0 oy
393 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,617 puan) tarafından
Kizlar oğlum 2014 ekim dogumlu seker abur cubur yiyen cocuk degil yani yiyo ama ole abartili degil haftada 1 kere falan babasi alir dislerinide fircaliyo tabi duzenli degil 2 gündür disim agrio dio kok disi biraz çürümüş napmaliyim ya suan disciyede gidemem anca ayin 6sanda gidebilirim.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dişciyr girmekten başka bir şey yapamazsın 
(3,617 puan) tarafından
Kiz maas yatmadi 6sinda yatio hastane uzak nie curudu bu dis ya bide anne acio demez mi icim gitti aksam tuzlu su ile gargara yaptirdim rahatladi uyudu oyle
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Daha kötü olmadan dişçiye götür canım 
(3,617 puan) tarafından
6sini bekliycem canim maas almadi daha esim elimizdede yok hastanede uzak kimsemizde yok yani annem babam var ama isteyemem uzulurler die  1 hafta beklemek zorundayim :(
(10,046 puan) tarafından
Sigorta yok mu eşinin kuzum
(3,617 puan) tarafından
Var canim yol parasi yok malsef suan elektgi bile yatrmadk gunu gecti bakkala yazdirioz gecen ay 1600 odeme yaptik elde avucta kalmadi kontrolum vardi gecen hafta gitmedmde mecbur maasi bekliom
(3,617 puan) tarafından
Hastane 2 araba valla gecen kontrolde gittim tam 100 lira gitti seker yuklemesi bide bi ilac yazdi muane ucreti var dedi 60 lira para aldi halbuki duzenli gidioz ilac alioz oduoz nasil muane ucreti cikti anlamadm bile ee ac kaldim öğlene kadar bi durum ye yol parasi ver bitti gitti hayat cok pahalo
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Çürük olayinin başka bir boyutu var aslında onu anlatayım. Çürükler sandığımız gibi aşırı şeker yemekten oluşmaz. Çürük bir bakteridir o bakterinin bir şekilde ağza yerlesmesinden oluşur. 6-30 ayları arasında çocuğunuza asla kendi agzinizdan çıkardınız bir şey vermeyin yada kendi kasiginizi kullanmayın. Çünkü muhtemelen sizde çürük vardır hepimiz yasamisizdir. Çürük yerleşmesi için kritik dönem çocuğun 6 ile 30 ayları arasıdır. O dönemde çok dikkatli olursanız hayatı boyunca çürük sorunu yaşamaya aktör 
(3,617 puan) tarafından
Devlete canim ozele butce yetmez
tarafından
randwvusuz yapmazlar diye biliyorum
(3,617 puan) tarafından
Acilden götursem çünkü dolgu yapmazlar diolar en fazla ya cekerler ya temizlerler
tarafından
yok ilaç yazıp gönderirler buyuk ihtimal , sen simdiden randevu almaya çalıs zaten bu haftaya alman mumkun degıl buyuk ihtimal
(3,617 puan) tarafından
Aynen vermezler annem disciye gidecekms oda dio yol parasi verme bizle gel arabayla gidecekler olmasa bi onlarla gidim bakmasalar randevu alirim
0 oy
(15,886 puan) tarafından
Dişçiye götürün canım 
(3,617 puan) tarafından
1 hafta gotururum anca canm
0 oy
tarafından
Dişçiye gidersen temizlerler dolgu yapsarlar canim. Ağrır yazik durdukça götür.
tarafından
Benim yegenime doktor cekersek diger dislerde kaymaya sebep olur dedi dolgu yaptı. Tabi o disin durumuna gore değişir canim.
(3,617 puan) tarafından
Anladım canim gidim bakalim ne dicek valla sitres oldum
tarafından
Bisye olmaz canim dolgu da zor degil cekme de. Hissetmiyorlar zaten. Sen gerilme de cocuk da korkmasin
(3,617 puan) tarafından
Aynen canim sitres etmim moral veriomda suan agrisi kesildi ikidebir gelio fircaliyak dio :)
tarafından
Oyy Kiyamam canim benim
0 oy
(571 puan) tarafından
Agriyormu canim duramayacak sekildemi yani. Benim kardesiminde çürümüştü suruplardan ama oda aburcubur yemzdi hepsi dustu masallah inci gibi cok guzel disleri cikti 
(3,617 puan) tarafından
Yok canim aksamlari yemek yerken 2 kez dedi agriyo die suan agrimiomus kucuk bi curuk siyah olmus
0 oy
tarafından
Reflüsü varmı 
(3,617 puan) tarafından
Yok canim cok şükür
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun canim dis birazda irsi bence 
(3,617 puan) tarafından
Olabilir canim ama cocukken bende sknti olmadi hic ama esimin disleri yandan falan cikiomus

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
29 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurbett (318 puan) tarafından soruldu

385,252 soru

11,520,876 cevap

35,184 kullanıcı

...