0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kizlar annenizin evine ne siklikla gidiyosunuz ben ayda bir yada 20 gunde bir gidiyorum ama her gitmek istiyorum dedigimde kaynanam daha gecen hafta orda degilmiydin  diyor her seferinde gittigim bi annemin evi var onuda her gittigimde burnumdan getirir kalmama zaten izin vermez kalip ne yapıcaksın der ama kendi kizi gelip haftarca kalinca sıkıntı yok allahim sen esime hayirli bi kapi ac bizi bu kadinin oldugu yerden kurtar

41 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Tesekkurler kizlar her birinizin bi yorumu icimi rahatlatti ve bana ders oldu yasim 21 belkide bi abla tavsiyesine ihtiyacim vardi icime kapanik biriyim kimseye bisey anlatmam allah razi olsun sizdeb buraya yazdim rahatladim bundan sonra esinle kaynanam gorsun bakemmm:P

-Reklam-
+8 oy
tarafından
Diş var ya hani agzınızda sadece yemek yemek ıcın degıl arada boyle hadsızlere göstermek ıcınde yaratmış Allah 

teyzem ve gelını de beraber duruyor valla helal olsun gelınıne gayette otoritesini kurmus gıdıyor kalıyor gelıyor kafasına gore kocasıyla hayatına bakıyor demek kı ısteyınce oluyor kndınızı ezdırmeyon bır kere kaynanam kalmama ızın vermıyo lafı afedersın ama cok ezikçe ya şahsen boyle bıseyı agzıma alıyorsam gurur faln yok demektir bende nıye bu derece musade edıyosunuz kavgaya kavgasını edın ama hakkınızı savunun haklı oldugunu hıc bır davada geri durmayın
(74 puan) tarafından
Haklisin cnm baştan ben izin vermişim herseyi yapmalarina
tarafından
Aynen oyle aıle bu ona aıle sana komşu mu sende esıne dıceksın o zaman adam ol madem evını ayır kendın  afedersin ananın kıcının dibinden ayrılamıyosun daha gelıp benım anama babama gitmeme laf edıyosun hayırdır bu ne yaman çelişki madem aıleyi oyle ayda bır gorunce oluyo umursamamak gerekıyor oda yapsin o zaman bunu
(74 puan) tarafından
Bi kac ay once kac defa gittigimde kaynanama söylemedim annemi aradi senin kizin oraya gelince bana soylemiyor diyo annem dedi benim kizim  cocukmu izin alsin benim evim onun evi istedigi gibi gider gelir bi ara susmustu yine başladı
tarafından
Yani yüzsüz mu nedır ayrıca ona gıren cıkan ne annene gıdınce ona ne oluyor evde iş yapanı yok demi akıllı geçiniyor hıcte umursama annende ıyı cevap vermıs helal olsun aynen senı boyle savunuyoken sen sakın ezdırme kndını
(45 puan) tarafından
Annen güzel soylemis lakin bunu sen söyle
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Birlik olunca herşeye karışma haklarını kim veriyor acaba
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sende bir kere 10 gün kalıp geliyoruz eşimle
(74 puan) tarafından
Uzaksiniz heralde birbirinize bi ayni sehirde oturuyoz annemlerede kaynananlarda arada 15 dk mesafe var
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Uzaklar kaynanamlarla annemler yakın sene de 1 gidiyorum 1 hafta kaynanamlarlda 1 hafta da annemlerde kalıp dönüyoruz
(74 puan) tarafından
Inslh bizde oyle uzak oluruz onlardan
(7,377 puan) tarafından
Valla canım bizimde bir olmuyordu evimi bıraktım mahallede zaten eşimin akrabalar la doluydu 5 elti 4 görümcem hepsi aynı yerde evi evden çıksan laf dönüyordu eşime dedim olmuyor böyle Bursa'da oturan kardeşi buraya gelin iş te var çalışacak dedi bulunduğumuz yerde işte yoktu kalktık geldik rahatladık huzurluyuz en azından
0 oy
(3,242 puan) tarafından

Senede bir :'( 16 saatlik yol çünkü

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Eşim yurtdısında calıstığı için 4 5 ay anamda kalıyorum eşim 1 2 aylıgına izine geliyo ozman kendi evimdeyim ama eşim bazı aksamları hadi kalk sizinkilere gidelim diyo bazen gitmek istemiyorum ama eşim kırılmasın diye gidiyorum kaynanam karışmaz o konuda hatta eşimide uyardım bu konuda evlenmeden önce
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kocan bir şey demiyor mu annesine.

O izin verdikten sonra annesi neden karisiyo
(74 puan) tarafından
Esimde ayni her gitmek istedigimde tek kelimleri daha gecen hafta orda degilmiydin
(2,132 puan) tarafından
Yakin mesafe mi.
Bı ailen var her hafta gitsen ne olacak ki istisna bir durum olmadigi sürece
(74 puan) tarafından
Onlara gore bi gelin ayda bir gitmeli annesinin evine
(2,132 puan) tarafından
Allah yardım etsin bu zihniyetle işin zor
0 oy
(830 puan) tarafından
Kaynanam kim ??? Cuma günü annemdeyim pazar günü döndüm eşim ve oğlumla telefonla konuştuk ne zaman döneceksin diyor altı üstü 20 dk aramız her seferinde soruyor bende geciktiriyorm daha buradayım diyorum birde her hafta oradayız bende müsait oldukça gidip kalıyorum 2 gün 3 haftada bir ondada soruyor dengesiz
(74 puan) tarafından
Sanki kendileri hic evlenmemis ana evine gidip kalmamis gibiler bide bana diyo bana diyo bak bm 2 3 ayda bir gidiyorum dedim sen 30 yillik gelinsin gitme zaten
0 oy
(225 puan) tarafından
15 günde bir kalmamda evim varken neden kalayım annemde ayrica zırt pırt gidip napcam evimdede işlerim oluyor
0 oy
(2,972 puan) tarafından
İyide karışma hakkını vermişsin zaten kaynanana senin izin alman gereken kişi kocan kaynanan değil o dış kapının dış mandalı karisamaz
(74 puan) tarafından
Kocamda ayni
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Eşin varken ona neden laf düşüyor ki
(74 puan) tarafından
Eşimde ayni
0 oy
tarafından
Amin Allah kurtarsın inşallah
(74 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
(1,343 puan) tarafından
15-20 gunde bir bazen gunu birlik bazen en fazla 5 gun kalıyorum cocuklarımla. Yeter canım tatlı tatlı bıkmadan bıktırmadan donuyorum evime :) 
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Yani çok yakında 20 gün bile fazla keşke annemler yakın olsa haftada bir giderim bende bazen 1 seneyi buluyor gitmiyorum 
0 oy
tarafından
Çok yakınım ayda 1 yada 2 kez gelip giderim cnm yarım saat var aramızda 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bir gün gitmezsem ertesi gün giderim yada annem babam gelir
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaynanan ne karışır ona ne ki 
0 oy
(10,260 puan) tarafından
Senede bir gidiyorum bu sene zor gibi ev sahibi evden çıkın diyor ev bulamadık ev işi olana kadar zor 

Çok özledim bende 

Eşim de diyor gece yıl gittin ne işin var köyde gitme diyor göndermiyor yani daha sene olmamış ona göre onu hesaplıyor 
0 oy
tarafından
Anamla aynı binadayım ya o bende ya ben ondayım 

İnşallah ayrı eve çıkar rahatlarsın canım 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 583 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kevser_apydn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,212 göst.
3 Mayıs 2019 Aile kategorisinde saime.4242 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy