0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (360 puan) tarafından
Kızlar daha erken diceksiniz biliyorum ama insanlik hali ne olacagi hic belli olmuyo ben 22+1 haftalik hamileyim ve dun kendime ufak bi cakta hazirladım icine pijama takımı çorap atlet ped ıslak mendil 1 tanede 5 li hastane çıkışı koydum ne olur ne olmaz diye hazır olsun dedim bugünde buzluğa biseyler atmak istedim tarçınlı kurabiye yaptım poğaça yaptim yarında sigara böreği tuzlu kurabiye ve elmalı kurabiye yapip aticam yine hazır olsun dedim siz ne düşünüyosunuz siz ne zaman başladınız buzluğa bişeyler atmaya falan

6 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben 20 haftalikdim cantam.hazirdi ahahhahha gelip gidip katlayip tekrar koyyodum icine :)
(360 puan) tarafından
Aynen cnm takip ediyorum zaten bi kac biseyde aldim ins almayada devxm edicem
(3,024 puan) tarafından
Rabbim kucagina almayi nasipneylesin hayirli evlat guzek kaderler yazar rabbim inshallah saglikli mus mutlu olursunuz inshallah benim oglan 5 aylik suan zirt zirt orkestrasinindinliom ☺️☺️☺️
(360 puan) tarafından
Amin cnm inş cumlemizin benimde bi doğsada o orkestrayı bende dinlesem artk iple cekiyorum
(3,024 puan) tarafından
Oy oy :) nerak etme doğar :)
(360 puan) tarafından
Inş ilk hamilelik çooook heyecanlıyım en ufak seyden korkuyorum en ufak şeyden mutlu oluyorum karmakarışığım şuan
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Valla cnm 28 haftalık hamıleyım daha hiç bışey yapmadım erken dıye duşunuyorum 
(679 puan) tarafından
Bende sarma sarıp buzluğa atmak istıyorum ama hiç yapmadım nasıl olur sızce pirinçleri kırılmaz mı
(360 puan) tarafından
Yok cnm hic kırılmıyo ama tazesinin yerini tutmuyo o yuzden ben onu yapmicam ablamlar yapicaklar cogu seyimi
(679 puan) tarafından
Hmm ohh ablalarda olmasa halımız yaman
(360 puan) tarafından
Aynen valla dogumda herseyimi onlar yapicaklar ins evi susleme yemek hazirlik falan iyiki varlar
(679 puan) tarafından
İnşallah  cnm sağlıkla al kucağına bebeışını inşallah
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kiz cantana banyo havlusu el havlusu havku mendil kacik catal bardak ayna makyaj malzemesi de koy
Kiz olurmu oyle sey hastanede foto cekilcek bem 33+5 ilk haftamdan beri esime makyaj yapmayi ogrettim fotolarda ruhsar gibi cikamam☺️☺️
(3,446 puan) tarafından
Ahahaha öğrendi mi peki :D
(360 puan) tarafından
Onları birazcik daha ilerlesin koyucam suan sadece oylesine ne olur ne olmaz diye canta alicam buyuk ona koyucam herseyi dediklerinde aklimda cok saol
Ogrenmezmi kiz bende iyi eyeliner yapiyo şahane
(360 puan) tarafından
Maşaallah valla benimki bana makyajı hiç yakıstırmıyo ya kendiside kuafor yani düşün
0 oy
(11 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsn bnde erken yapım dedim yok dediler günah dediler snrada agırlaştım düşün cantayı bile  zor hazırladm nxe halin varken yap agırlaşınca zor luan 38+5oldk düşğn daha yapamadıgım cok şey yap misal buzluk için rşy yapamadm:(
(360 puan) tarafından
Buzluktakiler cok gerekli oluyo ya hele bide yardimcin falan kimse yoksa baya gerekli kimse yapamiyo onlari kullaniyosun benim ablalarimda yapicaklar o yuzden ben bu kadar yaptim allahtan onlar var
0 oy
tarafından
Ben 18 haftaligim sadece ogluma banyo küveti biberon ve mavis bi kiyafet aldim oda ilk cinsiyeti ogredigim gun yakinda baslicam inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 351 göst.
21 Aralık 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde hkymsl (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 441 göst.
23 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
6 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Makbuleq (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Minigim500 (10 puan) tarafından soruldu

377,915 soru

11,311,281 cevap

34,745 kullanıcı