0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Arkadaşlar şimdi yeni nesil doğum odası için hediyelikler çikolatalar vs hazırlıyor. Sizde hazırlayacakmısınız? Neler olmalı? Normalde bebeğin mevlüdünde yapılmazdı öyle hediyelik ikram VS? Kafam karışık

13 Cevaplar

+1 oy
(91 puan) tarafından
Nasip olursa ikinci çocuğumu doğuracağım ilk kızımda da yapmadım simdi de düşünmüyorum. Herkesin kendi fikri tabi saygı duyarım ama ben magnet, çikolata vb saçma sapan, insanların alip,iki gun dolabına asıp üçüncü gün çöpe attigi şeylere para harcayamam. Ilkinde tema vakfına fidan bağışında bulunmuştum simdi de nasip olursa kacuv ya da tohum otizm vakfına kızım adına bağışta bulunacağım.
tarafından
ne kadar güzel nasil bagis yapiyosun canim limiti var mi acaba
(91 puan) tarafından
Bütün vakıfların cuzi bir alt limiti var canım. Bağış yapmak istediğin kurumun İnternet sitesinden bakabilirsin. Kredi kartı ya da havale yapabiliyorsun ya da eger istersen magnet, açacak, kitap ayracı vb yaptirip üzerine kızımızın dogumu sebebiyle sizin adınıza kanserli çocuklara umut vakfına bağışta bulunduk vb gibi hazır metinlerden yazdirabiliyorsunuz. Ben  "çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için sizin adınıza ormanlarimiza fidan bağışında bulunduk" gibi bir metin yazan bir serfika istemistim ve gelen herkese onu yolladım.
tarafından
ne kadar güzel ya cok mantili
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben son ana kadar gerek duymamıştım yatış yapıldı bir baktım yan odaya çok güzle içim bir kötü oldu pişman oldum ama demedim ablamla eşim de fark etmiş odayı ablam eşime senaya da yapalım o begenmiitşr demiş doğuma girdim odaya geldim her yeri süslemiiler çok mutlu olmuştum sbaha 7 de Ankara da magaza magaza gezmiiler bence aş cnm süsle süs dediğim kapı süsü balonlar ikramlık çikolata fln vardı daha fazla alamadılar doğumdan çıkmıştım çünkü yetti çok da güzel oldu :)<3

(98 puan) tarafından
Ya nekadar guzel. Cok sevindim adiniza valla :) keske herkes oyle dusunceli olsa
(79 puan) tarafından
Ay çok güzel... Iyi ki yapmışlar.. Senin adına çok mutlu oldum❤️
tarafından
Teşekkür ederim canlarr :) ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Ben kapi ,yatak ve kuvez susu yapmistim . Imkan varsa guzel olur . Cikolata ile kolonya da yaptirabilirsin
0 oy
(15,343 puan) tarafından
Gittiğin hastane güzel müsaitse süsle ama değilse ve gelecek çok kişi yoksa masraf boşuna olur 
(79 puan) tarafından
20kişilik Yeter herhalde
0 oy
(118,311 puan) tarafından
Vallahi ne yalan soyliyim you tube izledikce cok ozeniyom ilk bebegim diye heves ediyom hele dogum klibi falan acayip guzel oluyo da işte hersey parasi olana bu devirde masrafli diye yapamiycam :(( ben saglik olsun 
(79 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum.. Herşey para:((
(118,311 puan) tarafından
You tube bi video var kadinin dogumdan snr giydigi lohusa takimini arastirdim cok begendiydim 400 liraydi parasiz olmuyo :((  onlara yapicam masrafi bebegimin giyimine bezine harcarim dedim napiyim
0 oy
(704 puan) tarafından
Ben yasin ve tesbih yaptrıdm birde magnet dagtmalık kapı süsü birde kolanya başka bişi ypmadm 
0 oy
(7,116 puan) tarafından
Yanmayı düşünmüyorum canım. Gereksiz bana göre. 
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Boşa masraf bence. Ben çok gereksiz buluyorum. Sadece gösteriş bence. 
0 oy
tarafından
Yap ne istiyosan içinde kalmasin hic bsey
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Devlet hastanesinde doğuracağım için oraya yapmicam ama evimi süslicem ♡
0 oy
tarafından
yapmadim canim dogumdada mevluttede yapmadim 
0 oy
(238 puan) tarafından
3. 'yu doğuracan herşeyi yaptırmayı.dusunuyirum kızlarımda hiç  birsey bilmiyorsum şimdi.bu.pazar çekime hazırlanıyorum.hem.aile hem hamilelik pozu olsun istiyorum.300. Tlye anlaştım fotocuyka şimdi çikolatam.magnetim odalık şusleri.kaldi.onada daha var hayırlısı.olsun ilk.kziimda.oek.bisey bilmiyordum.kkincisindede bir anda hamile.kaldim çok.hevesli değildim kızım.kucuktu eltim.beraber doğur alım.dedi.hemen.hamile.kalmisim bunda.6 ay bekledim cok.sukur.durumjzj daha iyi hiç.acimiyorum okadar.sikinti.cekiyorjm onlarda.hakkim.benim.istemek.mecbur yapacak  :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 383 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Minnoş (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 371 göst.
6 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Makbuleq (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 304 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Guzelkizim (1,897 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 131 göst.
9 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (429 puan) tarafından soruldu

373,165 soru

11,156,669 cevap

34,419 kullanıcı

...