0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şekerli bir şey yemez bebek bisküvisi hariç neden olur ya küçücük daha bu yaşta napicam bilemedim emzik çok kullanıyor ondan olabilir mi Dr gotursem diyorum nasıl tedavi edilir 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim kızımda da oldu dış kararması doktor baktı kalsiyum yüksekliğinden oluyormuş ama zamanla azaldı 
tarafından
Yaa inşallah düzelir çok fazla değil ama bilemedin götüreyim Dr hangi Dr gittin çocuk Dr diş ci mi
tarafından
Yok ben normal çocuk doktoruna götürdüm . Evet kalsiyum için yumurta günlük veriyordum süt yoğurt peynir vs onun yerine artık yumurtayı 1 gün verip birgün vermiyorum azaldı
tarafından
Benim oğlum her gün yoğurt peynir yiyor başka bisiy yemez desem yeridir kesin ondan ya saol kuzum Dr sorayim bir
tarafından
Benimki de öyle yumurta günlük verirdim 1 küçük kase yogurt peynir de yerdi gece de uyumadan önce yerdi yoğurdu çok sever o yüzden oldu bizimki de çünkü bizde şeker çikolata vermeyix
-Reklam-
0 oy
(18,248 puan) tarafından
Canım kan ilacı filan kullandıysan oda olur
tarafından
Antibiyotik kullandık 6 ay önce falan ama az veriyorum antibiyotikleri günde 2 kez içmesi gerekirse 1 veriyorum ondan mı acaba canım ya
(18,248 puan) tarafından
Bi doktora sor canım
tarafından
Tamam canim çok sağol
0 oy
tarafından
biberon çürüğü mu acaba 
tarafından
O nasıl bisiy ilk defa duydum canım
tarafından
googleden arattir bi canim emzik biberon cok emen bebeklerde dis curumesi oluyor
tarafından
Emzik çok kullanıyor tamam canım teşekkür ederim
tarafından
rica ederim canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 393 göst.
29 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (510 puan) tarafından soruldu

385,070 soru

11,516,740 cevap

35,177 kullanıcı

...