0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk bebeğim bebeğim üşüttü burnu akıyor gözleri sulanıyor bazen öksürüyor ama keyfi yerinde genel olarak biz de yayla yerinde oturuyoruz ama geceleri serin gündüzleri de sıcak oluyor evin içi de dışarıya göre biraz daha serin şimdi ben bu çocuğu nasıl giydireyim bildiğiniz kışlık giydirdim ya içine de midesine de mendil koydum Kalın mı oldu acaba çocuk sıkılmaya başladı ama kalın mı giydirdim nasıl anlayacağım üşütüyor diye ben şimdi bu çocuğu Kalın mı giydireceğim yoksa gene yazlık giydirip üşütmemesi için emzirip bakımını yapıp yoluma devam edeceğim ilk defa anne olduğum için tecrübem yok lütfen yardımcı olun ne yapacağımı bilmiyorum

2 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Şuan ev sıcaksa çok kalın giydirirsen terler teriyle gene hasta olabilir normal giydir canım sıkılıyorsa hiç bunaltma:)
tarafından
Evin içi Serin biraz ama çok da soğuk değil yani ben kısa kollu giyiyorum anne nasıl giymeli ise bebek onu giymeliymiş ama şu anda hasta olduğu için acaba uzun kollu mu giymesi gerekiyor bilemedim: (
(3,552 puan) tarafından
Doktor bize yenidogan döneminde siz ne giyiyorsaniz bi kat fazlası demişti
(881 puan) tarafından
Elleri kolları soğuk mu normal mi bende hep öyle yaparım kendim üşüyorsam giydiririm eğer sıcak terliyorsam soyarım çocukları Allaha şükür hic de öyle hasta olmazlar canimm
(881 puan) tarafından
Ne kadarlık bebiş suan
tarafından
4 buçuk aylık
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Terlemesin de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 132 göst.
0 oy