0 oy
237 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Supurgem su minicik toz torbalo olanlardan iyi kötü idare ediyodum. Geçen ay mermer kestirdik onun tozunu süpürünce sesi değişti tamirine bile 200 demişler fiyatlar almış başını gitmiş :ermm: kahve makinesi de bikac sene önce almaya niyetlendim hatta AVM de indirimli gördüm eşim alayım mı dedi o zamanlar para yönünden tripliydim kendi istediği gibi harcıyor bana gelince borcum var diyor diye. Bende istemiyom dedim. Be adam anlasana kadın kısmısı istemiyom diyosa istiyodur yani bı doğum gününde falan al gelsene amaaan işte erkeklerde düşüncesiz almadım o zaman şimdi onların da fiyatları uçtu kaldık mi elde var sıfır :unsure:

8 Cevaplar

+2 oy
(4,164 puan) tarafından

Bazen de trip yapmamak gerekiyor yolmak gerekiyor anacım sen o zaman hata etmissin :) insallah düşer ya da eşinin başına taş düşer alır gelir canım :)

tarafından
Valla o zamanlar senin paranı harcamayacam da senden bişey istemeyecem de dediydim :/ şimdi yüzsüzlüge vurdum aliyom yiyom mecbur ne zamana kadar gurur yapacam :D ama fiyatlar uçtu iş işten geçti
(4,164 puan) tarafından
En iyisi kuzum düşünüyoruz da ne oluyor sanki sonuç hep aynı o yüzden kendimizi de düşünmemiz lazım :)  insallah düşer fiyatlar bozma morelini Bi indirim gördüğün an yapış eşine kaçırmayalım diye :)
tarafından
Fiyatların düşmesi hayal oldu artık. Kahve makinesini geçtim de süpürge takip edecem bundan sonra
(4,164 puan) tarafından
İnsallah onda da olur canım belli olmaz gerçekten şu devirde hiç Bi ev eşyamız bozulmasın diye dua etmemiz lazım sadece
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
İnş bi gun supraais yapar kocan bey tatlım
tarafından
O kadar cooook dusuncelidir ki sorma gitsin
(14,428 puan) tarafından
Umut fakirin ekmeği kuzum napalım belli olmaz bakarsın alır yada ikna olur sen alırsın
Hissettim kız sus alacak :D
tarafından
İnşallah inşallah. Supurgeden umudum var. Eldeki supurmezse eli mahkûm. Toz içinde oturmayacaz ya. Ama kahve makinesinden umudum yok :/
+1 oy
tarafından
Cnm taksitle vatandan alabilirsin yada Hepsiburada felan al indirim oluyor orda
tarafından
Ah canım şu ara zor bebek bezden çıksın yani bikac seneye anca. Tabi süpürge iyice bozulursa mecbur da kahve makinesi zor
tarafından
Canım dediğim hepsiburadadan alırsan orda daha indirimli oluyor 300 400 bak istersen bir
tarafından
Birde alışveriş kredisi var kredi kartı olmasına gerke yok taksitli alabilirsiniz
tarafından
Kart var ama her ay borcu bizim maaştan yüksek geliyo eksiye giriyo yani mecbur kalır da iyice bozulursa bakacak artık
0 oy
(119,326 puan) tarafından
supurge demeee pismanlik seviyem
tarafından
Niyee kız noldu
(119,326 puan) tarafından
özendim şu ihlasin supurgesini aldirdim anaaam bis uru baslikli devasa bisi hic sevmem oyle parcali tak cikar yapmayi kullanamamda
tarafından
Hmm evet adı üstünde robot diyorlar kaba oluyor onlarda. Benim gözüm Philips maratonlarda ama herhalde en ucuzundan Arnica alacak eşim
0 oy
(553 puan) tarafından
Canisi kahve makinesi bime gelecekti bak bir ben kullanıyorum fakirin memnunum gayet
tarafından
Ne kadar dı?
(553 puan) tarafından
31 aralıkta geliyor 389 lira
tarafından
Sağolasın canım ama muhtemelen esım bişey alınacaksa tercihi supurgeden yana olur o mecbur çünkü
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Of valla deme ya geçen sene anneme 700 TL'ye aldığımız ütü şu an 1800 TL inşallah evimizde ki hiç bişey bozulmaz
tarafından
Aynen Allah korusun supurgem üzülüyorum takal tukal beni götürüyodu
(3,730 puan) tarafından
İnşallah düzelir bacım Allah eşlerimizin yardımcısı olsun valla bu devirde geçim çok zor
tarafından
Aynen öyle insan bişey de diyemiyo :/
(3,730 puan) tarafından
Kesinlikle kuzum
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Biz kadınlar bazen trip yapınca erkeklerin işine geliyor galiba
tarafından
Bencede aslında anlıyorlar da anlamamazliktan geliyorlar sanki değil mi
0 oy
(299 puan) tarafından
Süpürgenin havaa fitresini değiştir o zaman daha iyi ceker çok pahalı bir şey değil bende un çektirmiştim cekmiuordu değiştirdim cekiyor
tarafından
Onu temizledik ama olmadı sanırım bakayım sağol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 288 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 798 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 341 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu