0 oy
798 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar şaka gibi ya şuan gözlerim doluyor bugün anneme gidiyorum dedim elim boş olmasın bir tavuk alayım pişiriz 100 TL resmen benim de sadece 60 TL vardı birkaç abur cubur almıştım param ona da yetmedi almadan çıktım hayat çok zor gerçekten Allah herkesin yardımcısı olsun :(

22 Cevaplar

+17 oy
tarafından
Sen alamadim diye niye utaniyon utanmasi gereken alimgucunu dusurup milleti bu hale sokanlar 
tarafından
Konuş mihrim helal olsun sana
tarafından
Dun aldigim em fazla iki poset sey 433 lira tuttu konusacak halim kalmadi aysum isyanlardayim millet napsin
tarafından
Sözün bittiği yerdeyiz zaten . Kime neyi anlaticaz ki bizi dinliycekler sanki .
tarafından
Dinlemiycekler evet ama buda boyle gitmiycek zaten duzen degiscek
-Reklam-
+1 oy
(7,950 puan) tarafından
Allah Allah annem almış geçen 70 TL diyodu tavuk için 
(7,950 puan) tarafından
Zammi geldi dicem ama 2 gün önce aldı daha
tarafından
2 kiloya yakınsa tavuk belki ondan 100 TL tutmuştur
(7,950 puan) tarafından
1856 gram di annemin aldığı
(2,788 puan) tarafından
Ee canım bende şoktan aldım 78 TL bı tavuk yani 2 kg bile değil artık tavuk lüks bişey oldu canım
(7,950 puan) tarafından
Doğrudur parası yettiği kadar artık napalim :/
+1 oy
(225 puan) tarafından
Kiz oyunu kime vermiştin
+1 oy
tarafından
Utanması gereken bu hale getirenler ama onların tuzu kuru haberleri varmı acaba 
0 oy
tarafından

İnanmıyorum yaa 100 TL mi :O Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah ben en son kasaptan 75 e aldim yine çok dedim :'(

(2,788 puan) tarafından
Canım 75 de olsa arkadaşın elndeki miktar yetmiyomus
tarafından
Ahhh canım Rabbım hepimizin yardımcısı olsun inşallah
(2,788 puan) tarafından
Amin canım çok zor
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun kuzum
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Dün bende bütün tavuk alayim hem corba da yaparim dedim ama bende alamadim normal küçük paketlerden aldim o bile 40 ₺
0 oy
tarafından
Üzülme canım malesef hayat böyle artık utanması gereken biz değiliz bu hale getirenler utansın 
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Eşim aldı tüm tavuk 65 liraydı kasaptan aldı birde bimde bazen daha uygun oluyo
(2,788 puan) tarafından
Kg bimde 36 canm 75 den aşağı tutmuyo
0 oy
(6,827 puan) tarafından
utanma kuzum yaa valla bizde bi marlete gidiyoruz her gitmemizde oglum illa bisey aliyor bizimde canimiz cekiyor ama birinde alsak ikinci kez gitmemizde almiyoruz hersey cok pahali inanirmisin gecen suriyeliler halka tatli yiyodu nasil canimz cekti ama paraya kiyip alamadik
(2,788 puan) tarafından
****** gibiler yemin ederim nasıl varlıklar ben bilmiyom bı gün işten çıktım eve geliyom nobetcydim ayaklrm agrdii terlikle eve dönüyom canım kadın abla Allah rızası için yardım et dedi açım sonra döndü bana ay senin yardima ihtiyacın var dedi ayanda terlik terligimde kötü eski biseyde değildi canım Corssa benZiyodu
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sen niye utaniyon gebersinler ins 
0 oy
tarafından
Şimdi toplansın bakalım asgari ücretle geçinebiliyoruzcular.
(11,217 puan) tarafından
4250 lirayla geciniyorum diyen kuru ekmkten baska brsy yemiodur
(2,788 puan) tarafından
Kız kuru ekmekde zor canim ekmek 3 buçuk
tarafından
Ekonomi berbat halde.
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Biz millet olarak cok yuz verdik onlarda somuruyolar isde
0 oy
(7,615 puan) tarafından
Paramızın hiç değeri kalmadı gerçekten yaaa bende bütün ay altılarda kalkıp işe geliyorum inan ayagıma bir ayakkabı alamıyorum evin ihtiyaçlarından kendime sıra gelmiyor:(
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Utanacak birşey yokki bunda hesap kitaba uymuyor bu zamanda bizleri bu hayata zorlayan baştaki beyinsizler düşünsün 

0 oy
(11,217 puan) tarafından
ben gercekten ama gercek insanlarin nasil yasiyabildigini sorguluyorum :/ Allah yardim etsin. 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Utanmasi gereken başkaları. Ama onlarda da bir genişlik rahatlık var ki. Düşman başına. Allah sorsun hesabını. 2023 u iple çekiyorum. Hala daha seçilirse bunlar daha da bu ülkeden bı cacık olmaz 
0 oy
tarafından
Bu gidişle aç kalacazz bıktım bu aç gözlü zam yapan pislik.lerdem
0 oy
(154 puan) tarafından
Ahh sorma canım nolucak halimiz bilmiyorum ev kira iki cocuk aldığı 5 bin 2 si kiraya gidiyor elektrik su pazar market çocukların bezi masrafı inan yetmiyor ne gezme kaldı ne bisi çocuklarım bisi istiyor onu bile alamıyoruz karnimiz zir doyuyor :((
0 oy
tarafından
Hersey cok pahali bi cay seker un aliyosun 500 oduyosun abur cubur meyve yemek bile luxxx... bi mama alrim dün 200 bi bez 70 bi hafta gidiyo her hafta sadece 300 mama bez parasi asgari ucret ev kira yeme icme bazen diyorum iyi borca girmeden geciniyoruz tabi bi kac kucuk altinim vardi onlari vlbozdurduk yetmediginde Allah yardimcimiz olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,156 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
0 oy
21 cevap 1,062 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

379,972 soru

11,374,560 cevap

34,857 kullanıcı

...