0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Kız kardeşim 3 senelik evli  çocuğu olmuyor... Kaç tane Dr ye gitti hiçbir şey yok dediler en son yumurtaların küçük dendi ama büyütme tedavisi oldu 22 civarına ulaştı çatlama iğnesi de yaptı buna rağmen hamile kalamıyor... Bu durumu yaşayıp hamile kalan oldu mu ya da varmi başka öneriniz...? Sonuçta şifa bun nerden geleceği belli olmaz 

6 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşi doktora gitti mi acaba 
(105 puan) tarafından
Evet onda da sorun yoktu
-Reklam-
0 oy
(883 puan) tarafından
Hayirliysa rabbim en kosazamanda kucağını doldursun 
(105 puan) tarafından
Amiinn
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Evet canım arkadaşım 5 yıl uğraştı dediğin gibi çatlstma iğnesi aşılama vs en son tüp bebek yaptı oldu doğurdu bebişi 5 aylık ve o tekrar hamile sadece 1 gün korunmasız ilişki olmuş hamile kalmış nası olur diyo kendisi de şok oldu :)

(105 puan) tarafından
Mücize herhalde
0 oy
tarafından
Kuzum biz de 1 senedir deniyorduk ama kalamiyordum beklemedigim bir anda kaldim :)
0 oy
tarafından
Kocasinda da da sorun olabilir ürolojiye gitmesi lazim kocasinin .sadece kadinla alakali degil kuzucum :) sperm vs bakiyorlar ürolojide
(105 puan) tarafından
Baktrdıılar önce devlet hastanesi sonra özel Bi hastane ama hiçbişş çıkmadı
0 oy
(379 puan) tarafından
Canım bende çok uğraştım ama sorun bende idi bak kaplıcalar var hem insanı rahatlatiyor hemde hamile kalma için uygun oluyor ;))) ben sarot termale gidiyorum orada yerimiz var öle bı yere gitsinler haremlik selamlık yerinde var güzel yer önce hamam sahuna masaj yaptırsinlar sonlar kaplıcada vücutlarını iyice rahatsinlar ve şifalı suyu inşallah olur ben en son bunu denedim döndükten sonra 1 ay sonra hamile kalmışım 
(105 puan) tarafından
Keşke özel hastanelere verecekleri paraları bunda kullansalarmiş

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 267 göst.
0 oy
12 cevap 378 göst.
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu