0 oy
1,231 göst.
Aile kategorisinde (76 puan) tarafından

Hayirli cumalar dileklerimi iletmek için kaynanami aradım konuştuğumuz tam 1buçuk dakika.

Annemi aradığımda ise 2 saat ☺☺Canim Annem konuşmaya doyamiyoruz <3

15 Cevaplar

0 oy
(8,206 puan) tarafından
Kayınvalıdeyle ne konusulur ki kuzum :) 
(76 puan) tarafından
30 saniyesi zaten susmakla gecti diyebilirim ☺ neden oyle oluyo acaba kendi kizi gbi konussa saatlerce konusulabilr aslinda
(8,206 puan) tarafından
Ama soyledıklerı belkı batabılır canım :) benım kayınvalıdemde kısa konusur kapatır alıstım artık ama dedıgıb gibi annemle en az 1 saat konusuruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben konuşamam ki kadın ters annemde telefonla konuşmayı sevmez o yüzden pek aramam ama çok şık giderim 
(76 puan) tarafından
O daha iyi :)
0 oy
(185 puan) tarafından
Ahahaha çok doğru valla kısa ve öz yeterli 
(76 puan) tarafından
Aynen Cnm :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bende de tam tersi kayinvalidem ile gunduz yarim saat aksam 15 dk annem ile gunde 5 dk 
(1,424 puan) tarafından
Neden öyle kiii bide kayınvaliden  ile günde 2 defa mi konusuyorsun
(5,938 puan) tarafından
Annem tlf da konuşmayı pek sevmez.kayinvalidem ile anne kiz gibiyiz sohbet ediyoruz seviyoruz konuşmayı
(5,938 puan) tarafından
Evet gunduz o arar aksam e şim gelince ben ararım
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Benim kayinvalidem 1saat konusuyor saati bitmese kapatmaz tel:Dannemde calisiyor ara bir konusuyoruz 20 dakka falan

0 oy
tarafından

Ben arasam kayınvalidem 10-15 dk kendi bir şeyler anlatabilir ama bi kaç olaydan sonra aramiyorum :D bi kere eşimi aradı 10 dk sadece kendisi konuştu eşim sadece hıhı filan dedi ben duyuyorum tabi anlattığı şey de arabaları kaza yapmış sanayiye gitmişler filan filan ama aynı şeyi 3-5 kere söylüyor o yüzden uzun oluyor :D

(76 puan) tarafından
Hahahh olsun kadin konusuyomus bak benmki hic konusmaz :D
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bizde öyle canım:D
(76 puan) tarafından
Demi yani :D
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Adı çıkmış bu kaynanaların
(76 puan) tarafından
Adı çıkmakla alakası yok canm bazilari malesef oyle bzde istemeyz boyle olmasini :) mesela ben cok konuskanimdir laf uretirim ama kadin benmle knusmak istemez mecburiyetten knusur gbi ama baskalariyla konusurken oyle degl
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Benimde tam tersi annemle en fazla 10 dakika konuşuruz kayinvalidem ile 1-2 saatt
(76 puan) tarafından
Ne guzel kayinvalidemle bende oyle olmak isterdim :)
(6,710 puan) tarafından
Bende annemle öyle olmayı isterdim ama annem pek konuşmaz ☺ :)
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Aynen bizimde öyle valla :D

(76 puan) tarafından
Yani napalim suc bizde mi :D
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Annemi hergün arıyorum ve en az konuşma süresi 5 dakika hergün ne buluyorsak :D kaynanam ile de bazen hergün bazen 2 Gün arayla konuşurum hatta bazen beni görüntülü bile arar :D o an ki konuya göre uzun konuşurum onunla da yani genel olarak her ikisiyle çok konuşuyorum :D allah çene vermiş bana :D 
(76 puan) tarafından
Yani karsiligini aliyosan cok guzel canm ben karsilik alamayanlardanim☺
(2,866 puan) tarafından
Çok iyi anlaştığım söylenemez ki :D bazen çok didişiriz bazen küseriz bazen çok iyiyiz ne bilim ortası yok :D
0 oy
(394 puan) tarafından
Kayananmla 1 dk annemle 1 saat :)
(76 puan) tarafından
Herkesin kendi guzusu iste :)
0 oy
tarafından
Bende annemle rahat 1 saat konuşurum kaynanamı arasam da çok uzatmam  bayadır aramıyorum zaten 
(76 puan) tarafından
Genellikle oyle oluyo :)
tarafından
Aranmayi sohbet edilmeyi hak etmiyorlar :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kaynanam zaten üst katimda oturuyo annem de rahmetli oldu. Lakin bi babaanne var kaynanadan beter :D

0 oy
(594 puan) tarafından
Ben kayınvalidemle konusurken sıkılıyorum. Konuscak bişey bulamıyoruz o da bulamıyor. Kapatırken bile allaha emanet ol iki gözlerinden öpüyom daha neler neler dio onlar daha cok sıkıyo beni. Cumaları aramıyorum bende bi ihtiyaç olmadıktan sonra aramam. Ama giderim yanına kışın altı ay onlarda kaldık.
(76 puan) tarafından
Ay seninki yine kapatrken bari konusuyomus  :D benmki hadi hayirli gunler diyip kapatir :D :D
(594 puan) tarafından
Konusuyo ama mıy mıy mıy gelio bana hani sadece bana değil kimle konussa öle de bana batıo sanki :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 348 göst.
14 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 282 göst.
+1 oy
11 cevap 427 göst.

377,091 soru

11,284,991 cevap

34,689 kullanıcı

...