0 oy
873 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kizlar annenizin evine ne siklikla gidiyosunuz ben ayda bir yada 20 gunde bir gidiyorum ama her gitmek istiyorum dedigimde kaynanam daha gecen hafta orda degilmiydin  diyor her seferinde gittigim bi annemin evi var onuda her gittigimde burnumdan getirir kalmama zaten izin vermez kalip ne yapıcaksın der ama kendi kizi gelip haftarca kalinca sıkıntı yok allahim sen esime hayirli bi kapi ac bizi bu kadinin oldugu yerden kurtar

41 Cevaplar

0 oy
(7,663 puan) tarafından
2 ayda bir giderim gurbetteyim yakın olsam da keske her gün gitsem benim kaynanam karışamaz annesiyle aynı mahallede her gün görüşüyorlar 
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım sen dik duracaksın ve kendini göstereceksin ezdirmeyeceksin 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sinirimden ne yazacağımı bilemedim. Önce kendin kendine değer ver, sınırlarını çiz,huzursuzluk çıkmasın diye kendi huzurun kalmamış ki ne huzurundan bahsediyorsun. Annene giderken izin isteme, haber ver ben anneme gidiyorum de yeterli. Anneniz de size sahip çıksın göndermiyorum kızımı karışma desin. Ay. Sinirlerim tepeme çıktı gece gece. 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Sen kaynanandan dgl kocandan izin alacan zaten 
0 oy
tarafından
Aynı semtte oturuyoruz canım ne zaman isterse kalırım eşim de karışmaz sonuçta o benim annem eşin dururken neden kayınvaliden karışıyor ki
0 oy
tarafından
Senin kocan kaynanan heralde annem yakın olsa gitsem ne karışır ama 2 yıl olacak daha gitmedim konuşmuyoruz yani 
0 oy
(119,143 puan) tarafından
yilda 1 kez giden ben
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Anne evindeyim ben su son zamanlar evden cok burda kaldim gecen bayram kaynanayla da vukuat yasadik ama onlar sonuna kadar haksizlardi en ufak kusurum yoktu. O yuzden psikolojik travma yasadim ailemin yanındayım ne zmn rahatlarsam evine dönerim oraya gideyim derdin de yok o konuda kafa rahat mis.
0 oy
tarafından
Canim hergun gidiyom valla iki sokak ötede annem calisiyor isten geldiginde gidiyoruz torununu seviyor işim varsa gidemezsem babam gelir cocugu alir severler bi saat sonra getirir kaynananla bir mi yasiyorsun karisamazki annene gitmene istersen her gun gdierisn onu ne ilgilendirir
0 oy
tarafından
2 veya 3 günde bir gidiyorm
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Öğle dediğinde yapıştır cevabı gorumcendenn yana o da gecen hafta bizdeydi onda hiç böyle demiyordun de. Ha bir de şu gün gitmiştim ta ne zaman oldu özledim de anne evi bu gitmenin zamanı mı var de kavga etmeden cevap ver canım ona sorarak onun istediği gibi yapayım dersen senede bir gitsin der ama kızı her gün gelsin ister sen gelirsin gençsin ona hizmet et ister ama kendi kızı geldimi kalkıp kendi bir sürü şey yapar ya da kızının evine gidince yani özetle kaynana sen söz konusu olunca farklı düşünür o söz konusu olunca farklı düşünür ona bağlı olmadığını göster. Ailem yakın değil yılda bir kez giderim gittiğimde de uzun kalıyorum iki senelik evliyim her gelişimde bir ay kaldım 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Uzak mesafedeyim ama gidince 20 gün dururum şimdi eşimin tayini cıltı sanırım 1 sene durucam kaynanama gelince eşimle ewlendim onunla veya ailesiyle degıl
0 oy
tarafından
Her hafta sonu giderim,  annem çalışmazsa hergünde giderim bir Allah'ın kuluda ağzını açamaz, bu ne saçmalık ya aileye giderken izin mi alınır 
0 oy
tarafından
Bende kaynanamla alt üst otururken gidemezdim gitmeyi birak telefonda gorusmeme izin vermezdi rahat degildim ama evimizi ondan uzaga taşıdık cok şükür her hafta gidiyoruz esimle. Kalsamda bisey demez ben kalmak istemiyorum esimle evime geliyorum
0 oy
tarafından
Annemler şehirdeki evdeyse her gün gidiyorum ama köyde olduklarında ayda bir gidiyorum kimse de çıkıp gidemezsin diyemez bana kimsenin öyle bir hakkı yok çünkü
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kaynanam bu konuda dış kapının dış mandalı. O kimki gitme kalma diyecek. Yılda bir kez gidip 3 ay kalıyorum ailemden uzaktayım eşimin memleketindeyim. Kaynanamlarada 15-20 günde bir giderim
0 oy
(544 puan) tarafından
Bu yaz üç yıl oluyor gitmemişim sonbaharda giderim inşallah 
0 oy
(683 puan) tarafından
Maalesef aynı ev içinde çok karışıyorlar, eşim askere gitmişti 7 aylık hamileydim doğum yapmadan anneme gidp gelsem dedim diee vahh vahh şimdiden böyle dio biz bunu nasıl zapdetcez die dizlerini dövmüştü hasbamm, çok şükür şmdi ayrıyız 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Haftada 1 giderim bazen 2
0 oy
(3,462 puan) tarafından
2 ayda bir ya da 3 ayda bir belli olmuyo ne zaman gittiğim 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 590 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kevser_apydn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,240 göst.