0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (719 puan) tarafından
Kızlar hastalık atlattı bebeğim 6 aylık post açmıştım biliyorsunuz burun tıkanıklığı geçmedi damla kullanıyorum serum fizyolojik ve deniz suyu donusumlu gün içerisinde kullanıyorum ama açılmıyor bebeğim sabaha kadar ağladı mama icemiyor 6 aylık ne yapabilirim başka 

4 Cevaplar

0 oy
(719 puan) tarafından
Bilen yok mu kızlar 
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Şırınga ve serumla yıkayacaksın deniz suyu veya başka bişey sıkmak çözüm değil yıkayacaksın canım 
(719 puan) tarafından
Yıkıyorum serumla açılmıyor hemşirelere de yikattirdim götürüp belki beceremiyorum diye açılmıyordur diye ama açılmadı yine
(7,768 puan) tarafından
İlk önce doktora yada eczaneye git durumu anlat bir burun spreyi verir o burundaki mukusu yumuşatınca serum sıkarsın kaç cc şırınga kullanıyorsun 5 cclik ideal bebeğin için
(719 puan) tarafından
Canım zaten doktor damla verdi iğne vuruyorduk sabah akşam çok hastaydı ateşi 40 lara çıkıyordu iğne bitti şimdi normal ağızdan antibiyotik devam burun damlası verdi doktor onu kullanıyorum 5 günden fazla kullanma 6 yaşından büyük çocuklar için bu yan etki yapar dedi başka damla yazdı 5 inci günde gecmezse bunu al dedi farklı Bi damla daha verdi geniz akıntısı dursun diye serum de iğneyi giderken sabah akşam hemşireler yıkadı burnunu acilmiyordu doktor aspiratörle çekti çok hafif açıldı ama çok akıntısı var sürekli biseyler sık dedi dediklerine uyguluyorum tamamen ama bana mısın demiyor bugün tekrar goturcem hastanede yikattricam burnunu
(7,768 puan) tarafından
Başka doktora götür canım rabbim şifa versin
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Yatarken sogana karabfil Batir cok rahatlatiyo
(719 puan) tarafından
Soğan koydum da karanfille denemedim onu da deneyeyim canm sağol
0 oy
tarafından
Bizde aynı hastalıktan muzdaribiz 6 aylgiz thymex kekik şurubu sabah öğle akşam zaditeb damla 9 damla bid e quixx  diye burun spreyi var bebeler için aloeverali bunları verdi doktor bize 5ml nebulazitor  yapıyorum ayrıca 
(719 puan) tarafından
Bize de zaditen damla illiadin verdi 5 gün kullandm geçmedi nazalnem verdi antibiyotik kullanıyoruz bide
tarafından
Hastalığı ciğerlere mi inmiş neden antibiyotik verdi
(719 puan) tarafından
Kanında enfeksiyon vardi bide boğazında

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BetulA (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...