0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (12 puan) tarafından
Kizlar bende uzun suredir geçmeyen geniz akıntısı var bazen bu öksürüge çeviriyor ne iyi gelir mevsimsel rinitim de var başına gelen var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(852 puan) tarafından
Alerjik vardr 
(12 puan) tarafından
Alejim var evet 4-5 aydır sürüyor geçmedi boğazım dolunca öksürüge çeviriyor
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Aynısı bende de var ilaçları sonsuza kadar kullansam anca galiba ilacı bırakınca tekrarliyo
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Nasil bi sorun yasiyrsnz ya bende de oluyor ozelikle bu zamanlar uzun süreli ve rahatsiz edici tıkanıyor salgı oluyor sonra öksüruge ceviriyor doktora da gitmedim hic geniz akıntısı sorunu mu bu 
(12 puan) tarafından
Benimde aynısı büyük ihtimal alerjiden kaynaklanıyor benim mevssel rinitim vardı uzun süredir kasımdan beri burun tikniklii çekiyordum çok tikaniyordu spreyler kullanmak zorunda.kaldim.bebegim de var gidememistim doktora iki ay önce gittiğimde burnundaki mukazalara zarar demis dedi spreyler başka bir sprey verdi burun tikanikligim açıldı ama Marttan beri de geniz akıntım var geçmedi benim de boğazımda birikince öksürük oluyor boğazım açılana kadar da devam ediyor öksürmek özellikle geceleri sırt üstü yattığımda çok oluyor bebeğimde sürekli ayak ister gecelri çok şık kalkar çok zorlanıyorum oksurugumden de uyanıyor tekrar randevu aldım bakalım başka doktordan ne dicek
(12 puan) tarafından
Benim bu alerjim 10 senedir var
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alerji ilacı geçirir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (714 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
0 oy
3 cevap 58 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,201 cevap

34,839 kullanıcı

...