0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (42 puan) tarafından

Kızlar ben 20+3 fakat bel fıtığı var bu hafta alışverişe çıkacağım şimdiden herşeyini alacgm herkes çok bişey alma hemen büyüyecek naslsa diyor sizce ne yapmalıym neler almalıyım yardımcı olursanz sevinirim :)

6 Cevaplar

+1 oy
(514 puan) tarafından

Canım ben 10 lu set. 3 tane takım. 4 tane tulum. 5li set. Tek alt olarak 3 tane. Çıtcıktı zıbın falan aldım baya bi. Birazını da büyük aldım hoşuma giden şeylerden. Ve millete bakma al imkanın varsa sonuçta bebişin diyelim kusarsa sık sık değiştirmek zorunda kalıcaksın. Ben o yüzden bol aldım. İç zıbını fazla al. 0.3 ay çok almayabilirsin. 3.6 aylık al iyi olur biraz uzun süre giyer. 

(42 puan) tarafından
Saol canm kaynvaldem 2 takm 2 zıbn 2 etek bezi felan almş annemde aynı şekilde annem daha almaya devam ediyor bnde alcam dedgmde cok alma dyorlar ondan m.ettim birde hastane cıksını cok pahali alma diyorlar sen ne dusunuyrsun kaliteli mi alsam yoksa hesapli olanlardn mi
(514 puan) tarafından
Ben hastane çıkışını bi bebek mağazasından aldım toplu alışveriş yapınca indirim yaptılar. Aldığım set takımı kaliteli güzel :) sen bilirsin almışken iyisini al :)
(42 puan) tarafından
Tmam canm çok saol yardmcı oldgn içinnteşekkr ederim:)
(514 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek bi faydam olduysa. :)❤
(42 puan) tarafından
Oldu olmaz mı hiç saolasn :)
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Yengem yeni doğum yaptı en çok ihtiyavın olacak sey zıbın diyor çnkü bebekler bi bakmışsın sırtına kadar kaka yapmış oluyor bn 22+4 haftalığım 8 tane falan zıbın aldım civilde indiirm vardı battaniye aldım üç dört prça tulum aldım 2 hastahane çıkışı var kaynanam ve kaynım aldı. 5 tane alt ist tkım aldık Bide banyo ürünlerini aldım şimdilik bu kadar ama insan görünce dayanamıyor hepsini almakstiyor özellikle eşimi durduramıyorum. Ama en önemlisi boy boy zıbın almak 

(42 puan) tarafından
Valla bende dinlemeyecgm kimseyi bolca alcam zbını lazm olunca kim alcak snra en iyisi kendim almam
0 oy
(661 puan) tarafından

Bizde baya baya tamamladik canm ama cok erken bence bekle biraz daha ,  benm 2 kez daha cikmam gerekicek  anca tamamlarim sonrada dogum sonrasi icn hazrlklara kosusturucam . 27+5olduk bizde . Anca bitiririz bundan sonrasinda 

(42 puan) tarafından
Erken biliyorum canmda bel ftgndan dolayi yurumekte zorlanmaya baslyorum ayakta cok duramyorum o yuzden erknden kendi isimi kendim yapaym dedim
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Maddi imkanin varsa cok kucuk seyler alma buyuk al canim cunku ben kendi ogluma 40 i bitmeden 3-6 aylik olan cogu kiyafetini giydiremedim hemen kuculdu hastane cikislarindan 2 tane al ama zibin falan baya al bide kizkar bazi 3-6 aylik kiyafetlerde kollari boyle eldiven gibi olan takimlar var onlardan alin hic degilse eldivenle ugrasmazsiniz benim oflum hep eldivenleri cikariyodu. Agiz bezlerinden 2 paket al cunku kusuyolar baya sonra altta giydirmek için sadece altlar var onlardan al tulumda alcaksan buyuk al canim fazla kucuk alma boyle seyler işte 
(42 puan) tarafından
Tmam cnm zıbn cok alcm zaten dgerlerni buyuk alcm ins.
0 oy
tarafından

Yenidoğan takımları var 

Hastane çıkışı al

Zıbın ama yeni doğan bı kaç tane al

Bn bunlar hariç yeni doğan tulumlar aldm cnku bu ay sonu doğumum var sıcak tutsun diye. Örgü yaptrdm yeni doğan. 3 ve 6 aylık da aldım. Zihinleri öyle çok küçük almadım küçük de var ama 9 aya kdr olanları da aldım 

(42 puan) tarafından
Ymam cnm dediklerne dikkat edecgm cok saol
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Zibini bol al canim bide internette listeler oluyo onlar sna daha yardimci olur ordan bakarak tamamla eksiklerin :) ben oyle yptim sahsen

(42 puan) tarafından
Tmambteşekkr ederim canm:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 389 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Minnoş (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 440 göst.
23 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asenat (665 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 333 göst.
7 Ocak 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aleyna Yalçın (200 puan) tarafından soruldu

377,328 soru

11,291,951 cevap

34,710 kullanıcı

...