0 oy
1,747 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Selam kızlar ben yeni üye oldum. 24yaşımdayım dün hamile olduğumu öğrendim daha yeni evliyiz ama çok mutlu olduk Allah isteyen her kese nasip etsin inşallah abimin 33yaşı yengemin 29 9yıl evliler hala çoçukları yok en sonunda tüp bebek denediler ama o da başarısız oldu yengemle çok şükür aramız iyi hiç bir zaman kırgınlık olmadı bugün anneme hamile olduğumu söyledim annem hiç tepki vermedi sadece neden hemen yaptınız dedi abinin canını yakmak içinmi anne neden öyle diyorsun ben neden abimin canını yakayımki ben onları çok seviyorum annem de bana dedi ki bebeğiniz doğduktan sonra gelir abinin karşısında oynarsınız abinle yengende hep acı çekerler onların ahıyla o bebek sağlıklıda doğmaz sakat doğar anne neden böyle diyorsun inşallah abiminde yengeminde çoçukları olucak Allahın izniyle annemdr bana dediki artık buraya sık sık gelib benim oğluma acı çektirme bayramdan bayrama gelin git çoçuğunla kocanla birlikte yaşa benim oğlum senin ailenle sadetini görmek zorunda değil bende hiç bir şey söylemeden geldim çünki ne söyliycem bilemedim gerçekten çok kötü oldum oldum eve geldiğimden beri ağlıyorum annem neden böyle bir şey yaptı 

90 Cevaplar

+14 oy
(2,610 puan) tarafından
Taşa söyler gibi söylemiş resmen bir daha ne git ne ara sor anne böyle mi yapar 
(3,552 puan) tarafından
Bu yorumu ben yaptım say. Kızı değil de taşa söylemş gibi. Allah İn takdiri. Dilediğine verir dilediğine bekletir dilediğine hiç vermez. Ben olsam ne Bi daha giderim ne ararım ne sorarım nede ona anne derim.
(18 puan) tarafından
Aslında küçükkende hep bana karşı böyle yapardı abimle benim aramda ayrımcılık yapardı ama bu gün çok ileriye gitti
(2,610 puan) tarafından
Sende hakkettiği gibi davran ben senin adına gerçekten çok üzüldüm. En mutlu haberi veriyorsun aldığın sonuca bak annen bide bu tepkiyi veren
-Reklam-
+4 oy
(2,801 puan) tarafından
Yanlış anlama ama 

Sen o kadına halen annem mı diyorsun canım
(18 puan) tarafından
Haklısın gerçekten küçükkende hep böyle yapardı ama bugün fazla ileriye gitti
(2,801 puan) tarafından
Bence uzun bir süre dinlen derim
Yani ara ver annene gitmeye
Rabb'im yengenle abinin da kucağını boş bırakmasın inşallah
(18 puan) tarafından
Amin inşallah
+3 oy
tarafından
Bu oğlan annelerinin sadece oğlunun mutluluğunu düşünmesinden gına geldi ya. 

Ben olsam gitmem de aramam da sormam da. 
(2,323 puan) tarafından
++ böyle kızını hor görüp erkek çocuğuna üstünlük gösterenleri görünce gerçekten üzülüyorum ne kadar cahil diye. Allah akıl versin.
tarafından
Amin canım amin bu saatten sonra vermez de işte
+1 oy
tarafından
Annen abini herkesten daha üstün tutuyor sakat doğar ne demek yaa
+1 oy
(133 puan) tarafından
Yavaş gelsin ben olsam bida gitmem net
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ne alakası var kıskandırmak ile annen çok boş konuşmuş bence 
0 oy
tarafından
Ayyyy annen resmen saçmalamış onların bebeğinin olmamasının sebebi sen misin ki? Onların bebeği olmuyor diye hepiniz şeyinizi kestirin o zaman tövbe yarabbim ne saçma
(18 puan) tarafından
Çok haklısın hep böyle yapardı küçükkende böyle ayrımcılık yapardı öyle davranıyorki sanki her şeyin suçlusu benmişim gibi
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin annene. Ne yapman gerekiyormuş. Abinin çocuğu olana kadar beklemen mi gerekiyormuş.
0 oy
(6,925 puan) tarafından
Böyle saçmalık olur mu ya benim de ablamın çocuğu olmuyor ama hiç öyle düşünmedik.
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Abin onun oğlu sen kimin kızısın acaba ne kadar yanlış bir düşünce belki abin hiç öyle dusunmeyecek yeğenini evladı gibi sevecek... Annen çok enteresan biri sanırım .. torunu olacağı için sevinmesi gerekirken girdiği düşünceye bak ..
(18 puan) tarafından
Hep böyle ya o ben meznun olduğumd da böyle yapmıştı her şeyimde böyle yapıyor
0 oy
(687 puan) tarafından
Çok acı bir durum rabbim annene hidayet versin sende evladisinn mutluluğunu normal olarak annenle paylaştın,,kim bilir belki yengen gil bile annen kadar kötü düşünmez cnm çok üzüldüm 
(18 puan) tarafından
Keşke paylaşmazdım ne diyeyim... Böyle yapacağını bilsem
0 oy
(3,120 puan) tarafından
Ne kadar saçma yaa onların çocuğu olmuyor diye seninde mı olmasın annen çok saçma düşünüyor Rabbim vermiyorsa bir bildiği vardır yani senin bunda suçun yok ki birde sakat doğar demiş ben olsam hayatta konuşmazdim bir daha onunla 
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah bişi demek istemiyorum gerçekten acaba aynı durumda sen olsan abine yada yengene( ki demeye hakkı yok da) bunları dermiydi 
(18 puan) tarafından
Demezdi hatta şuan kurban falan keserdi
0 oy
(677 puan) tarafından
Ben bu yazdıklarının hiçbirine inanmadım kafadan salma yazmışsın bence
0 oy
tarafından
Annenin tedavi olmasi sart bu cahillikle bastan sonrada evlat ayiamasi gerektiginide ogreesi gerek gitme bence bunlari soyleyen annende olsa hatta bu durumu abin ve yengenle paylas annem boyle dedi diye eminim abin ve yengen annene kizacak
(18 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım erkek olursa?
tarafından
Genelde yaslilarin erkek cocuk takintisi var ozellikle annen cocugun olduguna sevinmemis haliyle erkek bebegide abinden isterdi onu demek istemistir
(13,203 puan) tarafından
Tam olarak onu dedim kuzum erkek bebek soy takıntısı vardır büyüklerde. Eğer o da varsa abinin gözüne soka soka erkek doğurdun derse dedim
tarafından
Seni taniyorum kurban oldugum ❤️☺️
(13,203 puan) tarafından
Aşkım benim ❤️☺️
0 oy
tarafından
Annen tam bir mal asla evine gitme birdaha bu kafaayla çocuğuna zarar bile verir
(18 puan) tarafından
Ben artık ona anne demek bile istemiyorum
0 oy
(114 puan) tarafından
Benim annem de 2.ye gebe olduğumu öğrenince büyük oğluma çok düşkün olduğuna demediğini bırakmadı bana ihmal ederiz diye ben tam bir hafta ağzına s*cmistim annemin özür dilemisti 1 ay konuşmamıstim abin çok üzgünse sana patlamistir ver ağzının payını konusma daha büyüklerimiz de olsalar kimse bizi üzemez biz daha önemliyiz
(18 puan) tarafından
Ben artık ona anne demek bile istemiyoeum küçüklüğümden beri bana hep böyle davrandı o kadın
(114 puan) tarafından
Konuşma lanet gitsin bırak
0 oy
tarafından
Nasıl bir ayrımcılık nasıl bir insanlık kızının oldu diye sevinmiyor oğlunun yok diye kızına git diyor aaaaaah ne bu ayrımcılık ne bu kalp kırmak 
tarafından
Ay şok oldum çok üzüldüm . Anne tabi üzülüyor oğlu için. Ama kızı içinde mutlu olması gerekiyor. Eminim abiside duyunca mutlu olacak. Hatta kendi çoçuğu gibi sevecek koklayacak sarılacak öpecek
(18 puan) tarafından
Oğlu için üzülmesi normal bende abim için üzülüyorum ama benim suçum ne bana neden hsp böyle davranıyor sadece bu meselede değil tüm işlerde bana hep böyle davranıyor
tarafından
Demekki ayrım yapıyor balım ama unutuyor o da bir kadın ah ah
0 oy
(6,176 puan) tarafından
Üvey annem diyecektin sanırım ?
(18 puan) tarafından
Öz annem
0 oy
(675 puan) tarafından
Şuanda ben şok oldum sende evladısın abindr düşünce çok yanlış Rabbim onlarada nasip eder inşallah demekki vakti zamanı var daha niye bu şekilde senin üzerine geldi ki annen şaşırdım erkek diye üstünmu oluyor tuhaf 
(18 puan) tarafından
Amin inşallah küçükkende böyleydi hep bizi ayırırdı neden böyle yapıyor benim suçum ne anlamıyorum
(675 puan) tarafından
Anneden kaynaklı canım senin suçun yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 357 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 3,075 göst.
0 oy
29 cevap 933 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy