0 oy
215 göst.
Aile kategorisinde (1,777 puan) tarafından

Liseye giderken bayram tatiline girmişti okul, okulun wp grubu vardı bizim özel okul olduğu için öğrenci sayısı azdı ve öğretmenler öğrenciler hep birbirinde ekliydi , asla keçi koyun tutamam korkarım, sırf hocalara gıcık olsun diye keçinin kafasını kafamın önüne koyar foto çekip atardım :D İşte bekarlık aklı ayy hoca şey yazmıştı Ben size demedim mi bayramda keçinin kafasını, yok mangal yaparkene, yok kurban keserkene resim atmıcaksınız diye dingolar dedi abooo o laf hala aklımdan çıkmaz kahkaha atarım :Dbenim bu sizin kızlar 

8 Cevaplar

0 oy
(401 puan) tarafından
Ben 8 sınıfta öğretmenime trib atmıştım hala aklım olmuyor niye yaptım benden başka sinin sorunsuni çözmustu bana sabah günaydın dedi bende onu takmadan yanından geçtim trib atmak nedir ya :D ama o günlere keske dönsem diyrm sanki bir rüyaymış gibi geliyor 
(1,777 puan) tarafından
Hahah evet, ben varya hocaları çok sinir ederdim, hoca kurban keserkene, hayvanların bir taraflarıyla resim atmayın demedim mi dingolar dedi ya benim her kurban bayramı aklıma hep o gelir gülerim, ve duygulanırım bak şimdi yine aglicam çok özledim onları
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy lisede okulun tam karsisinda spor salonu vardı.bahce kapısı da hafif aralikmis fark etmedim.tam okulun çıkış saati milleti beklerken bı yaslanayim dedim ,yaslanmamla düşmem bir oldu.sinifta pekte sevmediğim ama konuştuğum bir arkadaşım gülmeye hazırlanıyordu ki "ben burada düşmüşüm canım yanmış,hala dalga geçme peşindesin "deyip oradan hızlı hızlı gittim.yakin arkadaşımda benim yanımdaydı iyi misin diye soruyor,dedim ki "çaktırma bir seyim yok,o gülmesin diye rol yaptım". Anlatınca pekte komik olmadı ama yaşarken iyiydi :)
(1,777 puan) tarafından
Hahahahah bide burnumuzdan hiç kıl aldırmayız kız, ama iyi demişsin böyle kıl tipler çok lisede
tarafından
Aynen öyle ya,olay olsa da gulsek diye bekleyen :)
0 oy
(11,246 puan) tarafından

Lise deyince aklıma bi sınıf arkadaşım geldi kimseyle takılmaz inek gibi ders calisir ve her dersten yuksek almaya bakardı İngilizceden sınav olmuştuk cocuk neden 95 aldım 100 aldım diye oturdu ağladı öğretmen de tamam ağlama sözlü notuna yüksek veririm dedi bende kalktım hocam bize verecekseniz bizde ağlayalım o zaman dedim hoca ağla verim demez mi ne aglicam isterseniz dersten koyun not için hayatta ağlamam dedim tabi geçirmiş dersten komik değil ama bi an bu geldi aklıma  :D

(1,777 puan) tarafından
O tipler tam dayaklık:D
(11,246 puan) tarafından
Hiç sevmezdim :D gerçi ben kimseyle anlasamazdim da  :)
0 oy
tarafından
Biz lisedeyken 2 arkadaşımla otobüse binmiştik yer yoktu ayakta gidiyorduk o zamanlar eski otobüsler tak tuk giidyoruz arka 4 ludede yaşlı amcalar oturuyor dengemi saglayamiyorum gittim amcanın ustune düştüm güldüm güldüm sonra geri kalktım biraz gitti tak tuk derken tekrar aynı adamın üstüne düştüm ama nasıl gülüyorum amca kusura bakma diye biraz daha devam ettik yine dengemi kaybettim bı baktım ki amca iki elini kaldırmış gelme gelme der gibi kendini koruyor ama yine düştüm:D
(1,777 puan) tarafından
Hahahahahahah ay ben burdan kahkaha attım kız hah gülecem diye düştün adamın üstüne kesin
0 oy
tarafından
Gecenin bir yarısında eşime  annen rahatsızlandı hemen eve gel dedim o zman kızın kaynanam bendeydi .. hocaya atmışım adam arıyor açmıyorum adam kendi anası zannedip bir memleketten bir memlekete gece yarısı gitmiş çok uzulmustum ne korkmuslardir 
(1,777 puan) tarafından
Abariiii amannnnnn kötü olmuş kız
tarafından
He ya açsam anlatırım bende utandım anladı sandım ne bileyim inanacagini
0 oy
tarafından
8 sınıfta edebiyat öğretmeni yeni gelmişti bir daha gömleğin üstüne süveter gitmezsen atarım seni sınıftan dedi millete kitap okutturuyordu höre höre öyle bir ağladım ki kitap sesi duyulmaz oldu hahahah bir yandan burnum akıyor peçete yok olabildiğince hızlı çektim burnumu iğrenç ya .... Devam ediyorum 2 dakika dayandı sınıftan attı beni :):) 
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Bende okul olayı değilde halam kuzenlerim annemler falan dışarı AVM ye gitdik gezmek için bende o sıra dalmış yürüyorum snra kendimi ortaya havuz gibi biyer koymuslar onn içinde buldum herkes bana bakmış guluyo annemler geriye döndü ki ben içinde oturuyorum☺️☺️☺️Allah'tan içinde su yoktu
0 oy
(3,259 puan) tarafından

Komik değil ama lise de tarihten hoca 2 puan verse 55 den 3 alacaktım. Vermemiş hayvanat kızın biri ağladı zırladı bende çıktım kapı önünde söylendim bizde mi ağlayalım diye. Hoca çıktı ne diyorsun dedi dedim 2 puan versen ne olurdu illa ağlamak mı lazım dedim takmadı beni gitti. O kızı geçen senelerde eşim arkadaşlarından biriyle dedi onlara geçip gelecez diye dedim bi bakayım kimdir bu arkadaşı neyin nesidir bir girerim o zırlayan kız yanında onunla evlenmiş :woot:

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 310 göst.
0 oy
9 cevap 248 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nece34 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,584 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu