0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1,092 puan) tarafından
Kızlar işe başlıycam süt sağıp biriktiriyorum bu süt sağılan yeri her süt sağmada steril edip mi sağıyorsunuz

5 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsunuz bende sağım nasıl yapılır postu açtım  bekliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Göğüse takılan huni gibi olan şeyi mi soruyorsun canım :D eğer öyleyse evet her sağım sonrası yıkanmalıdır çünkü süt bulaşıyor o da kötü koku yapio benim içime sinmezde yıkadım hep

(812 puan) tarafından
Canım senin adını öğrenemedim daha diğerlerini az çok öğrendim benimde son postuma bakar mısın sende mi sürekli sağım yapanlardansin
0 oy
tarafından
Evet canm temizliyodm sıcak uyun altına tutuyodm aparatları
(812 puan) tarafından
Peki sağımdan önce bütün malzemeler kuru olucak diyor ben tek Damla kalmayıncaya kadar siliyorum kururuluyorum çok zamanımı alıyor o yüzden de ıslak olsalar ne farkeder ki
tarafından
Tamam da canm kaynatıyosan mikroplu su silmezsen orada kqlıuo kurulamqn lazm zaten sağım yaparken
(812 puan) tarafından
Kız hem yıkıyorum hem Kaynar suya koyuyorum sonra bidaha yıkıyorum kuruması için ters çeviriyorum hemen lazımsa siliyorum kururuluyorum
tarafından
Tmm doğru olanı yapıyosn işte
(1,092 puan) tarafından
Ya ben de kaynatıyorum ama sular acayip kireçli hep kireç oluyo tekrar yıkayıp kurutuyorum çok zor oluyo
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yıkamaz saniz kokar zaten sıcakta hemde hijyenik olmaz her sağim sonra sıcak su ile yıkamaniz lazım 
(1,092 puan) tarafından
Asıl sormak istediğim kaynatmaktı
(2,974 puan) tarafından
Kaynatma işini hatta da bi iki defa yapiyodum ben geri kalan günler günlük yikiyodum
(1,092 puan) tarafından
Ben her kullanımda kaynattım ya çok zor oluyo
0 oy
(626 puan) tarafından
anne sütü değdiği her şeyi sterilize ettiği için sağım ponpanızı apartlarını her defasında sterilize etmwnize gerek yoktur sadece su ve sabunla temizliği yapılabilir kuru olma konusumda kendim için söylüyorum benim pompamda bazı parçaları ıslak olduğunda tam sağım yapmıyo o paeçaları kuruluyorum yetiyor bana

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
14 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
6 cevap 211 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...