bende yeni geldim acilden serum verdiler acilin yarisi bebekti sende baktin iyilesmedi gotur serum versinler
(12,494 puan) tarafından
Allahın belası salgın bitmedi ya benim de ikisi birden ateşli şuan off
tarafından
Ay benimkide kac gundur oyle ates kotu ya banyo yaptir belki duser

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 41 göst.
0 oy
7 cevap 184 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

379,964 soru

11,374,364 cevap

34,857 kullanıcı

...