+1 oy
235 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar biliyorsunuz eşim yok. Geçen hafta cuma akşam gittik kaynanamgilde hafta sonu kalacaktık. Gider gitmez benim kız  ağladı uyku saatine denk gelmişti. Beşiği olmadığı için çarşaf ile salladık 5 dk içinde uyudu. Uyuyunca sabah kalkıyor zaten. Biz sabah 8de uyanıyoruz herkes uyuyor diye odadan çıkmadım oynadık ettik. Kaynanam 11 gibi uyandı kahvaltı hazırladık dışarı çıktık. Kayınbabamda bizimleydi. Akşam eve geri döndük. Bebiş ağladı yine uyku saati geldi. Bebeği çarşafa koydum bir iki salladık kaynanam siz rahat edemediniz hadi eve gidin dedi :D ee öyle deyince hiç bir şey diyemedim tamam dedim 5 dk içinde hazırlandım çıktık evden. Benim kaynana rahatına düşkün sevmez öyle misafir falan. Zaten şimdiye kadar hiç gitmedim eşim yok diye ısrar ettiler gittim. Kayınbabam yolda kızdı 1 günlüğüne gelinir mi falan diye kaynanam da ben de ısrar ettim de çocuklu kendi evinde kalsın dedi. Ki hiç ısrar etmedi biz zaten kalacaktık o gönderdi :D kayınbabam yarın hazırlan almaya geliyorum diye mesaj atmış. Karın istemiyor bizi işte zaten asla bir daha kalmam. Ben ne deyim şimdi kayınbabama 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,974 puan) tarafından
Baba gelmek isterim ama benim kız besiksiz uyumuyor erken kalkıyor sizde uykunuzdan oluyor sunuz geleyim oturalım ama akşam geri getir sen bizi diyebilirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baba çocuk rahat edemiyor bir düzeni var de 
0 oy
tarafından
Geçen de kalacaktık annem git evine dedi de ne diyeceksin 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bebeği bahane et başka zaman geleyim fln de
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Annemede sıkıntı oluyoruz baba sağol dusunduğun için biz evimizde idare ederiz de 
0 oy
tarafından
Cnm eşine ne oldu özel deilse
(2,537 puan) tarafından
Askerdeymiş
0 oy
tarafından
Annem dediki rahat edemiyosunuz evinize gidin dedi de

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 278 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu