0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar  dun aksam kayinvalidemlere gittik dogum gunune 

Neyse yedik ictik vs 

Durup dururken ortaya bi matematik carpim tablosu konusu acildi kaynim ben kocam variz 

Bide kaynanam

Neyse kaynanam  carpa islemi sordu kim bilecek bakalim dedi 

Bende  matematikle aram pek yoktur ne yalan soyleyim  yani oyle hemen sorunca bilemem . 

Neyse kaynanam sordu bana bakti kac dedi bende gulumsedim  bilemedimki dicektim 

Ben demeye kalmadan kaynanam dediki 

Bu zaten bilmez dedi benden icin 

Neyse kaynim kocam gulduler o oyle diyince 

Benm cok zoruma gitti 

Kendi ogullarina sordu onlarda sessiz kaldilar onlara daha ilimli bir sekilde benimkiler bilirlerdide unutmuslardir dedi 

Nedemek bu yani ? 

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Boşver kiz aldırış etme cevabını vereydin o an
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Valla ben kaynanama kızmam kocama kızarım gülmesine
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Canim tek derdi. Bu olsun boşver. ne kaynana postları çıkıyor karşımıza ne guzel Gümüşler geçmişler sende gül geç takma yazık olur 
(2,972 puan) tarafından
Benim kız kolumdan cekistirdikce yazılarım hep yanlış çıkıyor. Vzbsghr
0 oy
tarafından
Aha al eline doner bıçağını sen bana bunu nasıl yaparsın de katliam çıkar kız meltem oy saf meltemim canım meltemim anam kadın bugün o dediğini unutmustur bile ne takıyorsun kafana yaslanirsin yapma bak 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
sende ona sorsaydin keske 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
senin kaynanan ordunaryus mu, matematif profu felan mi. Benimki emekli biyoliji kimya hocasi. daha bir gun bundan aldigi ufacik bir egoyla bana bir muamele ettigini gormedim.hatt benkalkarsu dogal bu organik soyle boyle iyi ogretmeye calisirim.
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Sende kaynanana cümlenin öğelerini sorsaydın kız o bilemeyincede sen dalga geçerdin. İnsanlara kendileri gibi davranmak lazım anca ondan anlıyorlar çünkü
0 oy
tarafından
Kendi çok mu biliyomuş bana öyle yapsa bende milletin içinde bilmediği şeyle bozarım hadsiz severler hemen bozmayı gelini 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 506 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 842 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 227 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 391 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (135 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...