0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim henüz yok 37 haftalık hamileyim ve çok heyecanlıyım. İlk gebeligim merak ediyorum anılarınızı benimle paylaşırmisiniz :)

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Komik olarak 

Doğuma gittim sıra beklerken yaşlı bir teyzede sanırım geliniydi onu doğum için getirmişti anneme çocuğumu olmuyor ondan mı geldiniz falan dedi benim karnım azdı üzerimdekide bol olunca karnım hiç yok gibiydi yok teyze doğuma geldim dedim sen bu karınla doğur benden iki tane çıkar dedi bana aklınca dalga geçti neyse doğum yaptım beni yürütmeye çıkardılar koridora kadında orda dedim teyze benden 1 tane çıktı senin ikizler nerde kadın kalktı gitti :D

tarafından
Ahahahaha çok iyiymiş gerçekten :D
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Oğlumu ilk doğurduğum an eşime çok benziyordu bende o can havliyle 13 saat sancı çekmişim olamaz kocama benziyor dokuz ay ben taşıdım diye bağırmışım ebeler beni görünce hala gülüyor
tarafından
Hahaha ayni şeyi bende düşünüyorum. Bebeme çocuğum dediklerinde kızıyorum benim çocuğum ben dogurcam diye :D
0 oy
tarafından

Valla o agrı sancının içinde komiklik yapmak hıc aklıma gelmedı :D

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Doğuran birinden hiç komik anı duymadım ama doğuranın yanındakilerden çok duydum sancı çekerken söylenenlere dikkat etmek lazım dalga konusu oluyor sonra :D
0 oy
(119,263 puan) tarafından
eski postuma bak bayagi aksiyonlu sjsjsjsjs
tarafından
Hemen bakıyorum :D
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bana göre komik size göre ne bilmem anlatım.  Doğuma gittiğimde başlamış deyip aldılar beni dogumhaneye hemen. Çıktım masaya ebe alttan muayene ediyo doğumu kontrol altina aliyo güya.  Benim sancim yoktu öyle yatiyom ebelerde bakiyo bana kiz ikin azcık çocuk icerde kaldı dedi alttan bakan. Bende bi ikindim işemisim o an ne bilim o an anlamadım nasil olduysa ebe bana bakti elini kaldırdı kiz hep isedin üstüme başıma demişti bende gülmüştum dur çıkarma şimdi çocuğu bekle dedi eldiveni ni değiştirmeye gitmişti az öteye ben gülüyordum ebe de ordan bakıp duruyodu
tarafından
Ahahahah :D normal doğum yaparsam napicam bilmiyorum hiç
0 oy
tarafından

Benim boy ufak 1.43 neyse işde dedi doktor çatala çık hocam çıkamıyorum dedim altıma bi merdiven koydular elimden tutup destek verdiler öyle çıkdım aldı doktorları orda bir gülme Birgün boyunca çatalla iç içeydim o zamanlar 

tarafından
Çatalın ne olduğunu bilmeyen ben :D
0 oy
(594 puan) tarafından
Önceki gün sancı vardı hafif hafif sabaha kadar yürüdüm ve sabah 5 gibi eşimi kaldırdım hadi hastaneye gidelim diye neyse kalktı gittik kontroller felan ebe dediki 2 saat yürü öğlene doğuma gelirsin sen ama. Ben o uykusuzluk ve yorgunlukla anca yarım saat yürüyüp eve gittim uyudum sabah 10 oldu Bi sancıyla uyandım kalkamadım yataktan eşime dedim kaldır beni diye kaldırdığı gibi suyum geldi ama ne biçim üstümü değişmem lazım ama süper zeka ben bütün iç çamaşırlarımı çantaya çantayıda arabaya koymuşum :D kocam. Beyin donlarindan giydim mecbur neyse hastane 10 dk yol eşim dediki Bi kahve içsem olur mu ben Bi yandan sancıyla uğraşıyorum Bi yandan diyorumki iç iç çünkü kahvesiz asla ayılamaz güya içerse çabuk gideriz diyorum kahve içmesine rağmen tam 2 yerde yolu şaşırdı 10 fklik yol bana 30 dk oldu :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 265 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nece34 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
0 oy
5 cevap 700 göst.
25 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 215 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu