0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (880 puan) tarafından
Kızlar oğlum 27 aylık oldu hasta oldu o günden beri huyu suyu değişti sürekli ağlayan birine dönüştü ama öyle böyle ağlamak değil nefes alıyorum ona bile ağlıyor gerisini siz düşünün ee bi taraftan çalışıyorum çıkışta onu kreşten alıyorum eve getiriyorum yemek bulaşık ertesi günün yemeği derken birde üstüne öfke nöbeti geçirip ağlıyor 1 saat kucağımda bile anne diyordu Allah seni bildiği gibi yapsın annesiz kal inşallah dedim ama o anın sınırı ile o kadar vicdan azabı çekiyorum ki o kadar korkuyorum ki o an ki dua kabul olucakmış gibi geliyor:(

11 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Estağfurullah çek... 
(5,132 puan) tarafından
"Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe'l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ.
(880 puan) tarafından
Ah ah 7 24 cekiyorum
(880 puan) tarafından
Yazdigin gibi yapayım canım
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tövbe et canım duanın kabul oldugu zamanlar varmış allah korusun 
(880 puan) tarafından
Ettim tövbe Allahım dedim :(
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kreş için daha çok küçük değil mi.. 
(1,831 puan) tarafından
Keşke imkan olsa da çalışmasan çok küçük daha sensizliğin hırçınlığı olabilir bu o yüzden dedim yanlış anlaşılmak kırmak değil niyetim
(763 puan) tarafından
Maalesef çok daha küçük bebekler bile kreşe gidiyo 0-36 ay alan kreşlerde var canım çokta küçük değil zorunda kaldıysa kadın ne yapsın
(1,831 puan) tarafından
Ya tabi işim o kısmı var o yüzden bilmediğim için sorguluyorum cidden bende bugun çalışayım dedim evden benim kız ben çalışmaya başlar başlamaz bas bas bağırmaya başladı bi anda hem annelik hem ev hem iş çok ağırmış bugun anladım o yüzden azda kısa imkan varsa diye dedim kırmak istemedim cidden çok normal bu kadar  şeyi yüklenip sinirlerinin taşması bi tövbe et bi dua et geçer gider inşallah
(880 puan) tarafından
Yok canım kırılmadım güzel yorumun için sağol  bu devirde tek maaş çok zor ev kira olunca hele çocuk bezi masraflar herşey almış başını gidiyor imkanım olsa zaten asla vermezdim en azından 4 yaşına kadar ama maalesef işte hayat şartları
(1,831 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin çektiğin sıkıntıya değsin inşallah bol bol dua et hiç bir şey olmaz Allah İn izniyle
0 oy
tarafından

Allah esirgesin.

Benim de birkac kez söylediğim zaman olmuştu çok içten Allahim al artık beni diye. Sonra tövbe çekiyorum ben olmazsam ne olur halleri diye ağlıyorum. Oluyor öyle ya. Hala yaşıyorum çok şükür Rabbim darda olduğumuzu biliyor 
(880 puan) tarafından
Inşallah canım ya çok zor gerçekten bazen hiç ama hiç tahammülüm kalmıyor çünkü gülen çocuk gitti yerine farklı biri geldi sınırlarımı zorluyor
0 oy
tarafından
Tövbe et canım olabilir insanlık hali sabırlı olmak lazım 
(880 puan) tarafından
Çok ettim Allahım affetsin
0 oy
(1,405 puan) tarafından
sinir anı. keşke demesek bagirmasak ama insanız 
(880 puan) tarafından
Keşke ah keskee
0 oy
(68 puan) tarafından
Bence de kork Çünkü ağzımızdan çıkan her şey Duaya yada beddua olabiliyor buna çok dikkat etmemiz gerekiyor Ben çok denk geldim bir annenin çocuğuna Allah belanı versin dediğine şahit oldum ve inan gözlerim doldu... 
(880 puan) tarafından
Ay Allahım korusun ona gelen herşey bana gelsin kılına zarar gelmesin oğluma asla beddua etmem o an ki sinirle yipranmislikla deyiverdim
(1,405 puan) tarafından
benim yengem geri. zekalısın sirkeli beddua eder bide yok olasicalar der. ********
(68 puan) tarafından
Allah hayra çevirsin inşallah çocuğuna da sanada hayırlı ömür nasip etsin bundan sonra diline hakim ol
(68 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah... benimde sabrımın taştığı oluyor ama son noktaya geldiğimde derin bir nefes alıp oğluma dua ediyorum Allah seni bağışlasın Salih kullardan eylesin peygamberimizin ümmetinden ol inşallah dinin imanın hem sana hem etrafına fayda sağlasın diye...
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ay bu sözü duyunca 4 çocuk arka arkaya 2 yas falan var aramizda kardeşlerimle. Bazen o kadar kudururduk ki annem ne dese duymazdik. Annesiz kalin derdi bi sinirle. Sonra namaza dururdu. Olur bitanem canini sıkma sen anlik bisey bizde insanız. Allah gücünü arttirsin senin 
(880 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Onu kalpten söylemediginiz o kadal belliki. Hem annelerin bedduası tutsaydi ooo:) Üzmeyin kendinizi. Rabbim evladiniza ve size hayırlı ömürler nasip etsin inşallah 

(880 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun içimi rahatlattın
0 oy
tarafından
Gündüz kreşe vermişsin akşam ev işi yapıyorsun e ağlar tabi 
(880 puan) tarafından
Ondan ağlamıyor kreşe yebi başlamadı ağlama sebebi o değil

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 303 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy