0 oy
951 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (910 puan) tarafından
Ben gitmedim :)

36 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından

E ne yapak bende gitmedim :D

(910 puan) tarafından
Nereye gitmedin peki :)
-Reklam-
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Ben gitmedim içimde de kaldı yani  ısrar etmedim 
(910 puan) tarafından
Biz evlendigimizde ikimizin de işi yoktu hemen is bulup çalıştık gidemedik
(3,702 puan) tarafından
Bizde de yeri ayarlamış parasını da hazır etmiş  düğün masrafları çıkınca ona harcamış bende anlayışla karşıladım şimdi 2 çocuk var götürmeyi düşünüyor bakalım
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Bnde gitmedim yani sonradan kaplıcaya gttik 3 günlüğübe o da bişeye benzemiyodu evin içinde çimiyon heo dedeler nineler var :D

(3,036 puan) tarafından
Kız biz antalyaya gittikte ne oldu yine otelden dışarı çıkmadık bi defa merkeze gittik oda akıllı kocam kendine don bile almamış kendini getirmiş sadece alış veriş yapmaya gittik okadar
(5,377 puan) tarafından
Hahah :D iyiymiş sizinkide
0 oy
tarafından

Oda ne :ninja:

Düğün olmadıki balayı olsun :D 

0 oy
tarafından

Ben gitmedim 

0 oy
(774 puan) tarafından

Bende gitmedim canım kız biz fotoğrafçıya bile gitmedik kına düğün ayrı oldu ama ne fotimiz var ne balayı :D

0 oy
(8,082 puan) tarafından

Neden gitmedin kiz hep sen soruyorsun şimdi de ben sorayım:D

(910 puan) tarafından
Biz evlendigimizde sıfırdan hayat kurduk işimiz bile yoktu iş bulduk çalıştık hemen canim gidemedik yani düğün takilarimiz hiç yok gibiydi
0 oy
tarafından
Bennn ben her sene denize giderdim evlendgmden beri denizi en son martın7snde görmşm bırak balayını :(:(
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Balayina gitmedim. Hzur mtluluk versn rabbim 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben de gitmedim ama gitmeyi çok isterdim
0 oy
(119,002 puan) tarafından

Balayina giden olarak gitmeyenleri gormeye geldim :D

(10,411 puan) tarafından
Gıcık seniiii
(2,211 puan) tarafından
Bende:)))
(95 puan) tarafından
Pis seni
0 oy
(6,204 puan) tarafından

Valla sinavlarim baslamisti gidemedim:DCokta onemli degil

(6,204 puan) tarafından
O odem benim bebede oyle yamuktu:D Korkma yani o sislik yamukluk geciyor bir sure sonra
(20 puan) tarafından
Burnu gözü çenesi duzelir dimi cnm bide sn ne zmn dogum yaptin kolaymi bakmasi aydancim
(6,204 puan) tarafından
Evet duzelir merak etme.Benim 15gun oldu suanlik kolay bakmasi buyuyunce zorlaniriz illaki
(20 puan) tarafından
Normal dogumu yaptin perine masaji yapmis miydin cnm işe yaradimi mrk etim
(6,204 puan) tarafından
Yok hayir ben sezeryan istedim
0 oy
tarafından
Eşim iş için Ukrayna'ya gidecekti.. yanında bir kişi de götürebilecek ti. Balayini yapmis yapmis oluruz dedi.. dedim Ukrayna'da batsın bal ayı da sende gitmiyorsun deyip gondermemistim.
tarafından
Kız sen de modern hapis hayatı yaşıyorsun haa belki oglun büyüdükçe yumuşar esin
tarafından
Aşkım inşallah ya :( dua et bol bol bana da olur mu
tarafından
Esinle birlikte markete falan gidiyor musun canım
tarafından
Eşimle gitmedigim yer yok bitanem gece 3 ye desem ki hadi beni gezdir kalkar gezdirir aşırı üstüme titriyor ne kaynanam ne başkası bir laf etse bana kıyameti kopartir ama takıntı sevginin ötesi gibi bir yerim Ağrısa ağlar doktor doktor gezdirir (bayan) ama evde güneşlik bir cm açık olsa ki en üst kattayim o adam gidiyor piskopatin da beteri biri geliyor böyle yapınca da sevdiğine inanmıyorum
tarafından
Canım demiştin eşinin psikolojik rahatsızlığı vardı o yüzden dir anı çıkışlar seni birseyden mahdum etmiyorsa çok sıkıntı yapma kendine benim eşim de çok kıskançtı ama çocuklar büyüdükçe okula başladıktan sonra biraz daha yumuşadı ama yine beni çoğunlukla gezmeye falan tek göndermez market alışverişi veya eve başka bir şeye ihtiyaç olsun hep eşimle giderim donu bile eşimle alıyorum Ama tabii Seninkinin böyle değişik düşünceleri de var kadın marketçi sipariş getirsin falan gibi o kadar ince düşünceleri yok Ama bu halime de Binlerce kez şükürler olsun seviyordur Kız niye sevmesin Sevmese önemsemez Ne halin varsa gör der
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende gitmedim maalesef
0 oy
(357 puan) tarafından
Ben de gitmedim onca borcum varken tatil yapmak bana göre değil hedefim borçlarımı ödeyip kafam rahat bir şekilde gezmek eğlenmek .... ananem hep der balayı neymiş benim bahçeye gitmediğim gün bayramım di diye ..   benim hayattan beklentim huzur ve borcuma harcımi ödeyip kızıma güzel bir eğitim vermek ... gezmek yok bilezik yok altın yok pırlanta  bunlar kapitalizm 
0 oy
tarafından
Ben de gitmedim 11 sene önce balayı çok lüks tü
(3,860 puan) tarafından
Bana göre hala lüks:D
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Bendeee malesef :ermm:

0 oy
(422 puan) tarafından
Bnde gitmedim :)
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Kız biz gittikte ne oldu. Sıfır romantizm. Ful ipini koparmış ** gibi gezdik. 
0 oy
tarafından
Tabı ben gıtmedım kuzum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 581 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gamzelim06 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 642 göst.
0 oy
30 cevap 550 göst.
30 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,585 göst.
15 Mart 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (9,890 puan) tarafından soruldu

377,333 soru

11,292,189 cevap

34,710 kullanıcı

...