0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (594 puan) tarafından
Ihmal sebebi çocuğumu üşüttüm ya bir kac keź oldu vicdan azabindan ölüyom.Sizde ihmal ettiginiz varmi

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cocuk sıcaktan hasta olur soğuktan değil 
(624 puan) tarafından
Canım fazla sicakta iyi degil ama soğuktan hasta olunur
Eski alimlerden biri
"42 hastalik tespit ettim 21 i soguktan 21 i cok yemekten olur " demiş.
O yuzden soğuğada dikkat etmek gerekir
tarafından
Ben demiyorum öyle buz gibi olsun ne çok sıcak ne çok soğuk olsun
-Reklam-
0 oy
(9,502 puan) tarafından
İhmal yüzünden nasıl oluyor ki. 
(594 puan) tarafından
Dışarı çıkarmak soğuk havada,evde cereyan vs vs
(9,502 puan) tarafından
Dışarı çıkarmak neden İhmal olsun ki. Her çocuk bence yarım saat de olsa Hergün dışarı çıkılmalı dün hava 2 dereceydi ben iki çocuğumu çıkardım. Ona bakarsan evde durup dururken de hastalanmıyorlar mı ben buna sinir olurum mesela. Komşum var kombiyi 60da yakıyor evde don atlet geziyorlar çocukları dışarı çıkarmıyor pencere bile açmıyor hasta olacaklar diye ama gel gör ki hastalıktan kalkmıyor kafaları hep de büyük hastalıklar oluyorlar
(594 puan) tarafından
Hava cok soguksa bilerek disari cikarmak demek istedim.Benim durumum ise dun aksam bezini degistirmeyi unutmuşum uyuturken gece islanmis uşümus ateş kaldirmiş
(9,502 puan) tarafından
Dün hava çok soğuktu çıkardım. Unutmuşsun bilerek olsa neyse daha dikkat edersin canım.
0 oy
(5,954 puan) tarafından
İhmal nedir  insan evladını ihmal etmez bile bile  dışarı isim varsa  markete  falan oglumla  giderim esim yolda olduğu zaman ama bile bile de lades demem keyfim için cocugu cok sogukda  çıkartmam  bu havada salgin mikrop kaynıyor etraf avm giderdik cok ara verdim bu salgin  dan snr
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Tabiki olabilir canım vicdan yapacak bi durum yok bağışıklık kazanacak boye 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Emin ol ki ne kadar sarmalat korursan o kadar hastalanir en Azından bizimki öyle bu yıl sıcak soğuk yağmur demeden çıkarıyorum zaten hemem hastalanıyor şimdi kasmiyorum daha az hastalanıyor 
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Babaya çocuk emanet etmek ihmal sayılır mı? Bir kez gece tek kat pijama ile beni almaya gelmişti kurstan. Bir kez de bizim junior ergen, mont giymicem diye tutturmuş baba da izin vermiş hava _10 okulda da toplantı vardı çocuk Bi geldi mont yok delirdim ya naisl izin verir. Neyseki bişey olmadı 
0 oy
tarafından
Hep kendimi ihmal ettim ama.onu asla etmedim geçmiş olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 39 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyli (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

378,277 soru

11,322,190 cevap

34,768 kullanıcı

...