0 oy
550 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (202 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hiç biriniz derdimi anlamamışsınız. Burda böyle devam edin. Dertleşecek insan yok eleştirecek insan var belli ki burada. 7 aylık hamile, üstelik depresyonda, kendinden de herkesten de nefret eden bir kadına çok güzel moral vermişsiniz. 

30 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bebeği bile istemiyorum kelimesini okudum sana nefret kustum,gerisini okumadım bile 

Bir balayına gidip iki kulaç atamadin diye mi bebeğini istemiyorsun 

Yazık 
(7,768 puan) tarafından
Kızzz bu kız şeyy hani kaynanası sahur için arıyo diye yaygara yapan evlendi o ailesi değil falan bişey diyodu böyle kadına sinir olmaya değmez :/
tarafından
Cikarsaydin ozaman bacım sonra çocuk yapsaydın . Kafana silah mı dayadilar sanki zorla hamile kalmış gibi konuşuyorsun. Balayına k.baba kaynana göndermez siz gidersiniz gitseydiniz ozaman milletin hayatına hasetlenip fesatlanacagina.
Çocuk konusuna gelince senin kadar emin değilim ömür boyu koruyup kollayacagina
(202 puan) tarafından
Valla senin baktığın çocuktan daha iyi bakarım bu kafayla bile rahat ol sen. Dert etme benim çocuğumu kendine.
tarafından
:D ya komiklesme ya keşke baksan senden çok ben sevinirim ama bu kafayla zor
(1,092 puan) tarafından
Kiz nolmussssss meraktan catlarimmm cabıikkkkl anlattttt
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sen bence her şeyden memnuniyetsiz ve kıskanç fesat birisin başkasının mutluluğu ile mutlu olmaktansa kendinle kıyaslıyorsun doğacak çocuğuna da üzüldüm senin gibi karaktersiz biri yetiştireceği için Allah senin gibilerden korusun 
(202 puan) tarafından
Sen de bence insanlar psikolojik olarak kendini bitik durumda hissederken sadece dümdüz mantıkla okuduklarını yorumlayıp karşı tarafın hali hazırda bitik olan psikolojisini daha da bozmaya çalışan. Belki de kendi canına kıymayı düşünen hayal kırıklığı yaşamış hamilelik depresyonundaki bir kadını daha erken intihara sürüklemeye hedefleyen., dertleşecek insan arayan herkesi eleştirerek mutsuz etmeyi ve insanları eleştirerek mutlu olmayı öğrenmiş bir leş kargasısısn. Utanıyorum senin zihniyetinde insanlarla dertleşmek istediğim için. 5 para  etmezsiniz.
(1,345 puan) tarafından
Biri bişe deyince hemen intiharami sürükleniyon konuyu bilmiyorum ama şu yazdiklarina kayıtsız kalamadim karekterin bu kadar zayifmi
+1 oy
tarafından
kuzum derdine bak. ben pandemide evlendim. beyaz püsküllü bir elbise giydim gelinlik yerine. noldu neyim eksildi. 
(2,461 puan) tarafından
Benimde öyle oldu oynanmadi bir şey olması yasak vardı gerçekten ne eksik yani düğünümde çalsalar oynasalar evlendikten sonra huzursuz olsam neyleyim o düğünü

Rabbıme şükürler olsun öyle bir huzurum varki ne balayı ne de düğünün adetlerini aratıyor zamanla hersey olur hayırlısıyla

+ artı bacim
+1 oy
(3,141 puan) tarafından
Diyecek bişey bulamıyorum.. Balayı na götürmemis. Burda insanlar dayak yiyor aç kaliyor sahipsiz kalıyor aileleri tarafından eziliyor kocaları tarafından iftiralara haksızlıklara eziklemelere maruz kalıyor. Sen balayına eltinin gibi iyi biyere gidemedim diye evlilikten soguyosun çocuğu istemiyorsun milyon tane anne olmak için yaşamlarını dahil feda edecek kadın varken. Evlilik sabır anlayış işi. Sen balayına iyi yere gidemedim diye sabredemezsen boşanmaya çok sebep bulursun.
0 oy
(510 puan) tarafından
Bizde gitmedik balayına ama çokta içerlemiyorum. Balayı değilde bebeğim eşim ben ailece yaz tatili yapmış olsak birlikte vakit geçirsek bile güzel bişey seneye yazın imşallah tatil yapucaz
0 oy
tarafından
Soruyu okumadım çok uzun ama sonu okudum kendi parası ile kısmını.

Zaten başta bir evlilik oturmamış senin paran benim parammi var 

Ve artk geçim bu denli zorken balayida saçma geliyor bana zaten evlilik yeni bir yuva bir düzen kurmak kolay değil balayı deglde durumunuz düzelince bir tatil olabilir bence
tarafından
Ayy bende burada bekliyeyim:)
(2,610 puan) tarafından
Canım eşi balayına götürmemiş hamileymiş sonra gideriz diyormuş başkaları gidiyor ben gidemiyorum diyor evliliği anlayamamış sırf bu yüzden bazen bebeği bile istemiyormuş
tarafından
Allahallah inşallah bu düşünceleri sadece hamilelik takımtısıdır diyelim o zaman
(2,610 puan) tarafından
Aynen öyle bende evlenince hemen gitmedim benle beraber evlenen herkes gitti ama sorun olmadı sonradan gittik
tarafından
Gidilmese ne olacak ki. Evlilik hakkında maddiyata dayalı böyle garip ritüellere takıp hayatlarını mahvediyorlar anca başka bir şey değil
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kız kayınbaban yine iyi otel tutmus zvshdn
0 oy
tarafından
Bende balayına gitmedim oğlum oldu yaz tatile gidicez cideye balayı çokda önemli değil canım 
tarafından
Hiç gitmedim canım inşallah doya doya gezersin:))
tarafından
İnşallah aşkım,ben zaten Kastamonuluyum bize çok yakın.insallah sende beğenirsin ❤️
tarafından
Benim kayın validemlerde orda yaşıyo canım bayramdan önce bayrama gidicez bizde inşallah intten gördüm muazzam bir yer
tarafından
Gönlünce eglenirsin inşallah canım ❤️
tarafından
Sağol canım :))
0 oy
(985 puan) tarafından
Ohoo sen herkeste herseyi görünce ağlayacak mısın ?

Kız hamilelikten ötürü duygusallık oluşmuş sende. Bende geçen kış evlendim sonra aynı senin gibi ağustosta doğum yaptım.  Bu sene oğlumla heryere gidiyoruz . Üzme kendini sıkma ve en önemlisi kendini herkesle karşılaştırma üzülürsün. Birde üzülmeni istemem ama evladını istemeyecek kadar dünyalık şeylerin peşine düşme derim. 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ya nasıl bı bencillik. Neden kayınvalidenden bekliyorsun. Evet ayrım yapmışlar. Ama seni ayirmmislar oğullarını ayirmmislar. Senin kara kaşına kara gözüne balayına gondrmeyecekelrdi emin ol. Bu şekilde devam ederse sen çok kavga edersin. Milletin striysine bakıp ağlamak ne ya. Daha balayına gitmemiş insanları kiskaniyorsun. Madem götürmüyor babana şöyle. Baban göndersin sizi
(1,462 puan) tarafından
Ayrıca bnde gelinliğimi kiraladım. Kendi paramızla. Kayinvalidemler hem düğün yaptılar hem altınları topladılar hem de tüm borcu biz ödedik. Sende hala şunu yaptılar şunu eksik yaptılar diye ağlıyorsun. Ay sinir oldum sana ya. Seninle evli olmak çok zordur eminim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ne balayimis kardes cocugunu bile gözun gormuyor.vah vah oturup aglicam simdi derdin icin. ilk kez de burda linc edicem birini kusura bakma
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Canım haklısınn  yönden seninde hakkın eşinle vakit geçirmek ama huzurunuzu bozmaya değer mi . Boşver yuvana bak eşinle mutlu olmaya bak 
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Ne garip insanlar var ya derdine bak Allah aşkına 

Balayı çok da önemli değil 

Bence seninki tamamen kıskançlık 

Sırf bu yüzden bebeği bile istemiyorum diyorsun bence sen hiç anneliği de hak etmiyorsun net
0 oy
(394 puan) tarafından
Yani burda kaç kişinin gelinligi satın almadır ki! Çoğu kişi gelinligi de kiralıyor, balayına da gitmiyor ama kimse senin kadar kafaya takmıyordur  boşuna huzurunuzu bozmayın instaya girmeyiver incilerin dökülmez yani 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hersey yolunda tek derdin balayimi

Ne oluyor bizim insanimiza
0 oy
tarafından
Sen böyle sürekli memnuniyetsizlik yaparsan adam seni kapının önüne koyar çokta haklı olur.. 
0 oy
(1,066 puan) tarafından
6 yıldır evliyim 19 yaşında evlendim gelinliğim kiralıktı 2 ay kaynanamlar da 2 bekar kanımla aynı evde yaşadım balayına gitmedim hemen hamile kaldım kocam duygularını göstermeyen biri ama çok şükür huzurum yerinde senin dert dediğin şeyler dert mi acaba? Balayı bu kadar önemli mi neden başka insanlarla aşık atıyorsun. Böyle olursan asla mutlu olamazsın herkesin yaptığını yapmak zorunda değiliz. 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ne kadar nazlisiniz ya balayına gitmedin diye çocuguda mi istemiyorsun ? Vah bizim halimize hep sosyal medya ozentiliginden oluyor bunlar. Balayına giden kuzenini gorunce ağlayacağını bile şimdiden planlamissin 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hormonlar diye düşünüyorum inşallah öyledir. Balayı olsa nolur olmasa nolr bizde pandemi yüzünden gidemedik boluya gittik yakın diye onuda benden habersiz ayarlamış bana sorarsan ona bile gerek yoktu orda da işi dolayısıyla 3 gün falan kalabildik geri döndük hiçte sorun etmedim 3 ayın sonunda çocuk istedik rabbim nasip etti bi kızım oldu şimdi 8 aylık Allah sana da sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin yavrunun böyle hasede düşme kendine yaparsın kimseye değil
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İyide balayına kayınbaba kaynana göndermez kendiniz ayarlarsınız ve bebeği istemiyorum demişsin ya o bebeğe üzüldüm daha çk şey söyler hakaret ederdim ama sana değmez

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 649 göst.
0 oy
36 cevap 961 göst.
21 Temmuz 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,598 göst.
15 Mart 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (10,023 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,449 göst.
15 Şubat 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde eliflii_g (103 puan) tarafından soruldu

379,161 soru

11,349,732 cevap

34,815 kullanıcı

...